Wnioskuj o kredyt firmowy on-line

Wnioskuj o kredyt firmowy on-line
Wnioskuj o kredyt firmowy on-line

Potrzebujesz szybkiego kredytu dla firmy? Teraz możesz złożyć wniosek nawet przez internet, a wszystkie formalności załatwisz bez wychodzenia z biura lub z domu. Z takiej opcji skorzystasz także w Aasa Dla Biznesu – to najwygodniejsza forma finansowania działalności!

Przez długi czas przedsiębiorcy, którzy chcieli otrzymać kredyty, musieli udawać się osobiście do banku. Tam mogliśmy dopiero otrzymać informacje o koniecznych dokumentach do dostarczenia oraz innych wymogach do spełnienia. Aktualnie sprawa jest jednak znacznie łatwiejsza – za sprawą pożyczek internetowych możemy załatwić wszystko on-line.

Z pożyczek internetowych mogą korzystać zarówno osoby indywidualne, jak i przedsiębiorcy. Oferty pożyczkowe dostępne są w bankach, ale także możemy wybrać te z firm pozabankowych. Zasadniczo uzyskanie pożyczki w firmie pożyczkowej jest łatwiejsze, dlatego to propozycja doskonała dla tych osób, które potrzebują pieniędzy od zaraz, bez potrzeby zdobywania wszystkich wymaganych przez banki dokumentów.

Kto może otrzymać pożyczkę dla firm on-line?

Jak już wspomnieliśmy, pożyczki przez internet dostępne są również dla przedsiębiorców. Są one udzielane w bankach i przez firmy pożyczkowe. Banki oferują pożyczki on-line głównie dla swoich stałych klientów, którzy mają regularne wpływy na konto – wtedy wystarczy tylko złożenie wniosku w systemie transakcyjnym.

Z kolei firmy pozabankowe udzielają pożyczek dla praktycznie każdej firmy spełniającej wymogi. W Aasa Dla Biznesu oferujemy pożyczki na bardzo atrakcyjnych warunkach – bez konieczności dostarczania dokumentów rejestracyjnych firmy, dokumentów księgowych i bankowych. Nie wymagamy również poręczeń oraz innych zabezpieczeń. Pożyczkobiorca nie może także posiadać negatywnych wpisów w bazach dłużników BIG.

pożyczka przez internet także dla nowej firmy

Po pożyczki przez internet w Aasa Dla Biznesu mogą zgłaszać się również ci przedsiębiorcy, którzy niedawno rozpoczęli swoją działalność i potrzebują pieniędzy na jej rozwój. Oferujemy pożyczki już od pierwszego dnia prowadzenia działalności gospodarczej – dzięki temu możesz otrzymać pieniądze na dowolny cel bez czekania.

W Aasa Dla Biznesu zdajemy sobie sprawę z tego, że nowi przedsiębiorcy mają często dużo problemów z uzyskaniem pieniędzy na rozpoczęcie działalności, dlatego nasze warunki są bardzo dogodne. Dzięki temu nam możesz jeszcze łatwiej spełnić swoje marzenia o posiadaniu swojej firmy!

Złóż swój wniosek już teraz!

Jeżeli również zainteresował cię dostępny u nas kredyt firmowy on-line, nie zwlekaj, ale już teraz złóż swój wniosek. Po jego otrzymaniu przeprowadzimy szybką analizę kredytową i podejmiemy decyzję o przyznaniu środków. Razem z nam pożyczka dostępna jest też wtedy, gdy pożyczkobiorca ma kredyt w banku lub w innej instytucji kredytowej – gdy raty spłacane są terminowo, można bez problemu otrzymać pożyczkę w Aasa.

W razie dodatkowych pytań związanych z naszymi pożyczkami dla firm przez internet jesteśmy do dyspozycji. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty!