Blog

z 113
Pożyczka na prezenty na święta: czy to dobry pomysł?

Pożyczka na prezenty na święta: czy to dobry pomysł?

Boże Narodzenie już niebawem, więc to ostatni dzwonek, aby kupić świąteczne prezenty. Być może dopiero planujesz je zamówić, a może kalkulujesz, czy lepiej zrobić większe zakupy spożywcze, czy jednak postawić na droższe prezenty na święta, bo na wszystko nie starczy Ci pieniędzy. Czy w takim razie pożyczka na święta to dobry pomysł? Przedstawiamy za i przeciw

więcej
Składka ZUS 2020: wzrost składek w 2021 roku?

Składka ZUS 2020: wzrost składek w 2021 roku?

Składka ZUS 2020 jest uzależniona od prognozowanego średniego wynagrodzenia za pracę w gospodarce w danym roku. W przyszłym roku ta wartość prawdopodobnie wzrośnie, co przełoży się na wyższe zobowiązania wobec ZUS. Co na to przedsiębiorcy w dobie trwającej pandemii? Jak reaguje na to rząd?

więcej
Umowa kupna sprzedaży samochodu firmowego: co musi zawierać?

Umowa kupna sprzedaży samochodu firmowego: co musi zawierać?

Umowa kupna-sprzedaży samochodu to obowiązek należący do obu stron transakcji. Jeśli bowiem kupujesz albo sprzedajesz auto, to warto mieć tego potwierdzenie na piśmie. Umowa kupna-sprzedaży pojazdu przydaje się także kupującemu podczas rejestracji swoich nowych czterech kółek. Zobacz, jak poprawnie napisać taki dokument, aby chronił interesy obu stron.

więcej
Spread walutowy – co to jest i jak go obliczyć?

Spread walutowy – co to jest i jak go obliczyć?

Ze spreadem walutowym mamy do czynienia na co dzień. Ostatnio było głośno na temat spreadu walutowego przy temacie frankowiczów, jednak należy mieć świadomość, że mamy z nim styczność nie tylko podczas wymianu walut, ale także pośrednio podczas delegacji, wyjazdów wakacyjnych, zakupów. Czym zatem dokładnie jest spread walutowy?

więcej
Zadzwoń teraz
Zadzwoń teraz
801 40 40 40 lub 22 460 03 00
Napisz do nas
Napisz do nas
[email protected]
Skorzystaj z formularza
Skorzystaj z formularza
i wyślij wiadomość
Porozmawiaj z nami na czacie
Porozmawiaj z nami
na czacie

Pożyczkodawcą jest Aasa Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł (wpłacony w całości).

Podmiotem właściwym do pozasądowego rozstrzygania sporu wynikającego z umowy zawartej pomiędzy konsumentem a Aasa Polska S.A. jest Rzecznik Finansowy. Kontakt do Rzecznika Finansowego oraz szczegółowe informacje dotyczące postępowania dostępne są na stronie internetowej www.rf.gov.pl.

W celu rozstrzygnięcia sporu pomiędzy Aasa Polska S.A., a konsumentem, istnieje także możliwość skorzystania z platformy internetowej ODR, dostępnej tutaj. Platforma ODR ułatwia niezależne, bezstronne, przejrzyste, skuteczne, szybkie i sprawiedliwe pozasądowe rozstrzyganie przez internet sporów między konsumentami i przedsiębiorcami.