Pożyczka dla młodych firm – pomoże w zakupie wyposażenia

Pożyczka dla młodych firm – pomoże w zakupie wyposażenia

Założenie firmy oznacza najczęściej spore wydatki. Wiele firm na początku swojej działalności musi zainwestować w odpowiednie wyposażenie – bez niego nie będziemy mogli mówić o rozpoczęciu pracy dla klientów i kontrahentów. Niestety, wyposażenie to często spory wydatek. Skąd wziąć na to środki? 

Nowi przedsiębiorcy, którzy chcą wyposażyć swój biznes, na przykład w maszyny, komputery, oprogramowanie, meble, materiały mają do dyspozycji kilka form finansowania. Pierwsza z nich to różnego rodzaju dotacje i dofinansowania oferowane w ramach programów z Unii Europejskiej, programów z Urzędu Pracy czy programów rządowych, druga to pożyczki i kredyty. Warto też wspomnieć o leasingu, ale w tym przypadku nie kupujemy wyposażenia na własność, ale je wypożyczamy w zamian za comiesięczną spłatę rat leasingowych.

Pożyczka czy dofinansowanie?

Pożyczki to najłatwiej dostępna opcja, ponieważ w przypadku dotacji i dofinansowań musimy liczyć się ze spełnieniem znacznie większej liczby formalności, zarówno w celu otrzymania środków, jak i potem już w trakcie prowadzenia działalności. Przykładowo firma musi być otwarta przez określony okres, ponieważ w przeciwnym przypadku pieniądze trzeba będzie oddać. Ponadto rozpatrywanie wniosków o dotacje i dofinansowania trwa długo i nie mamy pewności, że pieniądze otrzymamy.

Wobec tego warto sprawdzić dostępne programy dotacji i dofinansowań, ale jeżeli pieniądze potrzebne będą od zaraz, to pożyczka ratalna będzie najlepszym wyborem. Teraz także nowa firma może ubiegać się o pieniądze i to zarówno z banków, jak i z firm pożyczkowych.

Jak wybrać dobrą pożyczkę dla młodej firmy?

Pożyczka powinna być dopasowana do indywidualnych potrzeb firmy. Gdy potrzebujemy jej od zaraz, powinna być szybka. Gdy nie chcemy dostarczać góry dokumentów, powinna być łatwa do uzyskania. Gdy nie lubimy przepłacać, powinna być tania. Oczywiście, znajdziemy też takie pożyczki, które są szybkie, łatwe do wzięcia i niedrogie – oferujemy je w Aasa Dla Biznesu. Dla naszych klientów przygotowaliśmy pożyczkę internetową na raty, która pozwala na sfinansowanie wydatków do 10 000 złotych – bez żadnych poręczeń oraz zabezpieczeń.

Z naszą pożyczką możesz natychmiast podreperować swoje firmowe finanse – otrzymasz ją nawet wtedy, gdy dopiero rozpocząłeś działalność gospodarczą. Wobec tego już od pierwszego dnia działalności możesz złożyć wniosek o pożyczkę w Aasa Dla Biznesu, a my szybko go rozpatrzymy i przekażemy ci pieniądze bez zwłoki.

Na co możesz wydać pieniądze z pożyczki dla firmy?

Pożyczki to produkty finansowe, które pozwalają na uzyskanie pieniędzy na dowolny cel. Wobec tego nasza pożyczka ratalna to propozycja dla każdego przedsiębiorcy, który może wydać środki na dowolny cel. W początkowej fazie działalności najczęściej są one przeznaczone właśnie na zakup wyposażenia niezbędnego do stworzenia stanowiska pracy, ale również mogą być wykorzystane na inne cele, na przykład na zatowarowanie sklepu, na wynajem lokalu, na zrobienie strony internetowej, na reklamę, na wykupienie licencji oprogramowania, a to tylko kilka przykładów.

Jeżeli potrzebujesz szybkiej pożyczki dla młodej firmy, skorzystaj już teraz z Aasa Dla Biznesu!

Pożyczkodawcą jest Aasa Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł (wpłacony w całości).

Podmiotem właściwym do pozasądowego rozstrzygania sporu wynikającego z umowy zawartej pomiędzy konsumentem a Aasa Polska S.A. jest Rzecznik Finansowy. Kontakt do Rzecznika Finansowego oraz szczegółowe informacje dotyczące postępowania dostępne są na stronie internetowej www.rf.gov.pl.

W celu rozstrzygnięcia sporu pomiędzy Aasa Polska S.A., a konsumentem, istnieje także możliwość skorzystania z platformy internetowej ODR, dostępnej tutaj. Platforma ODR ułatwia niezależne, bezstronne, przejrzyste, skuteczne, szybkie i sprawiedliwe pozasądowe rozstrzyganie przez internet sporów między konsumentami i przedsiębiorcami.