Szybka pożyczka firmowa – gdy liczy się każdy dzień

Szybka pożyczka firmowa – gdy liczy się każdy dzień
Szybka pożyczka firmowa – gdy liczy się każdy dzień

W biznesie często liczy się czas. Gdy potrzebujesz pieniędzy od zaraz, najlepszym wyborem będą błyskawiczne pożyczki gotówkowe dla firm. Teraz możemy wnioskować o nie również przez internet, aby otrzymać pieniądze bezzwłocznie – nawet tego samego dnia.

Minęły już czasy, gdy musieliśmy przez wiele dni oczekiwać na decyzję o przyznaniu pożyczki. Teraz banki oraz firmy pożyczkowe wychodzą naprzeciwko oczekiwaniom swoich klientów i skracają czas rozpatrywania wniosków. Dzięki temu decyzję możemy otrzymać nawet w kilkanaście minut, a pieniądze możemy mieć na koncie tego samego lub następnego dnia.

Przyspieszenie to wynika przede wszystkim z innego sposobu rozpatrywania wniosków pożyczkowych. Teraz wszystko odbywa się już przez internet. Dzięki temu praktycznie od razu możemy dowiedzieć się, czy pożyczka ratalna dla firmy jest dla nas dostępna. Warto tutaj wskazać przede wszystkim na uproszczony sposób sprawdzania zdolności kredytowej pożyczkobiorców – dzisiaj w przypadku mniejszych sum najczęściej kontroluje się tylko bazy takie jak BIG i BIK i nie wymaga się przekazywania dokumentów poświadczających dochody. W ten sposób szybka pożyczka firmowa dostępna jest praktycznie tylko na dowód!

Gdzie wnioskować o szybką pożyczkę dla firmy?

Możemy zdecydować się zarówno na pożyczki firmowe w banku, jak i w firmach pożyczkowych. Banki także oferują obecnie pożyczki on-line, ale tylko w niektórych z nich skorzystamy z takiej opcji. Ponadto jest ona zarezerwowana tylko dla stałych klientów z regularnymi wpływami – wtedy to na ich podstawie bank określa zdolność kredytową.

Lepiej dostępne są pożyczki pozabankowe dla firm – możemy wnioskować o nie od pierwszego dnia działalności. Są one doskonałym wyborem jako pożyczki na start, mogą też posłużyć do sfinansowania bieżącej działalności firmy, która jest akurat w gorszej sytuacji finansowej.

Jak otrzymać błyskawiczną pożyczkę przez internet w firmie pożyczkowej? Na początku wybierzmy odpowiadającą nam ofertę, następnie określmy kwotę, której potrzebujemy, oraz okres spłaty. Potem wypiszmy wniosek o pożyczkę. Na koniec musimy przejść jeszcze specjalną procedurę weryfikacyjną. Gdy pożyczka zostanie przyznana, zostaniemy o tym poinformowani telefonicznie lub e-mailowo. Pieniądze możemy mieć na swoim koncie tego samego dnia lub w ciągu kilku następnych dni w zależności od warunków oferty. Zwykle jednak wypłata następuje bezzwłocznie.

Szybka pożyczka firmowa w Aasa Dla Biznesu – złóż wniosek już teraz!

Jeżeli chcesz otrzymać szybką pożyczkę dla firmy, w Aasa Dla Biznesu możesz złożyć wniosek nawet w tym momencie. Nasza pożyczka udzielana jest na kwotę do 10 000 złotych i na okres do 24 miesięcy – na dowolny cel. Nie wymagamy dokumentów bankowych, księgowych czy rejestracyjnych oraz zabezpieczeń czy poręczeń.

Aby nasza szybka pożyczka firmowa była jeszcze szybsza, oferujemy możliwość wypłaty środków z wykorzystaniem błyskawicznego przelewu BlueCash. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą pełną ofertą na stronie internetowej – w razie pytań pozostajemy także do dyspozycji.