Internetowe pożyczki pozabankowe dla mikro i małych firm

Internetowe pożyczki pozabankowe dla mikro i małych firm

Uzyskanie szybkiej pożyczki nie jest obecnie bardzo trudne – możemy zrobić to również internet w firmach pożyczkowych. Są one wybierane chętnie przez mikro i małe firmy potrzebujące szybkiego wsparcia finansowego. Gdy także potrzebne są pieniądze od zaraz, wniosek możemy złożyć bez wychodzenia z biura!

 

Pożyczka jest często najlepszym rozwiązaniem dla firmy, gdy wymaga ona dodatkowego wsparcia finansowego. Z pożyczką możemy łatwo pokryć wydatki związane z działalnością oraz rozwijać firmę. Z takiej opcji często korzystają mikro i małe firmy, które w przeciwieństwie do dużych są bardziej narażone na problemy z utratą płynności finansowej.

Po pożyczki dla mikro i małych firm możemy udać się do banku, ale nie jest to jedyna propozycja. Także możemy zdecydować się na pożyczki pozabankowe, razem z którymi możemy pokryć dowolne wydatki związane z działalnością – od zatowarowanie sklepu, poprzez opłacenie faktur, a skończywszy na zakupie sprzętów.

Pożyczki pozabankowe dla firm

Często możemy spotkać się z przekonaniem, że pożyczki pozabankowe nie są bezpieczne i poprzez skorzystanie z takiej oferty możemy narazić się na spore niebezpieczeństwo. Nic bardziej mylnego – aktualnie do wyboru mamy szeroką gamę bezpiecznych ofert pożyczkowych dla każdego przedsiębiorcy, także w gorszej sytuacji finansowej. Wszystkie formalności załatwimy wtedy przez internet – wystarczy jedynie wypełnić wniosek i przejść weryfikację, aby pieniądze mieć na swoim koncie w niedługim czasie.

Zaletą pożyczek pozabankowych jest ich łatwa dostępność. Możemy otrzymać pieniądze łatwiej niż w banku, ponieważ warunki nie są wtedy tak restrykcyjne. Pożyczki oferowane są zarówno dla firm z dłuższym stażem, jak i z dopiero rozpoczynających swoją działalność gospodarczą. Najczęściej nie musimy przedstawiać żadnych dokumentów – rejestracyjnych, księgowych czy bankowych. Wypisujemy tylko oświadczenie, w którym wskazujemy na osiągane dochody i wydatki.

Do wzięcia pożyczki pozabankowej będziemy potrzebowali też wiarygodności kredytowej. Jest ona określana na podstawie danych zawartych w bazach takich jak BIK oraz BIG, które gromadzą informacje dotyczące zaciąganych pożyczek i kredytów. Gdy mieliśmy w przeszłości opóźnienia w spłacie lub nie spłaciliśmy zobowiązania, nasza historia będzie negatywna. Wtedy możemy spotkać się z odmową udzielenia kolejnej pożyczki.

Pożyczki dla mikro i małych firm w Aasa Dla Biznesu

W Aasa Dla Biznesu doskonale wiemy, że mikro i małe firmy mają swoje szczególne potrzeby. Właśnie dlatego przygotowaliśmy dla nich szybkie pożyczki firmowe, które można uzyskać przez internet. Są to pożyczki ratalne, które możemy zaciągnąć w kwocie do 10 000 złotych oraz na okres do 24 miesięcy. Pieniądze mogą być przeznaczone na dowolny wydatek.

Do uzyskania pożyczki w naszej firmie konieczne jest posiadanie dowodu osobistego oraz pozytywnej historii kredytowej – sprawdzamy naszych klientów w bazach BIG. Nie wymagamy żadnych poręczeń oraz zabezpieczeń oraz dostarczania dokumentów firmowych. Zapraszamy do sprawdzenia naszej pożyczki na stronie internetowej!

Pożyczkodawcą jest Aasa Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł (wpłacony w całości).

Podmiotem właściwym do pozasądowego rozstrzygania sporu wynikającego z umowy zawartej pomiędzy konsumentem a Aasa Polska S.A. jest Rzecznik Finansowy. Kontakt do Rzecznika Finansowego oraz szczegółowe informacje dotyczące postępowania dostępne są na stronie internetowej www.rf.gov.pl.

W celu rozstrzygnięcia sporu pomiędzy Aasa Polska S.A., a konsumentem, istnieje także możliwość skorzystania z platformy internetowej ODR, dostępnej tutaj. Platforma ODR ułatwia niezależne, bezstronne, przejrzyste, skuteczne, szybkie i sprawiedliwe pozasądowe rozstrzyganie przez internet sporów między konsumentami i przedsiębiorcami.