Szybkie pożyczki pozabankowe dla firm PROFI CREDIT

Szybkie pożyczki pozabankowe dla firm PROFI CREDIT
Szybkie pożyczki pozabankowe dla firm PROFI CREDIT

Firma PROFI CREDIT zajmuje się udzielaniem pożyczek pozabankowych dla klientów indywidualnych, a także biznesowych. Pozwala na otrzymanie wysokiej sumy na dowolny cel biznesowy – bez skomplikowanych formalności.

Jeżeli potrzebujesz gotówki dla swojej firmy, w PROFI CREDIT można otrzymać nawet do 25 000 złotych dla swojej firmy. Dzięki specjalnej formie oceny klientów firma szybko wydaje decyzje w odpowiedzi na wnioski pożyczkowe i równie szybko przekazuje pieniądze klientom. Dzięki wsparciu PROFI CREDIT firma może otrzymać dodatkowe środki wtedy, gdy potrzebuje ich najbardziej.

O firmie PROFI CREDIT

PROFI CREDIT jest jedną z popularnych firm pożyczkowych w Polsce. Zalicza się do międzynarodowej grupy finansowej Profireal Group, która oprócz Polski działa także w innych krajach europejskich, między innymi w Czechach, Bułgarii, na Słowacji.

Firma oferuje swoim klientom pożyczki gotówkowe poprzez sieć pracowników działających na terenie całej Polski, którzy określani są mianem doradców finansowych.

Jaką pożyczkę możemy uzyskać w PROFI CREDIT?

Maksymalna kwota pożyczki w PROFI CREDIT wynosi 25 000 złotych, ale w przypadku nowych firm limit ten jest obniżony. Gdy przedsiębiorca rozpoczął swoją działalność niedawno, wówczas ma możliwość otrzymania kwoty do 15 000 złotych. Środki mogą być przeznaczone na dowolny cel.

pożyczka jest ratalna i udzielana na okres 2 lat. Dzięki temu przedsiębiorca może wybrać dla siebie taki okres spłaty, który będzie najbardziej dogodny i nie będzie obciążeniem dla jej działalności.

Kto może uzyskać pożyczkę w PROFI CREDIT?

Zakres dokumentacji potrzebnej do uzyskania pożyczki jest zależny przede wszystkim od jej wysokości. Pożyczkę można otrzymać nawet wtedy, gdy posiadamy tylko podstawowe dokumenty. Firmy muszą między innymi przedstawić dane dotyczące swojej działalności, które zawarte są formularzu CEIDG.

Firma PROFI CREDIT podchodzi do swoich klientów w sposób indywidualnie, dlatego pozwala na uzyskanie pożyczek nawet wtedy, gdy banki odmawiają przyznania finansowania. To powoduje, że jest ona dobrym wyborem wtedy, gdy firma jest w kłopotach finansowych.

Jak uzyskać pożyczkę w PROFI CREDIT?

Na początku przedsiębiorca chcący uzyskać pożyczkę w firmie PROFI CREDIT musi skontaktować się z jej doradcami. W tym celu możemy zadzwonić pod podany numer na stronie internetowej albo wypisać znajdujący się na niej formularz kontaktowy – w formularzu wpisujemy swoje imię, telefon, NIP i podajemy sumę pożyczki, którą chcemy wziąć.

Następnie pracownik firmy PROFI CREDIT kontaktuje się z klientem w celu przedstawienia mu oferty pożyczkowej. Konsultanci najczęściej kontaktują się z klientem błyskawicznie. Na tym etapie dochodzi również do weryfikacji zdolności kredytowej, więc przedsiębiorca nie musi wychodzić z domu, gdy chce otrzymać pożyczkę.

Po pozytywnej weryfikacji klienta pożyczka jest uruchamiana i może być u niego nawet tego samego dnia. Wtedy, gdy będziemy chcieli wziąć pożyczkę po raz kolejny w firmie PROFI CREDIT, możemy uzyskać ją już na prostszych warunkach.