Kredyt dla nowej firmy do 10 000 złotych

Kredyt dla nowej firmy do 10 000 złotych
Kredyt dla nowej firmy do 10 000 złotych

Planujesz rozpocząć nową działalność gospodarczą, a może masz pomysł na rozwój swojej istniejącej już firmy? W Aasa Dla Biznesu przygotowaliśmy dla naszych klientów atrakcyjną ofertę pożyczek gotówkowych, które pozwalają na otrzymanie wsparcia finansowego całkowicie przez internet. Wniosek możesz złożyć nawet teraz!

pożyczki pozabankowe to oferta przeznaczona dla każdej firmy potrzebującej nagłego wsparcia – zarówno w celu finansowania aktualnych potrzeb, jak i w celu uzyskania pomocy w rozwoju i inwestycjach. W przeciwieństwie do pożyczek oferowanych przez banki są one dostępne na bardzo dogodnych warunkach, co powoduje, że obecnie stanowią tak atrakcyjną propozycję dla każdego przedsiębiorcy.

W Aasa Dla Biznesu oferujemy naszym klientom pożyczki pozabankowe w kwocie do 10 000 złotych. Spłata może być rozłożona aż do 24 rat płatnych comiesięcznie, dlatego też można łatwo regulować swoje zobowiązanie w wybranym przez siebie tempie. Na naszej stronie internetowej można już teraz skorzystać ze specjalnego kalkulatora, dzięki któremu możemy dowiedzieć się więcej o kosztach pożyczki i wysokości rat w zależności od kwoty i okresu spłaty.

Twoja firma nie zostanie bez pomocy

Gdy dopiero chcesz rozpocząć działalność gospodarczą lub też masz firmę już teraz, odpowiednie wsparcie finansowe jest tutaj bardzo pomocne. Nie każdy nowy przedsiębiorca dysponuje oszczędnościami na rozpoczęcie działalności lub też może poprosić i pożyczkę bliskie osoby, na przykład rodzinę. W takiej sytuacji nie musimy jednak wcale rezygnować ze swoich marzeń o założeniu firmy, ponieważ możemy zdecydować się na wzięcie pożyczki.

Pożyczki na start to specjalne pożyczki przeznaczone dla nowych firm, które udzielane są nawet od pierwszego dnia działalności – z takiej pożyczki można skorzystać w naszej firmie Aasa Dla Biznesu. Wobec tego nie musisz już zastanawiać się, gdzie pozyskać pieniądze na działalność, ponieważ możesz złożyć wniosek od razu po zarejestrowaniu działalności, a my będziemy mogli pomóc ci w sfinansowaniu nadchodzących wydatków.

pożyczka może być przeznaczona na dowolny cel, na przykład na zakupienie wyposażenia niezbędnego do rozpoczęcia działalności, wynajęcia przestrzeni, złożenia zamówienia u dostawcy, założenia strony internetowej albo sklepu on-line, zamówienia reklamy, a także na wiele innych wydatków.

Pożyczkę otrzymasz całkowicie przez internet

Jeżeli zainteresowała cię nasza pożyczka dla nowej firmy do 10 000 złotych, wniosek możesz już teraz złożyć przez internet. Dzięki temu nie musisz wcale wychodzić ze swojego nowego biura lub z domu, aby otrzymać pieniądze. Wniosek o pożyczkę możesz złożyć nawet w tym momencie na naszej stronie internetowej, a my szybko przeanalizujemy wniosek i przekażemy informację o decyzji e-mailowo lub telefonicznie.

Aby otrzymać pożyczkę ratalną w naszej firmie, nie musisz wcale dostarczać dokumentów rejestracyjnych, księgowych czy bankowych. Nie musisz też przedstawiać żadnych zabezpieczeń oraz poręczeń. Zapraszamy już teraz do złożenia wniosku w Aasa Dla Biznesu!