Euroloan: pożyczki on-line z decyzją w 15 minut

Euroloan: pożyczki on-line z decyzją w 15 minut
Euroloan: pożyczki on-line z decyzją w 15 minut

Firma Euroloan zajmuje się udzielaniem pożyczek internetowych pozwalających na uzyskanie decyzji nawet w ciągu kwadransa. Wyróżniają ją nie tylko dogodne warunki oraz błyskawiczne rozpatrywanie wniosków, ale również wysokie sumy do 20 000 złotych na dowolny cel.

pożyczki Euroloan pozwalają na uzyskanie pieniędzy na bardzo dogodnych warunkach. Firma stosuje coraz bardziej popularną formę udostępniania pieniędzy w postaci limitu – nie musimy wówczas wypłacać całej przyznanej nam kwoty, ale tyle, ile potrzebujemy w danej chwili. Wypłat możemy dokonywać przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodni. Jest to wobec tego specjalna pożyczka odnawialna, z którą nie płacimy za przyznany limit, ale tylko za wypłaconą kwotę.

O firmie Euroloan

Firma pożyczkowa Euroloan działa obecnie w kilku krajach – Polsce, Szwecji oraz w Finlandii, skąd firma się wywodzi. Została założona w 2007 roku i od tego czasu obsłużyła już przeszło 70 000 klientów. To firma specjalizująca się w szybkich pożyczkach pozabankowych, które pozwalają klientom na ekspresowy dostęp do pieniędzy.

Euroloan kładzie duży nacisk na bezpieczeństwo. Jej usługi są uwierzytelnione bankowo, a strona internetowa posiada odpowiedni certyfikat.

Jaką pożyczkę możemy uzyskać w Euroloan?

Firma pozwala na uzyskanie pożyczek ekspresowych Euroloan Express, które opiewają na wysokie sumy. Pożyczki oferowane są jako limit na rachunku, ale możemy otrzymać też od razu standardową pożyczkę ekspresowa, która jest najlepszym rozwiązaniem dla potrzebujących szybkiego zastrzyku finansowego.

Maksymalna kwota pożyczki w Euroloan wynosi 20 000 złotych. Minimalna suma to 300 złotych. Gdy klient chce skorzystać z ekspresowej pożyczki, wówczas kwota wynosi do 10 000 złotych. Jeżeli klient zdecyduje się na spełnienie dodatkowych wymogów, jego limit pożyczkowy może być zwiększony do 20 000 złotych.

Maksymalny okres spłaty to 24 miesięcy. Pozwala to na rozłożenie spłaty na raty, które będą łatwe w spłacie. Wysokość raty możemy obliczyć z wykorzystaniem specjalnego kalkulatora pożyczkowego zamieszczonego na stronie internetowej firmy.

Kto może otrzymać pożyczkę w Euroloan?

Pożyczki oferowane przez firmę Euroloan wyróżniają się łatwą dostępnością. Dzięki temu mogą otrzymać je także te osoby, które mają trudności w otrzymaniu pieniędzy w bankach. Wymagania dotyczące uzyskania limitu pożyczkowego w firmie Euroloan to:

wiek co najmniej18 lat

brak negatywnych informacji o regulowaniu zobowiązań w Biurach informacji Gospodarczej i Biurze Informacji Kredytowej

konto bankowe otwarte na swoje dane osobowe

Firma nie wymaga żadnych zabezpieczeń od swoich klientów.

Jak uzyskać pożyczkę w Euroloan?

W celu uzyskania pożyczki ekspresowej – chwilówki albo pożyczki ratalnej w firmie Euroloan konieczne jest wypisanie wniosku znajdującego się na stronie internetowej.

W tym celu wybieramy kwotę oraz odpowiadający nam okres spłaty, rejestrujemy się na stornie internetowej, wykonujemy weryfikację przez przelew 1 złotego. Potem oczekujemy na decyzję o pożyczce. Firma błyskawicznie sprawdza wnioski i przekazuje klientom decyzje.