Pożyczka na firmę Provident Polska

Pożyczka na firmę Provident Polska
Pożyczka na firmę Provident Polska

Firma Provident Polska kojarzona jest przede wszystkim z pożyczkami pozabankowymi przeznaczonymi dla klientów indywidualnych, ale również zajmuje się ona pożyczaniem pieniędzy klientom biznesowym.

pożyczka na firmę wraz z Provident Polska oferowana jest dla klientów potrzebujących szybkiego wsparcia finansowego bez skomplikowanych formalności. Pieniądze mogą być przeznaczone wówczas na dowolny cel, między innymi na zatowarowanie sklepu, materiały, wyposażenie, czynsz na wynajem, ZUS oraz innego rodzaju opłaty. Maksymalna kwota pożyczki to 15 000 złotych na realizację wszystkich biznesowych planów.

O firmie Provident Polska

Provident Polska SA to instytucja finansowa, która została założona w 1997 roku. Jest częścią międzynarodowej grupy International Personal Finance. Zajmuje się świadczeniem usług pożyczkowych w Polsce oraz w innych krajach, między innymi w Czechach, na Węgrzech, w Bułgarii, Hiszpanii, Litwie, Łotwie, Estonii, Finlandii, Bułgarii czy w Australii.

Aktualnie firma Provident jest liderem na polskim rynku pożyczkowym. Pozwala na uzyskanie kilku różnych typów pożyczek, także z obsługą w domu klienta. Od 2013 roku zajmuje się także udzielaniem pożyczek dla mikro przedsiębiorców.

Jaką pożyczkę firmową możemy uzyskać w Provident Polska?

Pożyczka dla firm oferowana przez Provident Polska pozwala na sfinansowanie wszystkich firmowych wydatków. Wyróżnia się minimum formalności, a także szybkim rozpatrzeniem wniosku oraz wypłatą pieniędzy.

Maksymalna kwota pożyczki firmowej w Provident Polska to 15 000 złotych. Pożyczka może być przeznaczona na dowolny cel. Czas spłaty pożyczki wynosi od 6 miesięcy do 24 miesięcy. Spłata odbywa się ratalnie, co pozwala na dopasowanie wysokości raty do indywidualnych możliwości finansowych klienta. Mamy możliwość spłaty w ratach cotygodniowych lub comiesięcznych.

Pożyczkodawcy mają też możliwość skorzystania z pakietu Osobisty Prawnik dla Firm. W pakiecie znajdują się usługi pozwalające na dostęp do informacji prawnych i podatkowych, przedsądową windykację faktur, konsultacje prawne i podatkowe, a także możliwość uzyskania opinii i analiz prawnych.

Dla kogo przeznaczona jest pożyczka firmowa w Provident Polska?

Firma wskazuje, że kieruje swoje usługi pożyczkowe do różnych przedsiębiorców, także tych, którzy niedawno rozpoczęli swoją działalność. Dla nich ma jednak niższe kwoty rzędu 7 000 złotych.

Do uzyskania pożyczki konieczne jest przedstawienie odpowiednich danych z formularza rejestracji działalności w CEIDG. Jest to generalnie jedyny dokument wymagany przez firmę. Także pod uwagę firma bierze informacje z Biur Informacji Gospodarczych. Na podstawie tych danych przygotowuje specjalny scoring i decyduje o udzieleniu lub nieudzieleniu pożyczki klientowi.

Jak uzyskać pożyczkę firmową w Provident Polska?

Aby otrzymać pożyczkę, należy skontaktować się z pracownikami firmy Provident telefonicznie albo złożyć wniosek o pożyczkę przez internet. Przy wypełnianiu wniosku mamy możliwość wskazania na sposób obsługi – płatność miesięczną z przelewem lub z cotygodniową obsługą domową. Pieniądze, w zależności od wybranej opcji, przekazywane są najczęściej do 48 godzin.