Szybkie kredyty on-line SuperCredit

Szybkie kredyty on-line SuperCredit
Szybkie kredyty on-line SuperCredit

pożyczki pozabankowe pozwalają na uzyskanie szybkich pieniędzy bez wychodzenia z domu. Dzięki nim możemy pokryć różne wydatki – od zakupów, poprzez rachunki, a skończywszy na wyjazdach. Taką pożyczkę otrzymamy również w firmie pożyczkowej SuperCredit.

Firma pożyczkowa SuperCredit powala swoim klientom na uzyskanie błyskawicznej pożyczki do 5 000 złotych nawet w 15 minut po złożeniu wniosku. To wygodna pożyczka on-line, ale możemy też skorzystać z pomocy firmy SuperCredit w jednym z jej oddziałów współpracujących znajdujących się na terenie całej Polski.

O firmie SuperCredit

SuperCredit zalicza się do międzynarodowej firmy Axcess Financial Servicies, Inc., która posiada ponad 20 lat doświadczenia. Funkcjonuje w różnych krajach świata, między innymi w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, a teraz również w Polsce.

W Polsce firma Axcess Financial Servicies, Inc. działa jako Axcess Financial Poland. Dostępna jest w naszym kraju od 2011 roku i nowoczesne produkty finansowe przeznaczone dla klientów z całego kraju. Jej głównym celem jest zaspokajanie potrzeb finansowych swoich klientów poprzez dostarczanie im różnorodnych produktów finansowych.

Jaką pożyczkę otrzymamy w SuperCredit?

Firma oferuje krótkoterminowe pożyczki gotówkowe z okresem spłaty 30 dni, także opiewające na wyższe sumy pożyczki spłacane w miesięcznych ratach z okresem spłaty od 4 do 12 miesięcy.

Kwota pożyczki dla nowych klientów wynosi do 2 500 złotych, z kolei dla klientów stałych już do 5 000 złotych. Przy wyborze oferty dla siebie możemy wskazać na określony czas spłaty – wynosi on 30 dni, 4 comiesięczne raty, 6 comiesięcznych rat lub też 12 comiesięcznych rat.

Na stronie internetowej firmy umieszczono specjalny kalkulator pożyczkowy, z którym możemy szybko i wygodnie policzyć koszty – całkowitą kwotę pożyczki, wysokość opłat, prowizji i odsetek, a także całkowitą kwotę do spłaty.

Kto może otrzymać pożyczkę w SuperCredit?

Główne wymogi, które musimy spełnić, aby otrzymać pożyczkę w SuperCredit, są bardzo dogodne i pozwalają na uzyskanie pieniędzy na bardziej atrakcyjnych warunkach niż w przypadku pożyczek udzielanych przez banki. Poniżej prezentujemy wymogi stawiane pożyczkobiorcom przez firmę:

pełnoletniość

pełna zdolność do czynności prawnych

posiadanie ważnego dowodu osobistego

zamieszkiwanie na terenie Polski na stałe

udokumentowane dochody w kwocie 500 złotych miesięcznie

rachunek bankowy

Jak uzyskać pożyczkę przez internet w SuperCredit?

Zaciągnięcie pożyczki w firmie SuperCredit jest bardzo łatwe i wszystko możemy załatwić on-line.

Pierwszym etapem jest złożenie wniosku internetowego o pożyczkę. Wniosek wypełniamy na stronie internetowej – wybieramy w nim okres spłaty, kwotę oraz wpisujemy wymagane dane. Następnie dokonujemy weryfikacji tożsamości. Możemy zrobić to przez przelew weryfikacyjny w kwocie 1 złotego albo zalogowanie się na konto bankowe poprzez specjalną usługę Kontomatik.

Następnie firma weryfikuje informacje i podejmuje decyzję kredytową. Jeżeli jest to decyzja pozytywna, pieniądze są niezwłocznie przesyłane na konto bankowe klienta.