Wybierz pożyczki dla firm bez zaświadczeń i oszczędzaj czas!

Wybierz pożyczki dla firm bez zaświadczeń i oszczędzaj czas!

Kiedyś wnioskowanie o uzyskanie pożyczki firmowej było bardzo długą i zawiłą procedurą. Dzisiaj o pożyczkę dla firm możemy wnioskować w pełni przez internet 

Jednym z najbardziej czasochłonnych elementów w procesie ubiegania się o pożyczkę jest zbieranie dokumentacji. Instytucje często wymagają przedstawienia dokumentów rejestracyjnych, dokumentów z banków, dokumentów księgowych, także dokumentów wydanych przez US i ZUS o niezaleganiu ze spłatą. Zdobycie całej tej dokumentacji może zająć nam w optymistycznym scenariuszu kilka dni. To właśnie o tyle przedłuży się nasz czas oczekiwania na pożyczkę. Co jednak zrobić wtedy, gdy pieniądze potrzebne są nam od zaraz?

W takim przypadku najlepiej poszukać pożyczki dla firm bez zaświadczeń – wówczas nie będziemy musieli dostarczać żadnych dokumentów. Zasadniczo wystarczy tylko dowód osobisty oraz wypełnienie wniosku pożyczkowego – wszystko można załatwić w parę minut!

Pożyczka firmowa bez zaświadczeń – gdzie możemy ją otrzymać?

Pożyczki tego rodzaju oferowane są aktualnie zarówno przez banki, jak i przez firmy pozabankowe. Pojawiają się jednak określone ograniczenia.

Pożyczki bankowe bez zaświadczeń dostępne są zarówno dla klientów nowych, jak i dla tych stałych. Firmy z długim stażem, które mają konto w danym banku już przez dłuższy czas, mogą ubiegać się o pożyczki nawet przez internet – wystarczy parę kliknięć, aby otrzymać środki do dyspozycji. Bank może zaproponować nawet wyższą sumę, ponieważ oblicza zdolność kredytową klienta na podstawie operacji na jego koncie. Nowi przedsiębiorcy, którzy dopiero rozpoczynają swoją działalność, także mogą liczyć na pożyczki dla firm bez zaświadczeń, ale tylko na mniejsze sumy – zwykle do około 10 000 – 30 000 złotych.

Oczywiście, banki dokładnie prześwietlają klientów w praktycznie wszystkich bazach dłużników. Problemy w spłacie zadłużeń nawet przed kilkoma laty mogą przekreślić szansę na uzyskanie pożyczki bankowej dla firmy.

Z kolei firmy pożyczkowe oferują pożyczki dla firm bez zaświadczeń na bardziej atrakcyjnych warunkach – także przez internet. Mogą ubiegać się o nie praktycznie wszystkie firmy, które potrzebują szybkiego wsparcia finansowego. Główne warunki uzyskania pożyczki to posiadanie aktualnego dowodu osobistego, stały adres zameldowania w kraju oraz prawidłowe wypełnienie wniosku.

Złóż wniosek o pożyczkę bez zaświadczeń w Aasa Dla Biznesu!

Nasza pożyczka ratalna w Aasa Dla Biznesu to także pożyczka dla firm bez zaświadczeń – dostępna jest ona on-line. Nie wymagamy przedstawiania żadnych dokumentów takich jak dokumenty rejestracyjne, księgowe czy bankowe. Ponadto nasi klienci nie muszą mieć żadnych zabezpieczeń i poręczeń, aby otrzymać pożyczkę.

Gdy również potrzebujesz dodatkowego finansowania dla swojej firmy, wniosek na naszej stronie możesz złożyć nawet w tym momencie – wystarczy tylko wybrać sumę pożyczki oraz jej okres, a następnie postępować według poleceń na stronie. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty w Aasa Dla Biznesu!

Pożyczkodawcą jest Aasa Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł (wpłacony w całości).

Podmiotem właściwym do pozasądowego rozstrzygania sporu wynikającego z umowy zawartej pomiędzy konsumentem a Aasa Polska S.A. jest Rzecznik Finansowy. Kontakt do Rzecznika Finansowego oraz szczegółowe informacje dotyczące postępowania dostępne są na stronie internetowej www.rf.gov.pl.

W celu rozstrzygnięcia sporu pomiędzy Aasa Polska S.A., a konsumentem, istnieje także możliwość skorzystania z platformy internetowej ODR, dostępnej tutaj. Platforma ODR ułatwia niezależne, bezstronne, przejrzyste, skuteczne, szybkie i sprawiedliwe pozasądowe rozstrzyganie przez internet sporów między konsumentami i przedsiębiorcami.