Iwoca.pl - szybki i elastyczny kredyt dla firm

Iwoca.pl - szybki i elastyczny kredyt dla firm
Iwoca.pl - szybki i elastyczny kredyt dla firm

Kredyt pozabankowy oferowany przez Iwoca.pl to szybkie wsparcie dla przedsiębiorców. Pozwala na uzyskanie wysokiej sumy nawet do 150 000 złotych na biznes. Wyróżnia się przejrzystymi zasadami, błyskawiczną decyzją oraz indywidualnym dopasowaniem do kredytobiorcy.

Dzięki oferowanemu przez firmę Iwoca.pl kredytowi firma może uzyskać szybki dostęp do potrzebnej jej gotówki – na dowolny cel. Jak wskazuje firma, klienci są jej priorytetem, co widoczne jest między innymi w bardzo dobrych opiniach i referencjach.

O firmie Iwoca.pl

Iwoca zajmuje się świadczeniem usług pożyczkowych od 2012 roku – to wtedy zaczęła swoją działalność i rozwinęła się do pozycji jednego z liderów wśród europejskich pożyczkodawców. Dzisiaj wykorzystuje nowoczesne technologie pozwalającej na przyspieszenie procesów przyznawania kredytów klientom.

Swoje usługi Iwoca świadczy na terenie Europy i kieruje je głównie do małych oraz średnich przedsiębiorstw, pozwalając im na korzystanie z finansowania dostępnego dotychczas tylko dla dużych firm.

Firma jest członkiem Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce i przestrzega Zasad Dobrych Praktyk.

Jaką pożyczkę można uzyskać z Iwoca?

pożyczka dostępna w firmie Iwoca.pl pozwala na uzyskanie bardzo atrakcyjnej sumy na dowolny cel. Minimalna wartość pożyczki to 5 000 złotych, natomiast maksymalna to nawet 150 000 złotych.

Ze środków można korzystać przez 12 miesięcy, ale klient może dokonać też wcześniejszej spłaty. Firma nie pobiera żadnych opłat za wcześniejszą spłatę zobowiązania. W związku z tym pożyczka od Iwoca nie jest długoterminowym zobowiązaniem.

Pożyczka ma formę limitu kredytowego trwającego przez 12 miesięcy. Po spłacie zobowiązania możemy uzyskać dodatkowe środki z naszego limitu.

Na stronie internetowej firmy znajdziemy pomocny kalkulator pożyczkowy, który pozwala na obliczenie wysokości raty zależnie od wybranej kwoty oraz okresu spłaty. W Iwoca nie pobiera się dodatkowych opłat, w tym opłaty przygotowawczej, ubezpieczenia czy opłaty za wcześniejszą spłatę. Odsetki to 0,797% miesięcznie, ale warto pamiętać o tym, że naliczane są codziennie. W związku z tym opłaca się wcześniejsza spłata zobowiązania.

Kto może uzyskać pożyczkę z firmą Iwoca?

Na swojej stronie internetowej firma Iwoca.pl wskazuje, że jej pożyczki są inne niż w bankach i w związku z tym ocenia ona także zdolność kredytową w inny sposób niż instytucje bankowe. Główne kryteria uzyskania pożyczki to:

przedsiębiorstwo zarejestrowane w Polsce

co najmniej 3 miesiące historii obrotów

minimum 5 000 złotych średniego miesięcznego przychodu

Jak otrzymać pożyczkę firmową w Iwoca.pl?

Pożyczka firmowa oferowana przez Iwoca.pl jest łatwo dostępna. W tym celu należy zarejestrować się na stronie internetowej i przekazać informacje o sobie i swojej firmie, następnie złożyć wniosek bez żadnych zobowiązań. Wtedy firma sprawdza zdolność klienta na podstawie wskazanych przychodów firmy.

Po wydaniu pozytywnej decyzji klient może odebrać fundusze. Mogą być one przeznaczone na dowolny cel.