Kiedy pomocna będzie pożyczka dla firm?

Kiedy pomocna będzie pożyczka dla firm?
Kiedy pomocna będzie pożyczka dla firm?

Masz plan rozwoju swojej firmy, ale brakuje ci środków? Chcesz założyć nową działalność? A może otwiera się przed tobą nowa droga inwestycji w biznesie? W każdym z tych przypadków pojawia się kwestia pieniędzy. Gdy ich brakuje, doskonałym pomysłem będzie pożyczka dla firm.

pożyczki firmowe to atrakcyjna propozycja dla każdego przedsiębiorstwa – dzięki nim można sfinansować szereg różnych wydatków pojawiających się na drodze firmy, począwszy od tych niewielkich, aż po bardzo duże. Pożyczki w przeciwieństwie do kredytów udzielane są na dowolny cel – możemy sfinansować z nimi dowolny wydatek bez potrzeby przedstawiania dokumentów dotyczących kosztów instytucji finansowej.

Wysokość pożyczki dla firm jest zależna przede wszystkim od zdolności kredytowej. Jest ona ustalana indywidualnie na podstawie przekazanych przez pożyczkodawcę danych albo dokumentów. W przypadku wyższych sum pożyczka ratalna może też wymagać zabezpieczeń i poręczeń. Do wyboru mamy wobec tego pożyczki od około 1 000 złotych aż do kilku milionów złotych. Na co możemy wydać tą sumę?

pożyczkę firmową możemy przeznaczyć na:

założenie własnej działalności gospodarczej

opłacenie czynszu oraz innych rachunków za wynajem biura lub innej przestrzeni

zapłacenie zobowiązań wobec ZUS oraz US albo innych opłat

zakupienie sprzętu dla firmy, na przykład komputerów, maszyn

nabycie samochodu firmowego

zmówienie materiałów do prowadzenia działalności

zatowarowanie sklepu

opłacenie zaległych faktur

ekspansja firmy na inne rynki

zakupienie lub wybudowanie nieruchomości

Oczywiście, to tylko przykładowe cele, na które można przeznaczyć pożyczkę dla firmy – jest ich znacznie więcej. Wobec tego firma, która zdecyduje się na zaciągnięcie pożyczki, będzie mogła sfinansować z niej dowolny wydatek. Z kolei kredyt firmowy to już kredyt celowy – możemy zaciągnąć go przykładowo na zakupienie albo budowę nieruchomości, samochód, inwestycje czy też na konsolidacje zadłużeń.

Jaką pożyczkę dla firmy warto wybrać?

Przede wszystkim pożyczka dla firm powinna być dopasowana indywidualnie w zależności od potrzeb firmy. Musimy też wziąć pod uwagę wymagania stawiane przez instytucję. Gdy będziemy potrzebowali wyższej sumy, wtedy pożyczka dla firmy będzie wymagała dobrej zdolności kredytowej lub/oraz dodatkowego zabezpieczenia czy poręczenia.

Do wyboru mamy zarówno pożyczki udzielane przez banki, jak i pożyczki pozabankowe oferowane przez firmy pożyczkowe. Gdy potrzebujesz szybkiej pożyczki przez internet, wybierz Aasa Dla Biznesu – nasza oferta skierowana jest dla każdego przedsiębiorcy potrzebującego wsparcia finansowego. To pożyczka ratalna, która przeznaczona jest także dla nowych przedsiębiorców, którzy dopiero rozpoczęli swoją działalność.

Od naszych klientów nie wymagamy przedstawiania dokumentów rejestracyjnych, dokumentów księgowych i bankowych oraz zabezpieczeń oraz poręczeń. Wystarczy tylko wypełnić wniosek o pożyczkę znajdujący się na naszej stronie internetowej. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty w Aasa Dla Biznesu!