Szybka pożyczka on-line – ekspreskasa.pl

Szybka pożyczka on-line – ekspreskasa.pl
Szybka pożyczka on-line – ekspreskasa.pl

Potrzebujesz dodatkowej gotówki? W takim przypadku możesz uzyskać ją w firmie Ekspres Kasa, która zajmuje się oferowaniem pożyczek pozabankowych. Razem z nią możemy pożyczyć kwotę do 3 000 złotych i przeznaczyć ją na dowolny cel. Wszystko możemy załatwić przez internet.

Firma Ekspres Kasa działająca pod stroną internetową ekspreskasa.pl prowadzi usługi pożyczkowe i zajmuje się oferowaniem szybkich pożyczek on-line. Jej usługi wybierane są przez klientów, którym zależy na błyskawicznej wypłacie. Pieniądze możemy pożyczyć w dwóch formach – jako pożyczka ratalna lub jako chwilówka.

O firmie Ekspres Kasa

Firma Ekspres Kasa jest częścią Grupy Ferratum, do której należy także Ferratum Bank. Grupa działa w Europie oraz w innych krajach świata, oferując szybkie pożyczki pozabankowe. W Polsce Ferratum Bank oferuje swoim pożyczki krótkoterminowe 15 lub 30 dni za pośrednictwem Ekspres Kasa na stronie internetowej ekspreskasa.pl oraz pożyczki ratalne na stronie ferratum.pl.

Wnioski o pożyczki ratalne oraz pożyczki chwilowe możemy składać zarówno na stronie internetowej Ferratum Bank, jak i na stronie Ekspres Kasa.

Ile pieniędzy możemy pożyczyć w firmie Ekspres Kasa?

Pożyczki chwilowe oferowane przez firmę Ekspres Kasa pozwalają na szybkie podreperowanie domowego budżetu. Pierwsza pożyczka dostępna jest całkowicie za darmo i pozwala na uzyskanie do 1 500 złotych na okres 15 lub też 30 dni. W przypadku pożyczek ratalnych pierwsza pożyczka to kwota do 3 000 złotych.

Stali klienci mogą pożyczyć już do 5 000 złotych na okres od 6 do 24 miesięcy, czyli spłata następuje wtedy ratalnie. Pozwala to na łatwe oddanie zobowiązania w niskich, wygodnych do spłaty ratach.

Klienci mają też możliwość przedłużenia okresu spłaty pożyczki za odpowiednią opłatą.

Kto może otrzymać pożyczkę od Ekspres Kasa?

Pożyczki oferowane przez Ekspres Kasa są łatwo dostępne dla każdego, kto potrzebuje dodatkowej gotówki na każdy cel. Pożyczka przeznaczona jest dla klientów, którzy:

mają co najmniej 21 lat

mieszkają na terytorium w Rzeczypospolitej Polskiej i są polskimi obywatelami

posiadają telefon komórkowy i konto bankowe

złożą wniosek przez internet lub telefonicznie skontaktują się z konsultantem Biura Obsługi Klienta

nie są wpisani do rejestrów dłużników BIG i nie mają zadłużeń w spłatach pożyczek w innych instytucjach kredytowych

wykonają przelew weryfikacyjny na kwotę 0,01 złotego na konto bankowe Ekspres Kasa

nie mają innej aktywnej pożyczki w Ferratum Bank

Jak uzyskać pożyczkę przez stronę Ekspres Kasa?

Jak wspomnieliśmy wcześniej, o pożyczkę możemy wnioskować przez internet lub też możemy zadzwonić na podany numer. Gdy chcemy decydować się na pożyczkę on-line, wypełniamy internetowy formularz, wskazując w nim na kwotę i okres spłaty, a także wykonujemy weryfikację. Możemy w tym celu skorzystać też z narzędzia Instantor.

Decyzję możemy otrzymać najczęściej tego samego dnia, a następnie nasze pieniądze na wskazane konto bankowe. Decyzja przekazywana jest najczęściej w 15 minut w ciągu godzin prac firmy pożyczkowej.