Pożyczki Vivus – szybko, łatwo, bezpiecznie

Pożyczki Vivus – szybko, łatwo, bezpiecznie
Pożyczki Vivus – szybko, łatwo, bezpiecznie

Firma Vivus zajmuje się udzielaniem szybkich pożyczek pozabankowych dla klientów na terenie Polski oraz w innych krajach europejskich. Jej oferta skierowana jest do osób potrzebujących wsparcia finansowego na dowolny cel.

Vivus jest jedną z najpopularniejszych firm pożyczkowych na terenie naszego kraju. pożyczki Vivus dostępne są całkowicie przez internet, co powoduje, że można otrzymać je bez wychodzenia z domu. Maksymalna kwota pierwszej pożyczki w firmie Vivus to aż 3 000 złotych – można otrzymać ją całkowicie za darmo na okres 30 dni.

O firmie

Vivus Finance sp. z o.o. specjalizuje się w pożyczkach pozabankowych udzielanych przez internet. Firma pożyczkowa pozwala na uzyskanie błyskawicznego wsparcia finansowego – pieniądze możemy przeznaczyć na dowolny cel.

Firma Vivus została założona w 2008 roku na Łotwie. Aktualnie działa między innymi w krajach takich jak Dania, Finlandia, Litwa, Szwecja, a także w Polsce od 2012 roku. Właścicielem firmy jest spółka 4 Finance Group.

Jaką pożyczkę możemy uzyskać w Vivus?

Pierwsza pożyczka w Vivus dostępna jest w kwocie do 3 000 złotych na okres 30 dni. Pierwsza pożyczka będzie dostępna całkowicie za darmo, czyli spłacimy tylko tyle, ile pożyczyliśmy. Musimy jednak pamiętać o tym, że jeżeli spóźnimy się ze spłatą, wówczas zostaną naliczone opłaty.

Maksymalna kwota do uzyskania w firmie Vivus to 7 500 złotych w przypadku klientów stałych. Wtedy także czas spłaty to 30 dni.

Kto może uzyskać pożyczkę w Vivus?

Pożyczki oferowane są na dogodnych warunkach, bez skomplikowanych formalności. Główne wymogi dotyczące uzyskania pożyczki w Vivus to:

obywatelstwo Rzeczypospolitej Polskiej z miejscem zamieszkania na terenie Rzeczypospolitej Polskiej

pełna zdolność do czynności prawnych

bycie konsumentem w rozumieniu przepisów polskiego prawa

wiek od 20 do 78 lat

pozytywna ocena zdolności kredytowej

aktywny Profil Klienta na stronie internetowej Vivus.pl

zawarcie umowy pożyczki

zdolność do spłaty zobowiązań powstałych na skutek zaciągnięcia pożyczki od Vivus

brak zaległości pieniężnych względem Vivus w chwili ubiegania się o pożyczkę

Do wzięcia pożyczki potrzebujemy również ważnego dowodu osobistego, aktywnego telefonu komórkowego oraz rachunku bankowego w Polsce.

Jak wziąć pożyczkę w Vivus?

Pożyczkę możemy wziąć szybko i wygodni w kilku krokach. Możemy wnioskować o nią on-line lub też telefonicznie. Gdy chcemy wziąć pożyczkę przez stronę WWW, wypisujemy wniosek on-line i dokonujemy rejestracji na stronie. Gdy chcemy otrzymać pożyczkę telefonicznie, dzwonimy pod podany numer telefonu.

Następnie potwierdzamy swoje dane poprzez przelew weryfikacyjny z rachunku bankowego albo korzystamy z szybkiego przelewu BlueCash. Po dokonaniu weryfikacji i pozytywnym rozpatrzeniu wniosku o pożyczkę możemy otrzymać pieniądze na swoje konto nawet w ciągu kilkunastu minut. Gdy jednak posiadamy konto bankowe w innym banku niż te obsługiwane przez Vivus, wówczas czas oczekiwania na pieniądze może się wydłużyć.