Błyskawiczna pożyczka dla firmy jednoosobowej

Błyskawiczna pożyczka dla firmy jednoosobowej

Każdemu przedsiębiorcy może przydarzyć się sytuacja, w której potrzebuje pieniędzy od zaraz i nie może na nie czekać. Gdy nie dysponujemy wtedy odpowiednimi oszczędnościami, pojawia się problem. Możemy go jednak rozwiązać, zaciągając pożyczkę w banku lub w firmie pożyczkowej. 

Prowadzenie własnej działalności gospodarczej wcale nie jest tak proste, jak może się wydawać. Przekonuje się o tym każdy nowy przedsiębiorca, który jeszcze nigdy wcześniej nie stykał się z biznesem od podszewki. Goniące terminy płatności podatków i faktur, brak terminowych spłat od kontrahentów oraz inne stresujące sytuacje związane z finansami to dla wielu przedsiębiorców codzienność. W takiej sytuacji, gdy nie mamy wystarczających środków na zachowanie płynności finansowej, możemy zdecydować się na błyskawiczną pożyczkę dla firmy.

Obecnie pożyczka dla firmy jednoosobowej nie jest już trudna do uzyskania – na pomoc możemy liczyć w bankach oraz w firmach pozabankowych. Do wyboru mamy szybkie pożyczki gotówkowe bez zaświadczeń, pożyczki hipoteczne, możemy też zdecydować się na pożyczkę całkowicie przez internet.

Gdzie dostaniemy pieniądze najszybciej?

Jeżeli nie możemy czekać długo na rozpatrzenie wniosku o pożyczkę i przekazanie pieniędzy i zależy nam na maksymalnej szybkości, powinniśmy przede wszystkim sprawdzić oferty on-line w swoim banku oraz w firmach pożyczkowych. Oczywiście, inne instytucje także chwalą się, że mogą przygotować pożyczkę dla firmy ekspresowo, niemniej jednak nie zawsze jest to możliwe, zwłaszcza gdy musimy dostarczyć odpowiednie dokumenty.

Najlepsza będzie pożyczka na oświadczenie przez internet, do której nie musimy przekazywać żadnych dokumentów. Do jej zaciągnięcia będziemy potrzebowali zasadniczo tylko dowodu osobistego oraz podstawowych informacji o firmie. W formularzu wniosku pożyczkowego oświadczamy, jakie są nasze dochody oraz wydatki i na tej podstawie pracownik określa naszą zdolność kredytową. Także najczęściej sprawdzana jest historia kredytowania w bazach, na przykład BIG.

Jeszcze szybciej pożyczki możemy uzyskać w niektórych bankach, które oferują wsparcie on-line. Wtedy nie musimy również przekazywać dokumentów, ponieważ bank oblicza zdolność kredytową na podstawie wpływów i wydatków, czyli operacji na danym koncie bankowym. Wtedy wystarczy tylko wypełnienie krótkiego formularza w serwisie transakcyjnym, by mieć pieniądze do dyspozycji.

Jeżeli interesuje cię szybka pożyczka dla firmy jednoosobowej przez internet, ale nie możesz otrzymać jej w banku, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą w Aasa Dla Biznesu. Nasza pożyczka ratalna to oferta dla każdego przedsiębiorcy, który potrzebuje błyskawicznego wsparcia finansowego. Razem z nami możesz pożyczyć sumę do 10 000 złotych bez żadnych dokumentów, poręczeń oraz zabezpieczeń. Wszystko załatwisz przez internet.

Wystarczy tylko wypełnić wniosek na naszej stronie internetowej, aby niedługo otrzymać odpowiedź – zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej pożyczki ratalnej!

Pożyczkodawcą jest Aasa Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł (wpłacony w całości).

Podmiotem właściwym do pozasądowego rozstrzygania sporu wynikającego z umowy zawartej pomiędzy konsumentem a Aasa Polska S.A. jest Rzecznik Finansowy. Kontakt do Rzecznika Finansowego oraz szczegółowe informacje dotyczące postępowania dostępne są na stronie internetowej www.rf.gov.pl.

W celu rozstrzygnięcia sporu pomiędzy Aasa Polska S.A., a konsumentem, istnieje także możliwość skorzystania z platformy internetowej ODR, dostępnej tutaj. Platforma ODR ułatwia niezależne, bezstronne, przejrzyste, skuteczne, szybkie i sprawiedliwe pozasądowe rozstrzyganie przez internet sporów między konsumentami i przedsiębiorcami.