Pożyczki niskooprocentowane dla firm weźmiesz też przez internet

Pożyczki niskooprocentowane dla firm weźmiesz też przez internet

Przy poszukiwaniu pożyczek firmowych powinniśmy zawsze zwracać uwagę na związane z nimi koszty. Jednym z najważniejszych jest tutaj oprocentowanie, które określa, jakie odsetki będziemy musieli zapłacić. Warto jednak pamiętać o tym, że nie są one jedynym wydatkiem związanym z wzięciem pożyczki dla firmy – teraz również dostępnej przez internet.

 

Dobra pożyczka powinna być dopasowana do potrzeb pożyczkobiorcy i najlepiej, aby była niedroga. Niestety, pożyczanie pieniędzy nie jest zbyt tanie, ale czasami jest to jedyne rozwiązanie, z którego możemy skorzystać, gdy potrzebujemy dodatkowego zastrzyku finansowego. W takich przypadkach najlepsze są pożyczki niskooprocentowane dla firm, które pozwolą nam na zminimalizowanie kosztów.

Teraz takie pożyczki dla firm możemy również wziąć przez internet. Są one oferowane przez banki i przez firmy pożyczkowe, które proponują nie tylko chwilówki, ale też pożyczki ratalne na dogodnych warunkach. Taką ofertę przygotowaliśmy też dla przedsiębiorców w Aasa Dla Biznesu – razem z nami pożyczysz do 10 000 złotych bez wychodzenia z firmy!

Pożyczka niskooprocentowana, czyli jaka?

Jak już wskazaliśmy na wstępie, oprócz odsetek pożyczki wynikających z jej oprocentowania przedsiębiorca będzie musiał też zapłacić inne koszty pożyczkowe. Zaliczają się do nich głównie opłaty przygotowawcze, prowizje oraz opłaty za rozpatrzenie wniosku. Zatem pamiętajmy o tym, aby przy poszukiwaniu dobrej pożyczki firmowej patrzeć na ofertę bardziej kompleksowo, a nie tylko sprawdzić oprocentowanie nominalne.

W doborze pomóc może nam jeden wskaźnik, a mianowicie RRSO, czyli rzeczywista roczna stopa oprocentowania. Aktualnie, zgodnie z przepisami prawa, każdy bank, SKOK czy firma pożyczkowa muszą podać do pożyczki RRSO. Wskaźnik ten w stosunku rocznym określa całościowe koszty pożyczki wyrażone w procentach. Zatem obejmuje on oprocentowanie nominalne, a także wskazane wcześniej opłaty – prowizję, opłaty przygotowawcze, za rozpatrzenie. Gdy nie wiemy, która pożyczka ratalna będzie tańsza, możemy posłużyć się RRSO. Do porównania musimy wtedy wybrać taką samą sumę i okres pożyczki, a także sposób spłaty rat (malejąca lub równe).

Wobec tego przy poszukiwaniu taniej pożyczki pamiętajmy o tym, że oprocentowanie to tylko jeden z kosztów, który poniesiemy. Najlepiej każdorazowo podliczyć koszty – na naszej stronie internetowej Aasa Dla Biznesu to bardzo łatwe, ponieważ przygotowaliśmy specjalny kalkulator obliczający od razu wysokość rat oraz ogólną kwotę do spłaty.

Wybierz pożyczki niskooprocentowane dla firm

Nasza szybka pożyczka dla firmy dostępna jest już od pierwszego dnia prowadzonej działalności gospodarczej. Jeżeli potrzebujesz wsparcia finansowego w kwocie do 10 000 złotych, jesteśmy całkowicie do dyspozycji. Nasza pożyczka ratalna udzielana jest na jasnych warunkach – wszelkie koszty, w tym oprocentowanie, prowizję i inne opłaty sprawdzić możesz już teraz w kalkulatorze.

Pożyczkodawcą jest Aasa Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł (wpłacony w całości).

Podmiotem właściwym do pozasądowego rozstrzygania sporu wynikającego z umowy zawartej pomiędzy konsumentem a Aasa Polska S.A. jest Rzecznik Finansowy. Kontakt do Rzecznika Finansowego oraz szczegółowe informacje dotyczące postępowania dostępne są na stronie internetowej www.rf.gov.pl.

W celu rozstrzygnięcia sporu pomiędzy Aasa Polska S.A., a konsumentem, istnieje także możliwość skorzystania z platformy internetowej ODR, dostępnej tutaj. Platforma ODR ułatwia niezależne, bezstronne, przejrzyste, skuteczne, szybkie i sprawiedliwe pozasądowe rozstrzyganie przez internet sporów między konsumentami i przedsiębiorcami.