Hapipozyczki.pl – Hapi Pożyczka do 15 000 zł‎

Hapipozyczki.pl – Hapi Pożyczka do 15 000 zł‎
Hapipozyczki.pl – Hapi Pożyczka do 15 000 zł‎

Firma Hapi pożyczki znana jest z udzielania szybkich pożyczek pozabankowych. Działa obecnie w wielu krajach – nie tylko w Polsce. Pozwala na uzyskanie nawet do 15 000 złotych na dowolny cel.

Pożyczki Hapi są przeznaczone dla każdego potrzebującego dodatkowego wsparcia finansowego. Jest ona udzielana na elastycznych zasadach, z indywidualną ceną, a także z ekspresową wypłatą natychmiast po akceptacji wniosku pożyczkowego.

O firmie Hapi Pożyczki

Firma Hapi Pożyczki jest częścią międzynarodowej grupy IPF – jest to jeden z wiodących dostawców produktów finansowych, z którego oferty skorzystało już ponad 3 miliony klientów na całym świecie.

Aktualnie firma zajmuje się świadczeniem kompleksowych usług pożyczkowych także w Polsce. Tym, co wyróżnia pożyczki od firmy Hapi, są wygoda, indywidualna oferta, eliminacja zbędnych formalności, możliwość wyboru dnia zapłaty, a także pomoc osobistego doradcy.

Jaką pożyczkę można uzyskać w Hapi Pożyczki?

Hapipożyczkę możesz otrzymać w kwocie od 800 do 15 000 złotych na okres od 3 do 36 miesięcy. pożyczka może być przeznaczona na dowolny cel, między innymi na zakupy, opłacenie rachunków, spłatę długów.

Pożyczka jest spłacana ratalnie, wobec tego istnieje możliwość rozłożenia zadłużenia na wygodne w spłacie raty. Klient ma również możliwość skorzystania ze specjalnych „wakacji od spłat”, podczas których może wstrzymać spłatę na określony czas. Także na życzenie można spłacić zobowiązanie w całości. Dodatkowym plusem jest możliwość wybrania dnia spłaty pożyczki, dlatego można dopasować go indywidualnie do swoich zdolności finansowych.

Na stronie internetowej firmy Hapi Pożyczki klient ma możliwość obliczenia kosztów pożyczkowych w specjalnym kalkulatorze on-line. Wystarczy wpisać do niego kwotę, a także określić czas spłaty, aby zobaczyć, ile może wynieść rata pożyczki.

Kto może otrzymać pożyczkę w Hapi Pożyczki?

Firma Hapi podchodzi do swoich klientów w sposób indywidualny, wobec tego pożyczkę możemy otrzymać w niej nawet wtedy, gdy mamy problemy z uzyskaniem finansowania w banku.

Jednym z wymogów dotyczących otrzymania pożyczki w firmie Hapi Pożyczki jest udokumentowanie dochodów. Jednak nawet wtedy, gdy figurujemy w rejestrach dłużników, mamy możliwość otrzymania pożyczki. Wobec tego firma może zaoferować pomoc finansową także w trudniej sytuacji pożyczkobiorcy.

Jak uzyskać pożyczkę od firmy Hapi?

Procedurę możemy rozpocząć przez internet poprzez założenie swojego konta oraz jednoczesne złożenie wniosku pożyczkowego. W formularzu musimy wpisać swoje imię, nazwisko, adres e-mailowy, a także numer telefonu i numer PESEL.

Następnie możemy wskazać na kwotę oraz na długość okresu spłaty. Następnie składamy wniosek, wpisując w nim wszystkie wymagane dane. Kolejny etap to kontakt z przedstawicielem firmy pożyczkowej Hapi Pożyczki. Przedstawiciel dzwoni do klienta i potwierdza jego dane.

Gdy wniosek zostanie zweryfikowany pozytywnie, wówczas firma przekazuje pieniądze na rachunek bankowy klienta. Także istnieje możliwość otrzymania pieniędzy za pośrednictwem wypłaty gotówkowej w placówce Poczty Polskiej.