Pożyczki dla firm – Katowice i Śląsk. Gdzie wyszukać najlepszą ofertę?

Pożyczki dla firm – Katowice i Śląsk. Gdzie wyszukać najlepszą ofertę?
Pożyczki dla firm – Katowice i Śląsk. Gdzie wyszukać najlepszą ofertę?

Na Śląsku działa kilkaset tysięcy firm prowadzonych przez osoby fizyczne – według najnowszych danych to aż 328 967 osób. Ponadto województwo ma aż 52 392 spółek handlowych, jak podaje strona internetowa Urzędu Statystycznego w Katowicach. Nic więc dziwnego, że zapotrzebowanie na pożyczki dla firm na Śląsku jest bardzo wysokie. Gdzie możemy z nich skorzystać?

Poszukiwanie dobrej pożyczki dla firmy może być poważnym wyzwaniem. Aktualnie ofert jest bardzo dużo i możemy korzystać z nich zarówno w bankach, jak i w firmach pozabankowych. Możemy skorzystać przy tym z ofert w banku, w którym samym już konto – zazwyczaj wtedy o pożyczkę jest łatwiej, ale nie zawsze jest ona bardziej opłacalna. Warto więc przed jej zaciągnięciem sprawdzić różne propozycje, aby nie przepłacać.

Gdy wpiszemy do wyszukiwarki internetowej słowa „pożyczki dla firm Katowice”, natychmiast możemy przekonać się, że mamy mnóstwo propozycji. Reklamują się przede wszystkim firmy pożyczkowe, ale również działające regionalnie fundusze pożyczkowe, które wspierają mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa. Jak wobec tego wybrać taką ofertę, która będzie najlepsza?

Gdzie szukać pożyczek dla firmy na Śląsku?

Sprawdzamy zarówno oferty banków, jak i firm pozabankowych. Warto wskazać, że często te drugie są bardziej atrakcyjne, zwłaszcza ze względu na ograniczone formalności. Z pożyczek pozabankowych mogą łatwo korzystać firmy nowe, które dopiero rozpoczęły swoją działalność i nie osiągają jeszcze dochodów, a także firmy w gorszej sytuacji finansowej, które nie mogą pochwalić się w związku z tym wysoką zdolnością kredytową. Możemy też bez problemu uzyskać pożyczki bez ZUS i US, a także bez sprawdzania w bazach dłużników.

W poszukiwaniu pożyczek zajrzyjmy na strony internetowej banków, a także firm pozabankowych. Oferty możemy znaleźć też na regionalnych stronach internetowych. Możemy ponadto udać się do doradców finansowych, którzy na podstawie różnych ofert doradzą nam najlepszą formę finansowania.

Pożyczki także przez internet

Jeżeli mieszkamy na Śląsku i poszukujemy pożyczki dla firmy właśnie tutaj, nie musimy jednak wcale poszukiwać jej stacjonarnie. Nie zapominajmy o istnieniu pożyczek internetowych, które pozwalają na szybkie uzyskanie finansowania bez konieczności wychodzenia z biura firmy czy z domu.

Pożyczki on-line to bardzo wygodna alternatywa dla tych udzielanych przez instytucję działające stacjonarnie – w celu otrzymania środków musimy tylko wypełnić wniosek on-line, a nierzadko pieniądze będziemy mieli u siebie nawet tego samego dnia.

Aasa Dla Biznesu zaprasza firmy ze Śląska!

Jeśli potrzebujesz szybkiej pożyczki dla firmy na Śląsku, zapraszamy serdecznie do zapoznania się z nasza ofertą w Aasa Dla Biznesu. Nasza internetowa pożyczka ratalna to doskonała propozycja dla każdej firmy – już od pierwszego dnia prowadzonej działalności. Bez problemu można otrzymać ją tylko na dowód, ponieważ nie sprawdzamy dokumentów rejestracyjnych, księgowych czy bankowych. Nie wymagamy też poręczeń i zabezpieczeń.

Zachęcamy wszystkie firmy na Śląsku do skorzystania z naszej oferty pożyczkowej!