Firma na mapie Google

Firma na mapie Google

Internet jest dzisiaj potęgą, dlatego też firmy wszelkiego rodzaju reklamują się właśnie w tym miejscu. Różnego rodzaju portale powstały z myślą o promocji firm. Także mapy Google należą do tego grona. W tym miejscu możemy bowiem umieścić podstawowe informacje o naszej działalności, wskazać dokładną siedzibę firmy i wstawić zdjęcia. Wszystko to zrobimy zupełnie za darmo, dlatego też jest to doskonała forma reklamy.

 

Reklamowanie swojej firmy na mapach Google jest dzisiaj bardzo modne. Jest to zarazem niezwykle skuteczna forma reklamy, gdyż pozwala potencjalnym klientom szybko odnaleźć siedzibę interesującej ich firmy. Obecność każdego przedsiębiorcy na mapach Google jest więc obowiązkowa, jeżeli chce on pozyskiwać nowych klientów.

 

Jak utworzyć profil firmy na mapach Google?

Chcąc utworzyć profil swojej firmy na mapach Google, trzeba posiadać konto w serwisie Google. Założymy go bardzo szybko i sprawnie. Dzięki temu zyskamy wiele możliwości. Nie tylko możemy bowiem wówczas dodać do mapy siedzibę swojej firmy, ale także wpisać inne interesujące miejsca, jeżeli jeszcze nie ma ich na owych mapach. Skupmy się jednak na konkretnej firmie. Przede wszystkim chcąc dokładnie oznaczyć miejsce będące siedzibą naszej firmy, należy wpisać jej dokładny adres. Mapy Google szybko odnajdą wskazane miejsce i będziemy mogli zaznaczyć, że mieści się tam konkretna firma. W zależności od profilu działalności możemy użyć do tego celu konkretnej ikony przedstawiającej lokal gastronomiczny, bank, sklep czy też inne miejsce. Od tego momentu nasza firma będzie łatwo dostępna na mapach Google.

 

Jakie dodatkowe możliwości dają mapy Google?

Dzięki mapom Google nie tylko możemy wpisać naszą firmę pod konkretny adres, ale także skorzystać jeszcze z wielu innych możliwości, które daje ten serwis. Wśród nich należy wymienić możliwość dodania zdjęć naszej firmy do map Google. Dzięki temu klient będzie mógł przy okazji sprawdzić, jak wygląda siedziba firmy nie tylko z zewnątrz, ale i od środka. Możemy bowiem umieszczać tam dowolne zdjęcia. Oprócz tego w mapach Google możemy również wpisywać godziny otwarcia naszej firmy, a także wiele innych informacji dodatkowych. Bardzo ważnym elementem map Google jest także możliwość wpisywania tam opinii klientów i zapytań do właścicieli firm. Oprócz tego znajdują się tam również dane na temat ilości czasu spędzonego przez klientów w danej firmie, a także często również zawarte są informacje na temat aktualnego natężenia ruchu w danym miejscu. Bardzo istotne jest także to, że wpisując nazwę konkretnej firmy w mapach Google, uzyskujemy szybki dostęp do adresu firmy i możemy jednym kliknięciem wyznaczyć najlepszą trasę i przy użyciu odpowiedniej aplikacji nawigacyjnej, szybko dotrzeć w wybrane miejsce. Okazuje się więc, że mapy Google dają nam bardzo wiele możliwości w odniesieniu do promowania swojej firmy w kompleksowy sposób. Warto więc skorzystać z tego typu rozwiązania, gdyż dzięki niemu będziemy zawsze widoczni i dostępni dla wszystkich naszych potencjalnych klientów.

Pożyczkodawcą jest Aasa Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł (wpłacony w całości).

Podmiotem właściwym do pozasądowego rozstrzygania sporu wynikającego z umowy zawartej pomiędzy konsumentem a Aasa Polska S.A. jest Rzecznik Finansowy. Kontakt do Rzecznika Finansowego oraz szczegółowe informacje dotyczące postępowania dostępne są na stronie internetowej www.rf.gov.pl.

W celu rozstrzygnięcia sporu pomiędzy Aasa Polska S.A., a konsumentem, istnieje także możliwość skorzystania z platformy internetowej ODR, dostępnej tutaj. Platforma ODR ułatwia niezależne, bezstronne, przejrzyste, skuteczne, szybkie i sprawiedliwe pozasądowe rozstrzyganie przez internet sporów między konsumentami i przedsiębiorcami.