Pożyczka na raty przez internet do 5000 złotych – pozyczkaOK.pl

Pożyczka na raty przez internet do 5000 złotych – pozyczkaOK.pl
Pożyczka na raty przez internet do 5000 złotych – pozyczkaOK.pl

pożyczka OK to firma zajmująca się udzielaniem szybkich pożyczek internetowych. Możemy uzyskać je na raty – bez wychodzenia z domu. Maksymalna kwota pożyczki to 5 000 złotych – możemy uzyskać ją bez żadnych dodatkowych zaświadczeń.

Na stronie internetowej pozyczkaOK.pl możemy już teraz zapoznać się z dokładną ofertą i wypełnić wniosek o pożyczkę, aby wkrótce pieniądze znalazły się na naszym koncie bankowym. Pieniądze mogą być wydane na dowolny cel.

O firmie pozyczkaOK.pl

Strona internetowa pozyczkaok.pl należy do SMS Kredyt Sp. z o.o. – jest to jeden z liderów w zakresie pożyczek pozabankowych działający na rynku od 2007 roku. Dzisiaj ma wielu zadowolonych klientów, którzy często korzystają z jej oferty on-line.

Serwis pozyczkaOK.pl został założony z myślą o osobach potrzebujących szybkiej pożyczki bez wychodzenia z domu. Wyróżnia się bezpieczeństwem, wygodą oraz przejrzystością. Pożyczki są dostępne na bardzo atrakcyjnych warunkach i można uzyskać je łatwiej niż w placówkach bankowych.

Jakie pożyczki oferuje nam pozyczkaOK.pl?

Dla klientów dostępne są pożyczki w kwotach od 1 500 złotych do 5 000 złotych. Okres spłaty wyznaczamy w miesiącach – możemy zaciągnąć pożyczkę na czas od 6 do 30 miesięcy.

Na stronie internetowej firmy pozyczkaOK.pl możemy znaleźć specjalny kalkulator pożyczkowy pozwalający nam na sprawdzenie kosztów pożyczki oraz wysokości raty, aby dopasować taką ofertę, która będzie mogła spełnić nasze wymagania.

Kto może otrzymać pożyczkę razem z pozyczkaOK.pl?

Pożyczka przeznaczona jest dla osób spełniających podstawowe wymagania. W porównaniu z innymi firmami pożyczkowymi są one dość podobne. Poniżej prezentujemy najważniejsze warunki do uzyskania pożyczki w serwisie internetowym pozyczkaOK.pl:

wiek od 25 do 80 lat

numer PESEL

stałe źródło dochodu (nie ma potrzeby dostarczania zaświadczeń)

stałe miejsce zamieszkania

brak negatywnej historii kredytowej w BIG InfoMonitor, KRD, ERIF, BIK S.A.

Wobec tego wtedy, gdy istnieje zbyt duże ryzyko, że nie spłacimy pożyczki w terminie, firma da decyzję odmowną. Także przeszkodą w udzieleniu pożyczki jest brak możliwości kontaktu telefonicznego z klientem, aby dokończyć procedurę weryfikacyjną.

Jak uzyskać pożyczkę w pozyczkaOK.pl?

Razem z firmą pozyczkaOK.pl możemy uzyskać pożyczkę całkowicie przez internet, dlatego nie musimy wychodzić w tym celu z domu. Nie musimy również dostarczać szeregu dokumentów, jak ma to często miejsce w przypadku pożyczek bankowych.

Pierwszym krokiem jest wypełnienie wniosku internetowego znajdującego się na stronie pozyczkaOK.pl. Wybieramy wtedy kwotę pożyczki oraz okres spłaty w miesiącach, klikamy na przycisk i przechodzimy do wypełnienia wniosku.

Gdy wypełnimy wniosek i prześlemy go do firmy, rozpoczyna ona jego rozpatrywanie. Wnioski sprawdzane są błyskawicznie. Decyzję otrzymamy SMS-em. Następnie do klienta wysyłany jest kurier z umową pożyczki do podpisu. Pożyczka uruchamiana jest wtedy, gdy firma otrzyma umowę z powrotem. Pieniądze możemy otrzymać jako przelew na swoje konto, w okienku bankowym albo na poczcie.