Pożyczki Caseo – caseo.pl‎ pożyczki dla przedsiębiorców

Pożyczki Caseo – caseo.pl‎ pożyczki dla przedsiębiorców
Pożyczki Caseo – caseo.pl‎ pożyczki dla przedsiębiorców

pożyczki dla przedsiębiorców Caseo dostępne na stronie internetowej caseo.pl to szybki i wygodny wybór dla małych firm. Dzięki nim można łatwiej rozwijać swoją działalność i dążyć do zdobycia przewagi nad konkurencją.

Firma Caseo specjalizuje się w udzielaniu szybkich pożyczek pozabankowych dla klientów biznesowych. Zapewnia, że wydaje decyzje już w 15 minut i pozwala na uzyskanie pieniędzy jeszcze łatwiej niż w banku. Wystarczy, że pożyczkobiorca prowadzi działalność gospodarczą i rejestruje obroty na kasę fiskalną. Maksymalna kwota pożyczki to 25 000 złotych.

O firmie Caseo

Caseo to firma pożyczkowa, która należy do Optima Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku. Zajmuje się udzielaniem pożyczek małym firmom, pozwalając im na uzyskanie szybkiego wsparcia finansowego bez skomplikowanych warunków.

Firma Caseo pozwala na uzyskanie pożyczki za pośrednictwem swoich doradców, którzy mogą udzielić porady telefonicznie lub przez internet. Konsultanci odwiedzają również potencjalnych pożyczkobiorców przed udzieleniem pożyczki.

Jaką pożyczkę możemy uzyskać w Caseo?

Caseo pozwala na uzyskanie pożyczki w kwocie do 25 000 złotych z 12 miesiącami na spłatę. Spłata odbywa się ratalnie, co pozwala na łatwe oddanie zadłużenia. Koszt pożyczki to tylko 9,99% miesięcznie.

Kto może ubiegać się o pożyczkę w Caseo?

Firma Caseo oferuje swoją pożyczkę małym podmiotom gospodarczym. Jej pożyczki są bardzo pomocne w przypadku trudnej sytuacji finansowej firmie, wtedy, gdy chce poczynić ona odpowiednie inwestycje.

Dwa główne wymogi dotyczące uzyskania pożyczki w Caseo to prowadzenie działalności gospodarczej oraz rejestrowanie obrotów na kasę fiskalną. Wobec tego wtedy, gdy firma zajmuje się handlem i wykorzystuje w codziennej działalności kasę, ma możliwość otrzymania szybkiej pożyczki. Do jej uzyskania będziemy musieli wtedy przedstawić wydruk obrotów z kasy fiskalnej. Na podstawie tego dokumentu eksperci z Caseo będą mogli przygotować wyliczenie zdolności kredytowej.

Ponadto klienci sprawdzani się w bazach dłużników, w tym w Biurach Informacji Gospodarczej, ale firma przygotowuje decyzje zawsze indywidualnie.

Jak uzyskać pożyczkę w Caseo?

Gdy spełniamy wymagania firmy Caseo, możemy skontaktować się z pracownikami firmy przez formularz kontaktowy on-line lub pod numerem telefonu. W taki sam sposób możemy uzyskać pożyczkę – wypisujemy formularz, w którym podajemy swoje imię i nazwisko, adres e-mailowy, telefon, numer NIP oraz kod pocztowy.

Następnie pracownik firmy kontaktuje się z klientem i przedstawia mu szczegóły oferty. Jeżeli klient zaakceptuje ofertę, doradca umawia się z nim na spotkanie. Podczas spotkania przekazujemy wydruk z kasy fiskalnej i możemy zapoznać się z umową pożyczkową z Caseo. Po podpisaniu umowy następuje ekspresowy przelew środków na wskazane konto bankowe.

Dzięki pożyczkom Caseo wielu przedsiębiorców prowadzących małe firmy i korzystających z kas fiskalnych może uzyskać dodatkowe środki na swoją działalność. Więcej informacji o pożyczce można uzyskać na stronie internetowej firmy Caseo.