Kredyt Market – weź kredyt na biznes przez internet

Kredyt Market – weź kredyt na biznes przez internet
Kredyt Market – weź kredyt na biznes przez internet

kredyt Market to firma pożyczkowa specjalizująca się w obsłudze klientów biznesowych, a w szczególności jednoosobowych działalności gospodarczych. Oferuje swoje pożyczki na stronie internetowej Kredytmarket.com, pozwalając na szybkie złożenie wniosku on-line.

Gdy przedsiębiorca potrzebuje dodatkowej gotówki do 50 000 złotych, w Kredyt Market może otrzymać ją w krótkim czasie i w korzystnej cenie – bez potrzeby dostarczania zaświadczeń i innych skomplikowanych formalności.

O firmie Kredyt Market

Firma Kredyt Market udostępnia swoim klientom platformę finansową, która pozwala na złożenie wniosku o kredyt. Za sprawą wykorzystania nowoczesnych technologii można razem z nią otrzymać niezbędną kwotę na bieżące wydatki lub inwestycje.

Spółka odpowiedzialna za platformę to Polska Platforma Kredytowa SA, której akcjonariuszami są doświadczeni przedsiębiorcy i fachowi finansiści działający w branży bankowej od wielu lat.

Jaki kredyt możemy uzyskać w Kredyt Market?

W przeciwieństwie do innych firm pożyczkowych Kredyt Market pozwala na zaciągnięcie wyższych sum na różne cele. Dzięki temu wyróżnia się na tle innych firm pożyczkowych oferujących pożyczki na niskie kwoty.

Obecna oferta Kredyt Market to kredyt dla firm wynoszący od 10 000 do nawet 50 000 złotych udzielany na okres od 3 do 6 miesięcy. Cel kredytu jest dowolny. Nie ma również potrzeby przedstawiania zabezpieczeń.

Kto może ubiegać się o kredyt w Kredyt Market?

Oferta firmy Kredyt Market przeznaczona jest dla rzetelnych przedsiębiorców – jednoosobowych działalności gospodarczych oraz mniejszych firm. Kolejne ważne wymogi to przynajmniej 24 miesiące historii działalności oraz korzystanie z bankowości elektronicznej, ponieważ kredyt udzielany jest on-line.

Dodatkowo należy pamiętać o tym, że firma Kredyt Market sprawdza swoich klientów w Biurze Informacji Kredytowej (BIK) i Biurach Informacji Gospodarczej. Jej głównym celem jest udzielanie kredytów na korzystnych warunkach, dlatego zawsze precyzyjnie sprawdza, czy może zaufać swojemu klientowi.

Jak uzyskać firmowy kredyt przez Kredyt Market?

Do wzięcia kredytu na platformie Kredyt Market potrzeba jedynie komputera, tabletu albo smartfonu, ponieważ wniosek wypełnia się przez internet. Oprócz tego będziemy potrzebowali następujących informacji:

NIP działalności gospodarczej

dowód osobisty

dane do logowania się na konto bankowe

telefon komórkowy i dostęp do skrzynki mailowej

Nie ma potrzeby dostarczania żadnych dodatkowych dokumentów. Przewidywany czas złożenia wniosku pożyczkowego to zaledwie 3 minuty. Firma deklaruje, że bada wnioski o kredyt w czasie do 15 minut, a następnie w ciągu 24 godzin po podjęciu pozytywnej decyzji przekazuje środki klientowi.

Na stronie internetowej firmy możemy skorzystać ze specjalnego kalkulatora kredytowego, który pozwala na uzyskanie dokładnych informacji o kosztach kredytu włącznie z prowizją oraz odsetkami łącznymi.

Klienci działający minimum 2 lata, bez negatywnej historii kredytowania i poszukujący szybkiego kredytu firmowego na dogodnych warunkach mogą wobec tego skorzystać z oferty Kredyt Market. Więcej informacji znajdziemy na stronie internetowej firmy.