Zamów reklamowe wydruki dla firmy przez internet

Zamów reklamowe wydruki dla firmy przez internet

Potrzebujesz ulotek reklamowych? A może chcesz zamówić foldery dla firmy albo papier firmowy z logo? W takim przypadku nie musisz nawet wychodzić z biura albo z domu, aby je zakupić. Teraz można załatwić wszystko całkowicie przez internet!

Kiedyś, gdy chcieliśmy zamówić wydruki firmowe, musieliśmy udać się osobiście do agencji reklamowej albo do drukarni, która świadczy tego rodzaju usługi. Był to problem w szczególności dla firm działających w mniejszych miejscowościach. Oczywiście, na sprawę trzeba było również poświęcić dość dużo czasu.

Teraz jednak możemy zamawiać reklamowe wydruki dla firm również przez internet – to wygodne rozwiązanie, ponieważ nie musimy nigdzie wychodzić, a tym samym oszczędzamy nie tylko swój czas, ale również pieniądze.

Aktualnie wiele drukarni i agencji reklamowych pozwala na dokonanie zamówienia przez internet. Jakie wydruki możemy wtedy zakupić? Jak przebiega proces realizacji zlecenia?

Przez internet możemy zamówić takie wydruki jak:

- ulotki zwykłe i składane

- plakaty

- wizytówki

- notesy i kalendarze

- teczki ofertowe

- torby papierowe

- roll-upy

- banery

- zawieszki

- kartki, na przykład z podziękowaniami, świąteczne

Oczywiście, to tylko przykładowe wydruki, ponieważ możemy zamówić także inne z nich. Ponadto możemy również zamówić inne produkty, na przykład gadżety reklamowe takie jak kubki, smycze, koszulki, przypinki. Dostępne są też pieczątki, identyfikatory, fotoobrazy, aby wspomnieć tylko o niektórych z nich.

Jak zamówić wydruk reklamowy przez internet?

Jeśli chcemy dokonać zamówienia wydruku reklamowego on-line, na początku wybieramy firmę, która wykona dla nas usługę. Oferty można sprawdzić już teraz on-line i porównać koszty związane z zakupem interesujących nas produktów.

Następnie wybieram wydruki, które nam odpowiadają. W zależności od tego, jakie z nich będą nam potrzebne, określmy ich parametry: format, zadruk, rodzaj papieru, uszlachetnienia, a także nakład.

Do złożenia zamówienia najczęściej nie potrzebujemy własnego projektu – wiele agencji i drukarni działających on-line zapewnia nam również usługi projektowe. Gdy w ofercie nie ma projektowania, zwykle na stronie znajdziemy szablony, według których musimy dostarczyć projekt.

Gdy już ustaliliśmy wszystkie parametry i mamy projekt, dokonujemy zamówienia. Płacimy za nie zwykle z góry, ale często możemy wybrać też opłatę za pobraniem. Możemy też określić czas realizacji zamówienia – gdy zależy nam na tym, aby dotarło do nas ekspresowo, musimy dopłacić.

Standardowy czas realizacji zamówienia wydruków wynosi zwykle od kilu dni do 2 tygodni. Paczka z wydrukami zostanie dostarczona do nas zwykle firmą kurierską albo pocztą.

Zamawiaj wydruki taniej i wygodniej!

Podsumowując, jeśli chcemy zamawiać wydruki reklamowe dla naszej firmy jeszcze wygodniej, warto zapoznać się już teraz z ofertami dostępnymi w sieci. Zakupienie ulotek czy plakatów całkowicie przez internet jest naprawdę proste, wygodne i szybkie, a ponadto możemy dużo na tym zaoszczędzić!

Z ofertami drukarni i agencji reklamowych można zapoznać się już w tym momencie, a zamówienia można składać 24 godziny na dobę.

Pożyczkodawcą jest Aasa Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł (wpłacony w całości).

Podmiotem właściwym do pozasądowego rozstrzygania sporu wynikającego z umowy zawartej pomiędzy konsumentem a Aasa Polska S.A. jest Rzecznik Finansowy. Kontakt do Rzecznika Finansowego oraz szczegółowe informacje dotyczące postępowania dostępne są na stronie internetowej www.rf.gov.pl.

W celu rozstrzygnięcia sporu pomiędzy Aasa Polska S.A., a konsumentem, istnieje także możliwość skorzystania z platformy internetowej ODR, dostępnej tutaj. Platforma ODR ułatwia niezależne, bezstronne, przejrzyste, skuteczne, szybkie i sprawiedliwe pozasądowe rozstrzyganie przez internet sporów między konsumentami i przedsiębiorcami.