Pożyczka dla firm na dowolny cel

Pożyczka dla firm na dowolny cel

Pożyczka na dowolny cel pozwoli uporać się z firmowymi wydatkami, opłacić bieżące faktury czy też rozwinąć swój biznes. Pożyczka dla firm może być nam przyznana już od pierwszego dnia działalności, co oznacza, że skorzystają z niej również początkujący przedsiębiorcy.

Każda firma ma wiele różnych wydatków – to zarówno koszty bieżące, na przykład związane z wynajęciem lokalu, jak i również koszty dotyczące inwestycji, które pozwalają na rozwój biznesu. Nie zawsze jednak wszystkie te cele mogą być sfinansowane z wykorzystaniem środków własnych – czasami konieczna jest pożyczka.

Firmy często korzystają z pożyczek w celu finansowania swojej działalności. Do wyboru mamy zarówno oferty bankowe, jak i pozabankowe. Zaliczają się do nich między innymi pożyczki gotówkowe, kredyty celowe, linie kredytowe w rachunkach bankowych czy karty kredytowe. Gdy potrzebna będzie pożyczka dla firm na dowolny cel, nie każda z tych ofert będzie mogła się sprawdzić. Co warto wybrać?

Pożyczka czy kredyt?

Przede wszystkim należy tutaj poznać różnicę pomiędzy pożyczką a kredytem, ponieważ to ona ma największe znaczenie przy poszukiwaniu pieniędzy, które będziemy mogli wydać na dowolny cel.

Kredyty, które zgodnie z prawem mogą być udzielane tylko przez banki, są produktami celowymi – mogą być przeznaczone na zakup nieruchomości, samochodu, inwestycje czy konsolidację. Klient wtedy często nie otrzymuje nawet pieniędzy do swojej ręki, ponieważ są one przekazywane na konto docelowego odbiorcy. Z kolei pożyczkę możemy otrzymać już na dowolny cel – instytucja nie sprawdza, na co klient wydał otrzymane pieniądze, więc może on dysponować nimi zgodnie ze swoimi potrzebami.

Wobec tego wtedy, gdy będziemy chcieli wziąć pożyczkę dla firmy i pieniądze przeznaczyć na różne wydatki, wtedy warto poszukiwać właśnie tych ofert, które określane są mianem pożyczek, a nie kredytów. Warto przy tym zaznaczyć, że możemy też wziąć pożyczkę hipoteczną – wtedy jej zabezpieczeniem jest nieruchomość.

Na co możemy wydać pożyczkę na dowolny cel?

Jak już wspomnieliśmy, nie mamy tutaj żadnych ograniczeń w tym, na co wydamy pieniądze. Są one przekazywane bezpośrednio na konto lub też możemy odebrać je gotówką, a następnie rozdysponować tak, jak chcemy. Bank czy instytucja pozabankowa nie będą chciały od pożyczkobiorcy żadnych dokumentów potwierdzających to, jak środki zostały wydane.

Możemy przykładowo przeznaczyć kwotę pożyczki w części albo w całości na pokrycie spłaty zaległych faktur, wypłaty pensji dla pracowników, opłacenie czynszu oraz innych rachunków, zakupienie towaru do sklepu lub materiałów do pracy, wykonanie strony internetowej lub sklepu, na reklamę. To tylko przykładowe sposoby na pożyczkę dla firmy na dowolny cel – mogą one zostać wykorzystane także na każdy dowolny inny cel.

Weź już teraz szybką pożyczkę na dowolny cel w Aasa Dla Biznesu!

Jeżeli poszukujesz dobrej pożyczki dla swojej firmy, sprawdź już teraz naszą ofertę w Aasa Dla Biznesu. Dla klientów przygotowaliśmy pożyczkę ratalną w kwocie aż do 10 000 złotych – bez poręczeń, zabezpieczeń i skomplikowanych formalności. Dzięki temu, że nasza pożyczka ratalna rozkładana jest na wygodne w spłacie raty, nie będzie żadnego problemu z jej uregulowaniem.

Wniosek o pożyczkę Aasa Dla Biznesu można złożyć nawet w tym momencie – wszystko przez internet. Zapraszamy!

Pożyczkodawcą jest Aasa Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł (wpłacony w całości).

Podmiotem właściwym do pozasądowego rozstrzygania sporu wynikającego z umowy zawartej pomiędzy konsumentem a Aasa Polska S.A. jest Rzecznik Finansowy. Kontakt do Rzecznika Finansowego oraz szczegółowe informacje dotyczące postępowania dostępne są na stronie internetowej www.rf.gov.pl.

W celu rozstrzygnięcia sporu pomiędzy Aasa Polska S.A., a konsumentem, istnieje także możliwość skorzystania z platformy internetowej ODR, dostępnej tutaj. Platforma ODR ułatwia niezależne, bezstronne, przejrzyste, skuteczne, szybkie i sprawiedliwe pozasądowe rozstrzyganie przez internet sporów między konsumentami i przedsiębiorcami.