Pożyczki firmowe on-line – kiedy sprawdzą się najlepiej?

Pożyczki firmowe on-line – kiedy sprawdzą się najlepiej?

Pieniądze na założenie, działalność i rozwój firmy możemy pożyczyć dzisiaj nie tylko w placówce bankowej, ale również możemy zrobić to on-line. Pożyczki firmowe dostępne przez internet są coraz popularniejsze. Kiedy warto się na nie zdecydować?

Oczywiście, najlepiej trzymać się o pożyczek z daleka, ale często po prostu firma potrzebuje dodatkowych środków na działalność. Zwykle związane jest to z poniesieniem regularnych kosztów, ale również z inwestycjami. Ponadto wiele osób zaciąga pożyczki na rozkręcenie swojego biznesu.

Kiedyś, aby otrzymać pieniądze, trzeba było udać się do banku. Na miejscu można było uzyskać dokładne informacje, a następnie trzeba było donieść odpowiednie dokumenty. To wszystko wydłużało cały proces ubiegania się o pieniądze, więc firma zasadniczo nie mogła liczyć na pomoc finansową od ręki. Teraz sytuacja jest już inna i pożyczka ratalna może być na koncie firmy nawet w ciągu jednego dnia.

Gdzie po pożyczkę firmową on-line?

Pożyczki firmowe przez internet dostępne są w różnych bankach oraz w pozabankowych firmach pożyczkowych. Różnią się one pomiędzy sobą formalnościami, warunkami do spełnienia, a także limitami oraz okresem spłaty zadłużenia.

Przedsiębiorcy najczęściej decydują się na pożyczki on-line w swoim banku. To najwygodniejsze rozwiązanie, ponieważ zwykle nie musimy wtedy dostarczać dodatkowych dokumentów. Bank analizuje zdolność kredytową firmy na podstawie jej historii konta bankowego. Gdy będziemy chcieli pożyczyć więcej, będziemy musieli już skontaktować się z pracownikiem.

Pozabankowe firmy pożyczkowe pod tym właśnie względem są mniej wymagające i pozwalają na uzyskanie pożyczki niemalże każdemu przedsiębiorcy. Są one oferowane nawet dla nowych firm od pierwszego dnia działalności gospodarczej. Warto jednak wskazać, że w porównaniu z pożyczkami w bankach te pozabankowe są zwykle dostępne w niższych sumach.

Kiedy warto wziąć pożyczkę on-line?

Zasadniczo pożyczki on-line stanowią dzisiaj bardzo atrakcyjną alternatywę dla zwykłych pożyczek, o które ubiegamy się w placówce banku. Zdecydowanie najlepiej sprawdzą się jednak wtedy, gdy chodzi o szybkość. W porównaniu do zwykłych pożyczek w placówce nie musimy nawet wychodzić z biura albo z domu, aby zrealizować wszystkie formalności.

Wobec tego pożyczka ratalna przez internet sprawdzi się wtedy, gdy przedsiębiorstwo staje przed koniecznością pozyskania większej sumy na nagłe wydatki czy też te wydatki, które musimy opłacić w zbliżającym się terminie. Może być to związane z koniecznością uregulowania faktur dla kontrahentów, podatków, składek ubezpieczeniowych, rachunków za korzystanie z telefonu, czynszu.

Jeśli potrzebujesz także szybkiej gotówki dla swojej firmy, skorzystaj już teraz z błyskawicznej pożyczki gotówkowej na raty w Aasa. Wypełnij wniosek na naszej stronie internetowej, a pieniądze mogą być do twojej dyspozycji już niedługi. U nas możesz otrzymać pożyczkę na korzystnych zasadach – także jako nowy przedsiębiorca, który dopiero zaczyna swoją działalność. Sprawdź Aasa!

Pożyczkodawcą jest Aasa Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł (wpłacony w całości).

Podmiotem właściwym do pozasądowego rozstrzygania sporu wynikającego z umowy zawartej pomiędzy konsumentem a Aasa Polska S.A. jest Rzecznik Finansowy. Kontakt do Rzecznika Finansowego oraz szczegółowe informacje dotyczące postępowania dostępne są na stronie internetowej www.rf.gov.pl.

W celu rozstrzygnięcia sporu pomiędzy Aasa Polska S.A., a konsumentem, istnieje także możliwość skorzystania z platformy internetowej ODR, dostępnej tutaj. Platforma ODR ułatwia niezależne, bezstronne, przejrzyste, skuteczne, szybkie i sprawiedliwe pozasądowe rozstrzyganie przez internet sporów między konsumentami i przedsiębiorcami.