Pożyczka przez net firmowa od pierwszego dnia działalności

Pożyczka przez net firmowa od pierwszego dnia działalności

Do rozpoczęcia działalności firma najczęściej wymaga odpowiedniej sumy. Nie zawsze nowy przedsiębiorca dysponuje oszczędnościami odpowiednimi do sfinansowania wszystkich zakupów na start. W takiej sytuacji rozwiązaniem jest pożyczka od pierwszego dnia działalności 

Zakupienie wyposażenia do firmy może być poważnym wyzwaniem, gdy przedsiębiorca nie ma wystarczających środków. W takich sytuacjach najlepiej poszukać źródła finansowania zewnętrznego. Jedną z najpopularniejszych opcji jest wtedy pożyczka firmowa od pierwszego dnia działalności, którą możemy otrzymać również przez internet.

Dlaczego warto wybrać pożyczkę online?

pożyczki internetowe są obecnie bardzo popularne – możemy zaciągać je zarówno za pośrednictwem banków, jak i firm pozabankowych. Pożyczki on-line to przede wszystkim wyjątkowa wygoda, ponieważ nie musimy wtedy udawać się do siedziby firmy, a wszystko załatwimy wygodnie przez internet.

Zaciągnięcie pożyczki przez internet to też duża oszczędność czasu – w kontekście prowadzenia biznesu, zwłaszcza w jego początkowej fazie, to także bardzo ważne. Lepiej czas poświęcić na załatwianie ważnych firmowych spraw, a nie na chodzenie od placówki do placówki, aby znaleźć odpowiednią ofertę.

Dzisiaj możemy szybko i wygodnie znaleźć najróżniejsze pożyczki on-line. Także dostępne są one dla klientów biznesowych – już od pierwszego dnia rozpoczęcia działalności. W celu uzyskania pożyczki wystarczy tylko złożenie wniosku on-line, co zajmuje dosłownie chwilę.

Jak otrzymać pożyczkę online dla firmy?

Na początku będziemy musieli wybrać odpowiednią ofertę. Pożyczki on-line oferują banki, ale są one skierowane zasadniczo tylko do stałych klientów posiadających konto już od dłuższego czasu wraz z regularnymi wpływami. W związku z tym nowy przedsiębiorca nie będzie mógł skorzystać z takiej opcji i będzie musiał udać się do banku osobiście.

W związku z tym nowi przedsiębiorcy chętnie zwracają się w stronę firm pożyczkowych, które nie są tak wymagające w stosunku do swoich klientów. W celu uzyskania pożyczki on-line przedsiębiorca musi tylko wypełnić wniosek – wiele firm nie wymaga żadnych dodatkowych dokumentów. Wniosek zostanie rozpatrzony błyskawicznie, a pieniądze mogą być przekazane nawet tego samego dnia na konto klienta.

Pożyczka firmowa od pierwszego dnia działalności

W Aasa Dla Biznesu przygotowaliśmy dla naszych klientów atrakcyjną ofertę – to szybka pożyczka ratalna dostępna on-line przeznaczona dla każdego przedsiębiorcy potrzebującego dodatkowego wsparcia finansowego. Można uzyskać ją na sumę do 10 000 złotych i na okres do 24 miesięcy. Dzięki temu pożyczka może być rozłożona na niskie w spłacie raty, które nie będą zagrożeniem dla finansów firmy.

Gdy chcesz uzyskać pożyczkę internetową w Aasa Dla Biznesu, już teraz wypełnij wniosek na naszej stronie internetowej. Wybierz sumę pożyczki oraz czas jej spłaty i przygotuj swój dowód osobisty. Nie musisz dostarczać nam żadnych dokumentów firmowych, na przykład rejestracyjnych, księgowych czy bankowych. Również od naszych klientów nie wymagamy zabezpieczeń i poręczeń.

Zapraszamy do skorzystania z oferty!

Pożyczkodawcą jest Aasa Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł (wpłacony w całości).

Podmiotem właściwym do pozasądowego rozstrzygania sporu wynikającego z umowy zawartej pomiędzy konsumentem a Aasa Polska S.A. jest Rzecznik Finansowy. Kontakt do Rzecznika Finansowego oraz szczegółowe informacje dotyczące postępowania dostępne są na stronie internetowej www.rf.gov.pl.

W celu rozstrzygnięcia sporu pomiędzy Aasa Polska S.A., a konsumentem, istnieje także możliwość skorzystania z platformy internetowej ODR, dostępnej tutaj. Platforma ODR ułatwia niezależne, bezstronne, przejrzyste, skuteczne, szybkie i sprawiedliwe pozasądowe rozstrzyganie przez internet sporów między konsumentami i przedsiębiorcami.