Gdzie po kredyt dla nowej działalności?

Gdzie po kredyt dla nowej działalności?
Gdzie po kredyt dla nowej działalności?

Chociaż instytucje niechętnie finansują ryzykowne przedsięwzięcia, to jednak dostępność kredytów i pożyczek dla nowej działalności jest obecnie wysoka. Musimy jednak pamiętać o tym, że im dłuższy staż oraz lepsze zarobki, tym na większą kwotę możemy liczyć. W przeciwnym przypadku będziemy musieli liczyć się z mniejszymi sumami lub dodatkowymi zabezpieczeniami.

Zdobycie pieniędzy na start działalności jest problemem niemalże każdego nowego przedsiębiorcy. Gdy nie ma on żadnych dużych oszczędności lub możliwości uzyskania pieniędzy od rodziny czy znajomych, wtedy jego biznes może mieć duże problemy. Oczywiście, możemy poszukiwać różnych dotacji oraz dofinansowań lub poszukiwać wsparcia u tak zwanych Aniołów Biznesu, ale to propozycje przeznaczone tylko dla wybranych firm.

W związku z tym to pożyczka lub kredyt dla nowej działalności jest najbardziej uniwersalnym sposobem na jej sfinansowanie. Gdzie możemy otrzymać pieniądze?

Po pożyczkę do banku i pozabankowo

Po wsparcie finansowe jako nowa firma możemy udać się zarówno do banków, jak i do wybranych instytucji finansowych. Oferty są różnorodne, dlatego zawsze powinniśmy zapoznać się z nimi bliżej, gdy chcemy rozpocząć działalność albo już teraz mamy firmę, ale nie dysponujemy odpowiednimi środkami na jej rozwój.

W wielu bankach spotkamy się ze specjalnymi pożyczkami na start, które udzielane są na dogodnych warunkach. Zwykle jednak możemy otrzymać je na dość niskie sumy rzędu 10 000 – 20 000 złotych. Jeżeli chcielibyśmy pożyczyć większą kwotę, musielibyśmy przygotować także odpowiednie zabezpieczenia, na przykład podpisać weksel, albo zapewnić poręczyciela.

W instytucjach pozabankowych możemy też pożyczyć mniejsze sumy bez żadnych zbędnych formalności – często na jeszcze bardziej dogodnych warunkach niż w bankach, co ma duże znaczenie dla nowych firm, które nie mogą jeszcze pochwalić się dobrym wynikami finansowymi.

Warto też wspomnieć o tym, że pożyczki możemy otrzymać w firmach pozabankowych działających przez internet. Wtedy wszystkie formalności związane z pożyczką możemy załatwić on-line, dlatego nie musimy nawet wychodzić ze swojego biura lub z domu. To też duże wsparcie dla firm, które nie mają w okolicy żadnej firmy pożyczkowej, gdzie można załatwić pożyczkę.

Pożyczka dla nowych firm w Aasa Dla Biznesu

Gdy chcesz wziąć korzystną pożyczkę dla nowej firmy, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty w Aasa Dla Biznesu – dla klientów przygotowaliśmy atrakcyjną pożyczkę ratalną do 10 000 złotych, którą można otrzymać bez skomplikowanych formalności na okres do 24 miesięcy.

Aby otrzymać pożyczkę ratalną od Aasa Dla Biznesu, trzeba tylko wypełnić wniosek znajdujący się na naszej stronie internetowej. Od naszych klientów nie wymagamy dostarczania dokumentów księgowych, bankowych oraz rejestracyjnych. Udzielamy pożyczek już od pierwszego dnia prowadzonej działalności – wystarczy mieć tylko zarejestrowaną firmę, stały adres zamieszkania w Polsce oraz nie figurować w rejestrze dłużników BIG. Nie wymagamy też żadnych poręczeń i zabezpieczeń. Zapraszamy!