Czy bankowa pożyczka dla działalności gospodarczej to jedyny wybór ?

Czy bankowa pożyczka dla działalności gospodarczej to jedyny wybór ?
Czy bankowa pożyczka dla działalności gospodarczej to jedyny wybór ?

Praktycznie każdy bank posiada także dział obsługujący klientów biznesowych. Firmy mogą wówczas korzystać z kont bankowych, mogą zakładać lokaty, a także korzystać z różnych metod finansowania, czyli pożyczek i kredytów. Jednak bank nie jest jedyną instytucją, w której możemy wnioskować o pieniądze. Także możemy otrzymać wsparcie w firmach pożyczkowych – również w Aasa Dla Biznesu.

W bankach firmy mogą skorzystać z szerokiej gamy form finansowania. Zaliczają się do nich pożyczki gotówkowe na dowolny cel, linie kredytowe dla firm, czyli limity kredytowe w rachunku firmowym, karty kredytowe, kredyty inwestycyjne, także faktoring. Aby móc skorzystać z pożyczek bankowych dla firm, konieczne jest spełnienie określonych wymogów banku, w tym dostarczenie dokumentów rejestracyjnych, księgowych, biznesplanu. Dostępne są też szybkie pożyczki przez internet, ale skierowane są one głównie do firm z dłuższym stażem, które mają konto w danym banku.

Warto jednak pamiętać o tym, że bankowa pożyczka dla działalności gospodarczej nie jest jedyną propozycją dla przedsiębiorców. Alternatywą są udzielane przez firmy pożyczkowe – z takiej oferty można skorzystać również w naszej firmie Aasa Dla Biznesu.

Pożyczka pozabankowa dla firmy

Pożyczki pozabankowe przeznaczone dla biznesu różnią się od pożyczek bankowych przede wszystkim warunkami. W Aasa Dla Biznesu stworzyliśmy dla naszych klientów taką ofertę, która pozwala na szybkie i wygodne sfinansowanie każdego wydatku bez skomplikowanych formalności. Pozwalamy na uzyskanie pożyczki ratalnej nawet do 10 000 złotych z dogodnym okresem spłaty do 24 miesięcy. Dzięki niej można łatwo sfinansować bieżącą działalność i poczynić różne inwestycje.

Nasza pożyczka możliwa jest do uzyskania całkowicie przez internet. Nie wymagamy od naszych klientów dokumentów rejestracyjnych firmy, dokumentów bankowych i księgowych, zabezpieczeń oraz poręczeń. To powoduje, że jesteśmy dostępni dla naszych klientów zawsze wtedy, gdy potrzebna jest dodatkowa gotówka na prowadzenie działalności gospodarczej.

Kiedy pozabankowa pożyczka firmowa będzie dobrym wyborem?

Z takich usług korzystają przedsiębiorcy z wielu różnych branż. Pozabankowa pożyczka ratalna może być dobrym wyborem w sytuacjach, gdy firma zaczyna tracić płynność finansową, a także wtedy, gdy musi pokryć nadchodzące wydatki. Również może być stosowana jako pożyczka inwestycyjna czy na spłacenie obecnych długów. W Aasa Dla Biznesu nie sprawdzamy, na co klient wydaje uzyskane pieniądze – może on wobec tego przeznaczyć je na każdy cel.

Oczywiście, pożyczka dla firm tego rodzaju będzie też świetnym wyborem wtedy, gdy przedsiębiorca nie otrzyma pozytywnej decyzji w banku, co może wynikać między innymi z jego gorszej sytuacji finansowej. Wtedy pożyczka pozabankowa będzie szybkim wsparciem, które pomoże w podreperowaniu budżetu firmy.

Zapraszamy już teraz do zapoznania się z naszą ofertą pożyczki firmowej w Aasa Dla Biznesu – przeprowadź już teraz symulację swojej pożyczki i złóż swój wniosek przez internet!