Pożyczka dla firm z krótkim stażem

Pożyczka dla firm z krótkim stażem

Brak długiego stażu w biznesie wcale nie oznacza, że nie możemy liczyć na pożyczkę firmową. Aktualnie bez problemu uzyskamy ją w wielu firmach pozabankowych oraz w bankach – także bez wychodzenia z domu. 

Otrzymanie dobrej pożyczki bez wysokich dochodów i z krótkim stażem? Jeszcze jakiś czas temu było to niemożliwe, ponieważ nowa firma niezarabiająca jeszcze wysokich sum była po prostu ryzykownym klientem. Aktualnie jednak sytuacja jest już znacznie lepsza dla firm z krótkim stażem, które mogą liczyć na atrakcyjne finansowanie zarówno bankowo, jak i pozabankowo.

Oczywiście, nie w każdej instytucji dostępna jest pożyczka dla firm z krótkim stażem. Oferta nie jest więc bardzo szeroka, ale nie pozostaniemy też bez pomocy, gdy potrzebna będzie gotówka na prowadzenie działalności.

Jakie wymogi musimy spełnić, aby dostać pożyczkę dla firmy z krótkim stażem?

Dużo zależy od instytucji, w której będziemy chcieli wziąć pożyczkę. Zasady udzielania pożyczek dla firm z krótkim stażem są bardzo zróżnicowane, więc może się okazać, że w jednym banku spotkamy się z odmową, natomiast w firmie pożyczkowej otrzymamy pieniądze bez problemu. Wymogi potrzebne do spełnienia są też powiązane z kwotą interesującej nas pożyczki – im będzie ona wyższa, tym bardziej restrykcyjne warunki będziemy musieli spełnić.

Generalnie dla nowych firm najlepsza będzie pożyczka na oświadczenie, w przypadku której nie musimy dostarczać żadnych dokumentów potwierdzających dochody. Takie pożyczki możemy otrzymać również całkowicie przez internet – w Aasa Dla Biznesu przygotowaliśmy dla naszych klientów właśnie taką ofertę. Oferujemy do 10 000 złotych na dowolny cel – okres spłaty do maksymalnie 24 miesiące. Jako że jest to pożyczka ratalna, nie jest ona trudna w oddaniu. Nie wymagamy żadnych dokumentów, poręczeń i zabezpieczeń.

Gdy będziemy potrzebowali jednak wyższej sumy, wtedy konieczne będzie już przedstawienie odpowiednich zabezpieczeń. Może być to poręczenie innej osoby, podpisanie weksla in blanco czy też hipoteka, na przykład na domu, działce, lokalu firmy. Wobec tego takie pożyczki dla firm związane są już z większym ryzykiem.

Pożyczkę otrzymasz na dowolny cel

Zaletą pożyczek jest fakt, że możemy przeznaczyć je na dowolny cel w przeciwieństwie do kredytów, które są już celowe. W związku z tym pożyczka ratalna może być wykorzystana na szereg różnych wydatków związanych z działalnością gospodarczą. Zaliczają się do nich między innymi koszty czynszu, opłaty za media, towar, materiały, wykonanie strony WWW, reklamę, pokrycie zadłużeń, opłacenie ZUS-u czy podatków. Pożyczkodawca nie patrzy wtedy na to, na co klient wydał pieniądze – oczekuje jedynie, że zadłużenie zostanie spłacone terminowo.

Jeżeli chcesz otrzymać szybką i łatwą pożyczkę dla nowej firmy z krótkim stażem, nie czekaj, ale już teraz wybierz Aasa Dla Biznesu. Razem z nami możesz otrzymać pożyczkę na bardzo atrakcyjnych warunkach i to całkowicie przez internet – nawet od pierwszego dnia swojej działalności!

Pożyczkodawcą jest Aasa Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł (wpłacony w całości).

Podmiotem właściwym do pozasądowego rozstrzygania sporu wynikającego z umowy zawartej pomiędzy konsumentem a Aasa Polska S.A. jest Rzecznik Finansowy. Kontakt do Rzecznika Finansowego oraz szczegółowe informacje dotyczące postępowania dostępne są na stronie internetowej www.rf.gov.pl.

W celu rozstrzygnięcia sporu pomiędzy Aasa Polska S.A., a konsumentem, istnieje także możliwość skorzystania z platformy internetowej ODR, dostępnej tutaj. Platforma ODR ułatwia niezależne, bezstronne, przejrzyste, skuteczne, szybkie i sprawiedliwe pozasądowe rozstrzyganie przez internet sporów między konsumentami i przedsiębiorcami.