Dlaczego warto wybrać pożyczkę firmową ratalną?

Dlaczego warto wybrać pożyczkę firmową ratalną?

Gdy w firmie pojawiają się niespodziewane wydatki, zawsze odbijają się na jej kondycji finansowej. Najlepiej pokryć je oszczędnościami, ale wtedy, gdy nie jest to możliwe, musimy poszukać finansowania zewnętrznego. W takim przypadku dobrym pomysłem będą pożyczki ratalne 

Pożyczki ratalne on-line to nowoczesna odpowiedź na potrzeby przedsiębiorców potrzebujących szybkiego wsparcia finansowego. To pożyczki długoterminowe, które zawierane są najczęściej na wyższe sumy – wtedy ich spłata nie jest skomplikowana. Pożyczkobiorca może wtedy łatwo oddać środki według otrzymanego harmonogramu.

Aktualnie pożyczki ratalne oferowane są przez wiele firm pożyczkowych. Jak znaleźć dla siebie tę najlepszą? Powinniśmy przede wszystkim poświęcić czas na zapoznanie się z różnymi ofertami, aby wybrać najlepszą. W Aasa Dla Biznesu przygotowaliśmy dla naszych klientów specjalną ofertę – szybką pożyczkę na raty do 10 000 złotych i z możliwością rozłożenia na 24 raty.

Zalety pożyczek ratalnych przez internet

Pożyczki ratalne wyróżniają się wieloma zaletami. Pierwszą z nich jest przede wszystkim możliwość rozłożenia zadłużenia na raty – taka pożyczka firmowa standardowa to najlepszy wybór, ponieważ wtedy comiesięczne wydatki nie są dużym obciążeniem dla budżetu. Drugą zaletą z kolei jest możliwość wzięcia pożyczki na wysoką sumę – wyższą niż w przypadku pożyczek krótkoterminowych.

O firmowe pożyczki ratalne możemy ubiegać się całkowicie przez internet. Na rynku jest bardzo dużo ofert, a proces uzyskania środków jest bardzo wygodny. Formalności są ograniczone do minimum, weryfikacja jest błyskawiczna, a tym samym nie musimy czekać długo na decyzję. Nic dziwnego, że z pożyczek tego rodzaju korzysta dzisiaj tak wielu klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców.

Pożyczka ratalna także dla nowej firmy

W Aasa Dla Biznesu oferujemy pożyczki ratalne na bardzo atrakcyjnych warunkach – są one przeznaczone również dla przedsiębiorców, którzy dopiero rozpoczęli swoją działalność. Możesz uzyskać pieniądze nawet od pierwszego dnia działalności, bez potrzeby dostarczania dokumentów rejestracyjnych oraz dokumentów księgowych i bankowych. Nie wymagamy też poręczeń i zabezpieczeń. Dzięki temu nowa firma może uzyskać szybkie wsparcie finansowe na dowolny cel.

Jeżeli chcesz wziąć pożyczkę ratalną w Aasa dla Biznesu, musisz tylko wypełnić wniosek znajdujący się na naszej stronie internetowej. Przy wypełnianiu wniosku klient musi wskazać na sumę, która go interesuje, a następnie na okres spłaty – oferujemy pożyczki do 10 000 złotych na okres do 24 miesięcy. Po wybraniu parametrów możesz zobaczyć, jakie koszty związane są z pożyczką, a także jaka jest wysokość jej pierwszej raty. Potem wystarczy uzupełnić wniosek, a my szybko go przeanalizujemy i przekażemy decyzję e-mailowo lub telefonicznie.

Zapraszamy serdecznie do bliższego zapoznania się z naszą ofertą pożyczki ratalnej dla firm – jeśli pojawiają się pytania, pozostajemy stale do dyspozycji!

Pożyczkodawcą jest Aasa Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł (wpłacony w całości).

Podmiotem właściwym do pozasądowego rozstrzygania sporu wynikającego z umowy zawartej pomiędzy konsumentem a Aasa Polska S.A. jest Rzecznik Finansowy. Kontakt do Rzecznika Finansowego oraz szczegółowe informacje dotyczące postępowania dostępne są na stronie internetowej www.rf.gov.pl.

W celu rozstrzygnięcia sporu pomiędzy Aasa Polska S.A., a konsumentem, istnieje także możliwość skorzystania z platformy internetowej ODR, dostępnej tutaj. Platforma ODR ułatwia niezależne, bezstronne, przejrzyste, skuteczne, szybkie i sprawiedliwe pozasądowe rozstrzyganie przez internet sporów między konsumentami i przedsiębiorcami.