Zaplo – szybkie pożyczki on-line

Zaplo – szybkie pożyczki on-line
Zaplo – szybkie pożyczki on-line

Firma pożyczkowa Zaplo zajmuje się pożyczaniem pieniędzy przez internet. To wygodna i szybka pożyczka on-line przeznaczona dla klientów potrzebujących nawet większej sumy do 10 000 złotych.

pożyczki pozabankowe oferowane przez firmę Zaplo przeznaczone są dla klientów potrzebujących szybkiego zastrzyku finansowego. Pożyczkę jesteśmy w stanie otrzymać nawet bez przedstawiania zaświadczenia o dochodach. Zadłużenie możemy spłacić wygodnie w ratach – dzięki temu pożyczka jest łatwa do oddania.

O firmie Zaplo

Zaplo.pl jest częścią Grupy Kapitałowej „4finance Group”, do której należą również inne firmy pożyczkowe w Europie, między innymi Vivus. Jest jednym z liderów w branży pożyczkowej i na swoim koncie ma ponad 11 milionów pożyczek udzielonych w 17 krajach na całym świecie.

Firma kieruje się w swojej działalności trzema głównymi wartościami – satysfakcją, przejrzystością oraz elastycznością. Zależy jej na tym, aby klienci byli zawsze zadowoleni ze względu na jakość obsługi, aby pożyczki były dostępne na przejrzystych zasadach oraz mogły dopasowywać się do indywidualnych, często zmieniających się już wymagań klientów.

Jaką pożyczkę możemy uzyskać w Zaplo?

W Zaplo możemy pożyczyć kwotę do 10 000 złotych na okres wynoszący od 3 do 24 miesięcy. Minimalna suma pożyczki to 1 000 złotych.

Na stronie internetowej firmy znajdziemy pomocny i łatwy w obsłudze kalkulator pożyczki, w którym musimy wskazać kwotę pożyczki oraz wysokość raty, którą jesteśmy w stanie spłacić w ciągu miesiąca. Kalkulator wskaże nam okres do spłaty, całkowity koszt pożyczki oraz całkowitą kwotę do zapłaty.

Kto może otrzymać pożyczkę w firmie Zaplo?

Pożyczki oferowane są pozabankowo, na bardzo dogodnych warunkach. Główne wymogi dotyczące uzyskania pożyczki w Zaplo:

obywatelstwo Rzeczypospolitej Polskiej

miejsce stałego zamieszkania w Polsce

wiek od 21 do 70 lat

zdolność do spłaty zaciągniętej pożyczki

konto bankowe

pozytywna ocenę podczas badania zdolności kredytowej

brak wpisów do rejestru dłużników, w tym do BIK, naruszających obowiązki terminowego regulowania należności finansowych

aktywny Profil Klienta na stronie internetowej Zaplo.pl

Klient może wnioskować o pożyczkę do 7 000 złotych bez żadnych zaświadczeń. Gdy skorzystamy ze specjalnego narzędzia Instantor, nie potrzebujemy zaświadczeń o dochodach nawet przy pożyczce wynoszącej do 10 000 złotych.

Instantor to specjalny system, który pozwala na szybkie potwierdzenie danych podczas wnioskowania o pożyczkę. Wówczas nie mamy potrzeby wykonania przelewu weryfikacyjnego oraz dostarczania dokumentów potwierdzających dochody. Skorzystanie z systemu pozwala też na szybsze uzyskanie pożyczki.

Jak uzyskać pożyczkę w Zaplo?

Na początku musimy wybrać kwotę oraz ratę w kalkulatorze pożyczkowym znajdującym się na stronie internetowej firmy pożyczkowej. Potem przechodzimy do wypełnienia formularza pożyczkowego. Możemy też na tym etapie skorzystać ze wspomnianego narzędzia Instantor.

Po wypełnieniu wniosku należy go potwierdzić, poczekać chwilę, a następnie sprawdzić, czy pożyczka została przyznana. Jeżeli tak, pieniądze niedługo będą przekazane na konto lub inną wybraną formą.

Pożyczkę możemy też wziąć przez aplikację mobilną Zaplo.