Jak szybko możemy otrzymać pożyczkę firmową przez internet?

Jak szybko możemy otrzymać pożyczkę firmową przez internet?

Ubieganie się o pożyczkę wcale nie musi oznaczać skompilowanych formalności oraz długiego oczekiwania na rozpatrzenie wniosku. Wszystko można załatwić nawet w ciągu jednego dnia!

Banki i firmy pożyczkowe konkurują ze sobą szybkością pożyczek. Dzisiaj nie musimy już oczekiwać przez długi czas na rozpatrzenie formalności i wszystko możemy dodatkowo zrealizować przez internet. W związku z tym nie musimy nawet udawać się do placówki, aby załatwić wszystko, co związane jest z uzyskaniem pożyczki.

Aktualnie dużym zainteresowaniem cieszą się właśnie pożyczki online, które pozwalają na uzyskanie pieniędzy na dowolny cel. Wszystkie formalności załatwiamy wtedy przez internet, nie musimy dostarczać szeregu dokumentów, co automatycznie przekłada się na szybkość uzyskania pożyczki. To duże udogodnienie nie tylko dla klientów indywidualnych, ale również dla firm, które potrzebują błyskawicznego wsparcia finansowego.

Wypełniasz wniosek i już!

Pożyczki internetowe aktualnie oferowane są zarówno przez firmy pożyczkowe, jak i przez banki. Żeby otrzymać pożyczkę w banku, musimy jednak posiadać założone konto bankowe, co automatycznie przekłada się na ich dostępność. Gdy nie jesteśmy klientem banku, musimy przejść specjalną procedurę weryfikacji, co najczęściej wydłuża cały proces ubiegania się o pożyczkę. Mogą pojawić się też dodatkowe wymogi związane z udowodnieniem zdolności kredytowej. W związku z tym nie każdy przedsiębiorca może liczyć na błyskawiczne pieniądze.

Gdy interesuje cię błyskawiczna pożyczka firmowa przez internet, warto zapoznać się z propozycjami firm pożyczkowych. W porównaniu do banków pożyczkę możemy otrzymać tu na bardziej dogodnych warunkach, a to przekłada się na jej szybkość. Dzięki temu pieniądze możemy mieć na koncie nawet tego samego dnia, w którym złożyliśmy wniosek!

Czy zawsze tak szybko?

Wiele firm pożyczkowych chwali się, że pożyczkę możemy otrzymać w nich już w kilkanaście minut. To możliwe, ale tylko wtedy, gdy spełnimy określone warunki. Przede wszystkim musimy złożyć wniosek w godzinach pracy firmy, musimy też szybko przejść procedurę weryfikacyjną, na przykład przelew na konto firmy pożyczkowej, ponadto musimy wypełnić wniosek prawidłowo – ten z błędami i niepełnymi informacjami będzie odrzucony.

Poza tym wiele firm w celu poprawy bezpieczeństwa stosuje procedurę podpisania umowy z klientem przed uruchomieniem pożyczki – ma to miejsce za pośrednictwem firmy kurierskiej. Z takiej procedury korzystamy też w Aasa Dla Biznesu i wypłatę pożyczki realizujemy po otrzymaniu własnoręcznie podpisanego egzemplarza umowy, ale dla tych klientów, którym zależy na błyskawicznym otrzymaniu pożyczki, przygotowaliśmy też opcję BlueCash, która polega na wykonaniu przelewu przyspieszonego – dodatkowy koszt to 3 złote.

Złóż wniosek w Aasa Dla Biznesu już teraz!

Jeżeli chcesz otrzymać pożyczkę ratalną na dowolny cel nawet do 10 000 złotych, nie czekaj, ale skorzystaj z naszych usług w Aasa Dla Biznesu. Razem z nami możesz zrealizować swoje cele biznesowe jeszcze łatwiej – bez potrzeby czekania na pożyczkę przez długi czas!

Pożyczkodawcą jest Aasa Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł (wpłacony w całości).

Podmiotem właściwym do pozasądowego rozstrzygania sporu wynikającego z umowy zawartej pomiędzy konsumentem a Aasa Polska S.A. jest Rzecznik Finansowy. Kontakt do Rzecznika Finansowego oraz szczegółowe informacje dotyczące postępowania dostępne są na stronie internetowej www.rf.gov.pl.

W celu rozstrzygnięcia sporu pomiędzy Aasa Polska S.A., a konsumentem, istnieje także możliwość skorzystania z platformy internetowej ODR, dostępnej tutaj. Platforma ODR ułatwia niezależne, bezstronne, przejrzyste, skuteczne, szybkie i sprawiedliwe pozasądowe rozstrzyganie przez internet sporów między konsumentami i przedsiębiorcami.