Jaka pożyczka na firmę będzie najlepsza?

Jaka pożyczka na firmę będzie najlepsza?
Jaka pożyczka na firmę będzie najlepsza?

pożyczki firmowe pozwalają na łatwe sfinansowanie różnych wydatków związanych z działalnością gospodarczą. Mogą być wykorzystane na bieżące wydatki lub też w celach zakupu wyposażenia, samochodów, nieruchomości. Jaka pożyczka na firmę będzie najlepsza?

Przede wszystkim dobra pożyczka firmowa powinna być dopasowana do firmy oraz jej potrzeb. Do dyspozycji mamy obecnie takie oferty jak pożyczki gotówkowe, linie kredytowe, czyli limity w ramach rachunku, karty kredytowe, możemy też wybrać kredyty celowe, na przykład inwestycyjne, konsolidacyjne, samochodowe, hipoteczne.

O pożyczki dla firm mogą ubiegać się zarówno przedsiębiorcy nowi, jak i mający już dłuższy staż. Dostępne są specjalne pożyczki i kredyty dla nowych firm, które dopiero rozpoczynają działalność – to duże wsparcie na początku biznesu.

Na co zwrócić uwagę przy zaciąganiu pożyczki?

Jeżeli chcemy zdecydować się na pożyczkę dla firmy, powinniśmy zwrócić uwagę na szereg związanych z nią czynników. Większość firm zaciąga pożyczki w swoim banku, w którym ma już konto, ale warto też wskazać, że często bardziej opłacalne jest skorzystanie z oferty konkurencji – oszczędności mogą być wyjątkowo atrakcyjne.

Przede wszystkim dobra pożyczka firmowa powinna być tania – warto więc przeliczyć, na jak wysokie koszty pożyczki będziemy musieli się przygotować w różnych instytucjach. Możemy w tym celu skorzystać także z pomocy doradców finansowych albo internetowych porównywarek. Pamiętajmy jednak o tym, że banki mogą wymagać od klientów skorzystania z dodatkowych usług w celu udzielenia pożyczki albo kredytu – może być konieczne założenie konta z kartą, wykupienie ubezpieczenia czy innych usług, a to automatycznie przełoży się na wyższe koszty.

Także sprawdźmy warunki, na których udzielana jest pożyczka – powinny być dogodne dla naszej firmy. Warto zwrócić uwagę na opcję wcześniejszej spłaty, ewentualne kary w przypadku opóźnienia w spłacie, czas rozpatrywania decyzji i pożyczkę, możliwość negocjacji poszczególnych parametrów pożyczki, formę oprocentowania (zmienne czy stałe).

Po pożyczkę dla firmy nie tylko do banku

Warto przy tym wskazać, że pożyczkę firmową możemy otrzymać nie tylko w bankach, ale również w instytucjach pozabankowych. W Aasa Dla Biznesu przygotowaliśmy dla naszych klientów atrakcyjną pożyczkę ratalną w kwocie do 10 000 złotych oraz na okres do 24 miesięcy. Może być ona przeznaczona na dowolny cel i zaciągnięta całkowicie przez internet!

Nasza firmowa pożyczka ratalna to bardzo dobra propozycja dla każdej firmy, która potrzebuje szybkiego wparcia finansowego – z nami wszystko można załatwić bez wychodzenia z biura lub z domu. Nie mamy też żadnych złożonych wymagań – nasi klienci nie muszą przedstawiać dokumentów rejestracyjnych, bankowych i księgowych, a także poręczeń i zabezpieczeń.

Na stronie internetowej Aasa Dla Biznesu możesz już teraz zapoznać się z naszą ofertą i skorzystać z łatwego w obsłudze kalkulatora pożyczkowego. Dzięki niemu natychmiast wybierzesz dla siebie najlepszą pożyczkę. Zapraszamy serdecznie!