SMS Kredyt. Szybka, wieloratalna pożyczka gotówkowa

SMS Kredyt. Szybka, wieloratalna pożyczka gotówkowa
SMS Kredyt. Szybka, wieloratalna pożyczka gotówkowa

Firma SMS Kredyt od przeszło 10 lat zajmuje się oferowaniem swoim klientom szybkich pożyczek gotówkowych. Jej oferta skierowana jest do osób potrzebujących łatwo dostępnego wsparcia finansowego na różne wydatki. Aktualnie firma w swojej ofercie posiada także szybkie pożyczki ratalne, które możemy wziąć nawet na 30 miesięcy on-line lub 48 miesięcy w biurach firmy.

Dzięki pożyczkom oferowanym przez SMS Kredyt możemy uzyskać dogodne wsparcie finansowe. To pożyczka dostępna na przejrzystych i atrakcyjnych dla klientów warunkach, co powoduje, że pozwala ona na szybkie podreperowanie budżetu.

O firmie SMS Kredyt

Firma SMS Kredyt zajmuje się udzielaniem pożyczek ratalnych osobom fizycznym. Działa zarówno on-line, jak i poprzez współpracę z biurami kredytowymi na terenie całego kraju. W przypadku wnioskowania o pożyczkę w biurze klienci mogą otrzymać wyższe sumy na dłuższy okres do spłaty.

Firma posiada wieloletnie doświadczenie i posiada polski kapitał. Jest członkiem Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce i postępuje według Zasad Dobrych Praktyk. Posiada także certyfikat Odpowiedzialny Pożyczkodawca.

Ile możemy pożyczyć w SMS Kredyt?

Jak już wspomnieliśmy, firma pozwala na uzyskanie pożyczek dwoma drogami – możemy zgłosić się po nie zarówno do placówek biur kredytowych, jak i również możemy wnioskować o nie przez internet.

W przypadku pożyczek on-line kwota maksymalna wynosi do 5 000 złotych – czas spłaty wynosi wówczas do 30 miesięcy. Z kolei wtedy, gdy chcemy wnioskować o pożyczkę w biurze, limit zwiększony jest do 10 000 złotych, a czas spłaty wynosi do 48 miesięcy.

Dokładne koszty pożyczki on-line możemy policzyć na stronie internetowej. Znajduje się tutaj pomocny kalkulator pożyczkowy, z którym możemy określić koszty pożyczki oraz terminy spłat.

Kto może wziąć pożyczkę w SMS Kredyt?

Dogodne warunki są jednym z plusów pożyczek oferowanych przez SMS Kredyt. Firma pozwala na uzyskanie pożyczek osobom, które spełniają poniższe wymagania:

wiek 20-80 lat

posiadanie numeru PESEL

posiadanie stałego źródła dochodu

brak negatywnej historii kredytowej w bazach Biur Informacji Gospodarczej oraz BIK S.A.

Firma akceptuje takie źródła dochodów jak:

umowa o pracę na czas określony, nieokreślony, na zastępstwo

umowa zlecenie i o dzieło

własna działalność gospodarcza

emerytura

renta na czas określony i nieokreślony

gospodarstwo rolne

Jak uzyskać pożyczkę w firmie SMS Kredyt?

Otrzymanie pożyczki w firmie SMS Kredyt jest bardzo proste, gdy zdecydujemy się na wnioskowanie przez internet. Na początku wybieramy kwotę oraz okres pożyczki na suwakach. Sprawdzamy koszty pożyczki i terminy spłaty i wtedy, gdy spełniają nasze oczekiwania, przechodzimy do wypełniania wniosku pożyczkowego. Decyzja przesyłana jest SMS-em, zwykle w ciągu kilku minut.

Gdy decyzja jest pozytywna, pracownik firmy dzwoni do klienta i potem wysyła kuriera z umową. Podpisujemy umowę i jeden egzemplarz przekazujemy kurierowi. Po otrzymaniu pożyczki pieniądze wypłacane są klientowi.