Pożyczka dla nowych firm – już od pierwszego dnia działalności

Pożyczka dla nowych firm – już od pierwszego dnia działalności

Nowe firmy mają najczęściej najwięcej wydatków – związane są one między innymi z zakupieniem potrzebnego towaru, materiałów, wyposażeniem stanowiska pracy. Jako że firma nie ma jeszcze zysków, zakupy te mogą być wykonane z oszczędności zgromadzonych na ten cel. Co jednak zrobić, gdy nie mamy własnych środków? 

Znalezienie dobrej pożyczki dla nowej firmy może być trudne. Przede wszystkim wynika to z faktu, że pożyczkodawcy nie podchodzą z zaufaniem do przedsiębiorców dopiero rozpoczynających swoją działalność. Nowa firma, która nie ma jeszcze zysków, a także nie wiadomo, jak się rozwinie, jest ryzykownym kontrahentem. W związku z tym uzyskanie pożyczki dla firmy, która jest nowa, nie zawsze jest takie łatwe.

Gdzie możemy otrzymać pożyczkę dla nowego biznesu?

Aktualnie możemy zgłosić się zarówno do wybranych banków, jak i firm pozabankowych, które specjalizują się w udzielaniu pożyczek. Banki mają specjalne pożyczki na start dla swoich nowych klientów, które różnią się najczęściej od pożyczek oferowanych dla klientów stałych. Z kolei firmy pożyczkowe zwykle proponują pożyczki dla każdej firmy niezależnie od jej stażu.

Warto przy tym wskazać, że wcale nie musimy wychodzić z biura czy z domu, aby dostać pożyczkę firmową. Także jest to możliwe przez internet. W Aasa Dla Biznesu przygotowaliśmy atrakcyjną pożyczkę dla naszych klientów, którą można otrzymać całkowicie on-line. To wygodny sposób na szybkie pożyczenie pieniędzy – także w miejscach, gdzie po prostu nie mamy możliwości skorzystania z pożyczki stacjonarnie, na przykład w mniejszych miejscowościach.

Na jaką pożyczkę możemy liczyć od pierwszego dnia działalności?

Zasadniczo wszystko zależy od tego, jakiej sumy będziemy potrzebowali. Gdy będzie to pożyczka na kwotę do około 10 000 złotych, można otrzymać ją bez żadnych skomplikowanych procedur. W Aasa Dla Biznesu nie wymagamy wtedy od naszych klientów żadnych zabezpieczeń, poręczeń oraz dodatkowych dokumentów – wystarczy tylko poprawnie wypełniony wniosek oraz ważny dowód osobisty. Nasza oferta to pożyczka ratalna, dlatego można rozłożyć ją na łatwe w spłacie raty. Wobec tego nie będzie ona dużym obciążeniem nawet dla nowej firmy, która nie ma jeszcze pewnych dochodów.

Oferowana przez nas pożyczka dla nowych firm może być przeznaczona na dowolny cel – możesz przeznaczyć ją między innymi na zakupienie materiałów do pracy, wyposażenia stanowiska pracy, możesz też kupić towary do sklepu czy oprogramowanie dla firmy. Wobec tego możliwości są nieograniczone i możemy zdecydować się na wydanie środków na każdy wydatek związany z założeniem firmy.

Jeżeli chcesz zdecydować się na wzięcie pożyczki dla firmy, W Aasa Dla Biznesu możesz zrobić to nawet w tym momencie. Nie czekaj, ale już teraz zapoznaj się z naszą ofertą zaprezentowaną na stronie internetowej i złóż wniosek. Jeżeli masz dodatkowe pytania związane z naszymi pożyczkami, skontaktuj się z nami. Zapraszamy serdecznie!

Pożyczkodawcą jest Aasa Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł (wpłacony w całości).

Podmiotem właściwym do pozasądowego rozstrzygania sporu wynikającego z umowy zawartej pomiędzy konsumentem a Aasa Polska S.A. jest Rzecznik Finansowy. Kontakt do Rzecznika Finansowego oraz szczegółowe informacje dotyczące postępowania dostępne są na stronie internetowej www.rf.gov.pl.

W celu rozstrzygnięcia sporu pomiędzy Aasa Polska S.A., a konsumentem, istnieje także możliwość skorzystania z platformy internetowej ODR, dostępnej tutaj. Platforma ODR ułatwia niezależne, bezstronne, przejrzyste, skuteczne, szybkie i sprawiedliwe pozasądowe rozstrzyganie przez internet sporów między konsumentami i przedsiębiorcami.