Jak obliczyć, która pożyczka dla firmy będzie najlepsza?

Jak obliczyć, która pożyczka dla firmy będzie najlepsza?

Dobra pożyczka powinna być tania. Jednak kierowanie się tylko jej oprocentowaniem, nie zawsze jest najlepszym rozwiązaniem. Na co zatem zwrócić uwagę?

Wybranie odpowiedniej pożyczki może być trudne. Często możemy spotkać się z pytaniem, która pożyczka dla firmy będzie najlepsza? Do jakiego banku powinniśmy się udać? Gdzie możemy liczyć na niskie koszty?

Odpowiedź na te pytania zależy od wielu różnych czynników. Przede wszystkim z punktu widzenia firmy najważniejsza jest jej zdolność kredytowa, czyli uzyskiwane dochody, które mogą posłużyć do spłaty zobowiązania. Im będą one wyższe, tym więcej propozycji będziemy mieli do wyboru. Również ważne są takie kwestie jak okres kredytowania, rodzaj i cel pożyczki albo kredytu, staż firmy, jej forma prawna.

Kalkulatory pożyczek dla firm

Przy poszukiwaniu odpowiedniej pożyczki dla firmy zwykle rozpoczynamy od przejrzenia ofert dostępnych w internecie. Do dyspozycji mamy szeroką gamę różnych pożyczek firmowych udzielanych przez banki oraz firmy pożyczkowe. Przejrzenie wszystkich ofert jest jednak niemożliwe, a nawet jeżeli zdecydowalibyśmy się na to, porównywanie ich ze sobą zajęłoby nam dużo czasu.

Dlatego, teraz gdy poszukiwana jest dobra pożyczka dla firm kalkulator pożyczek to narzędzie, które warto wziąć pod uwagę. Kalkulatory pożyczkowe to specjalne narzędzia dostępne on-line, które pozwalają na wyliczenie kosztów pożyczek w kilka chwil. Znajdziemy je przede wszystkim na stronach internetowych pożyczkodawców. Także kalkulator znajduje się na naszej stronie Aasa Dla Biznesu. Również z kalkulatorami możemy spotkać się na stronach WWW porównujących różne oferty pożyczkowe.

Jak obliczyć idealną pożyczkę dla firmy z użyciem kalkulatora?

Korzystanie z kalkulatorów internetowych jest bardzo proste – w tym celu musimy przede wszystkim wybrać interesującą nas sumę pożyczki, a następnie wskazać na okres spłaty. W Aasa to od 1 000 do 10 000 złotych oraz od 1 miesiąca do 24 miesięcy. Po wybraniu tych właśnie parametrów od razu zobaczymy, informacje o pierwszej racie, łącznej kwocie przeznaczonej do spłaty, wysokość opłaty przygotowawczej, RRSO oraz oprocentowanie pożyczki, odsetki i możemy także uzyskać reprezentatywny przykład pożyczki.

Poprzez manipulowanie kwotą oraz okresem spłaty możemy wyszukać taką pożyczkę, która będzie najbardziej atrakcyjna pod kątem kosztów oraz wysokości rat do spłaty. Po wybraniu odpowiadającej nam oferty wystarczy tylko kliknąć przycisk i złożyć wniosek o pożyczkę on-line. W Aasa Dla Biznesu pieniądze możesz mieć u siebie błyskawicznie bez żadnych skomplikowanych formalności – dostarczania wielu dokumentów, zabezpieczeń czy poręczeń.

Zatem jeżeli potrzebujesz dobrej pożyczki dla firmy, nie czekaj, ale już teraz skorzystaj z kalkulatorów pożyczkowych. Te proste narzędzia pomogą ci w znalezieniu najlepszej oferty dla swojej firmy. Zapraszamy do wybrania naszej pożyczki ratalnej w Aasa Dla Biznesu!

Pożyczkodawcą jest Aasa Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł (wpłacony w całości).

Podmiotem właściwym do pozasądowego rozstrzygania sporu wynikającego z umowy zawartej pomiędzy konsumentem a Aasa Polska S.A. jest Rzecznik Finansowy. Kontakt do Rzecznika Finansowego oraz szczegółowe informacje dotyczące postępowania dostępne są na stronie internetowej www.rf.gov.pl.

W celu rozstrzygnięcia sporu pomiędzy Aasa Polska S.A., a konsumentem, istnieje także możliwość skorzystania z platformy internetowej ODR, dostępnej tutaj. Platforma ODR ułatwia niezależne, bezstronne, przejrzyste, skuteczne, szybkie i sprawiedliwe pozasądowe rozstrzyganie przez internet sporów między konsumentami i przedsiębiorcami.