Gadżety firmowe można zamówić również przez internet

Gadżety firmowe można zamówić również przez internet

Ciekawe gadżety reklamowe pozwolą na zbudowanie pozytywnego wizerunku firmy oraz na wyróżnienie jej na tle konkurencji. Do wyboru mamy pełną gamę ciekawych produktów, które mogą być opatrzone logo firmy – teraz możemy zamawiać je również całkowicie przez internet.

 

Dobry gadżet reklamowy powinien wyróżniać się odpowiednią jakością, ale nie musi być drogi. Powinien być również praktyczny, aby znaleźć codzienne zastosowanie i tym samym pozwalać na ciągły kontakt z logo firmy. Również coraz większym zainteresowaniem cieszą się gadżety oryginalne i kreatywne.

 

Do wyboru mamy obecnie nie tylko popularne kubki, długopisy czy notesy, ale również możemy zdecydować się na takie gadżety jak pendrive, power banki, słodycze, etui na telefony komórkowe czy galanterię skórzaną. Jest w czym przebierać! Obecnie, gdy firma chce zdecydować się na ich zamówienie, nie musi jednak wcale udawać się do producenta osobiście – wszystko można załatwić on-line.

 

Gadżety firmowe przez internet – co możemy zamówić?

Zasadniczo istnieje możliwość zamówienia niemalże każdego rodzaju gadżetu przez internet. Wystarczy tylko skorzystać z wyszukiwarki, aby się o tym przekonać. Do wyboru mamy klasykę, czyli wspomniane długopisy czy kubki, ale możemy też wybrać mniej popularne gadżety. Dzisiaj istnieje możliwość przekształcenia niemalże każdego przedmiotu w gadżet reklamowy!

 

Dzięki tak szerokim możliwościom firma może dobrać gadżety także tak, aby odpowiadały one jej grupie docelowej. Przykładowo, gdy prowadzimy siłownię albo klub sportowy, możemy zamówić ręczniki z logo oraz batoniki fit w opakowaniu z logo naszej firmy.

 

Wyszukanie odpowiednich gadżetów reklamowych również będzie znacznie łatwiejsze, ponieważ możemy po prostu wpisać ich nazwę do wyszukiwarki albo przejrzeć dostępne propozycje i zainspirować się tym, co jest w ofertach producentów.

 

Personalizacja gadżetów reklamowych

Przy zamówieniu on-line mamy też możliwość dokonania personalizacji gadżetów reklamowych, czyli umieszczenia na nich logo firmy. Wszystkie szczegóły możemy wtedy uzgodnić przez e-mail albo telefonicznie. Niektóre firmy pozwalają również na skorzystanie ze specjalnych kreatorów on-line, do których możemy dodać zdjęcia lub inne materiały. Projekt może być też wykonany na indywidualne zamówienie wraz z logo, gdy firma jeszcze go nie posiada.

 

Po akceptacji projektu przygotowanego przez wykonawcę rozpoczyna się realizacja zamówienia. Klient może otrzymać produkty nawet w ciągu kilku dni roboczych w zależności od czasu realizacji. Dostawa odbywa się wtedy najczęściej przez firmę kurierską, dlatego po nadaniu paczka może być już następnego dnia pod wskazanym adresem.

 

Podsumowując, zamówienie gadżetów reklamowych przez internet jest obecnie bardzo łatwe, szybkie i wygodne – podobnie jak inne zakupy on-line. Dzięki dostępności wielu producentów mamy też możliwość znalezienie najkorzystniejszej cenowo oferty. To spowodowało, że obecnie tak wiele firm decyduje się na zamawianie gadżetów właśnie przez internet – z dostępnymi ofertami można zapoznać się już teraz on-line.

Pożyczkodawcą jest Aasa Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł (wpłacony w całości).

Podmiotem właściwym do pozasądowego rozstrzygania sporu wynikającego z umowy zawartej pomiędzy konsumentem a Aasa Polska S.A. jest Rzecznik Finansowy. Kontakt do Rzecznika Finansowego oraz szczegółowe informacje dotyczące postępowania dostępne są na stronie internetowej www.rf.gov.pl.

W celu rozstrzygnięcia sporu pomiędzy Aasa Polska S.A., a konsumentem, istnieje także możliwość skorzystania z platformy internetowej ODR, dostępnej tutaj. Platforma ODR ułatwia niezależne, bezstronne, przejrzyste, skuteczne, szybkie i sprawiedliwe pozasądowe rozstrzyganie przez internet sporów między konsumentami i przedsiębiorcami.