Gadżety reklamowe dla firmy

Gadżety reklamowe dla firmy

Gadżety reklamowe są jedną z najczęściej stosowanych metod promocji w biznesie. Dzisiaj to już nie tylko notesy, koszulki czy długopisy, ale również wiele innych przedmiotów, które mogą poprawić wizerunek firmy i zwiększyć jej świadomość wśród klientów. Ja...

Gadżety reklamowe są jedną z najczęściej stosowanych metod promocji w biznesie. Dzisiaj to już nie tylko notesy, koszulki czy długopisy, ale również wiele innych przedmiotów, które mogą poprawić wizerunek firmy i zwiększyć jej świadomość wśród klientów. Jak zainwestować mądrze w gadżety reklamowe i na tym zyskać?

Każda firma szuka sposobów na to, aby wyróżnić się na tle innych. Jednym ze sposobów jest zakupienie gadżetów reklamowych. Do dyspozycji mamy wiele różnych rodzajów gadżetów, które mogą być spersonalizowane zgodnie z oczekiwaniami klientów.

Dzisiaj także w internecie możemy znaleźć wiele firm, które zajmują się projektowaniem i sprzedażą gadżetów tego rodzaju – ich zamówienie nie stanowi żadnej trudności nawet dla początkującego przedsiębiorcy. Dlaczego jednak warto zdecydować się właśnie na gadżety reklamowe?

Zalety gadżetów reklamowych dla firmy:

- wpływają na wizerunek firmy

- wzbudzają pozytywne skojarzenia z firmą

- są dostępne w przystępnych cenach

- można zakupić je w wielu różnych wariantach

- wyróżniają się wysoką skutecznością marketingową

Zanim jednak przedsiębiorca zdecyduje się na zakupienie odpowiednich gadżetów reklamowych, powinien zawsze zapoznać się dokładnie z różnymi propozycjami.

Jak dobierać gadżety reklamowe?

Można dobierać je zasadniczo pod dwoma względami – można postawić na popularne i uniwersalne gadżety reklamowe albo zdecydować się na te, które będą związane stricte z działalnością firmy.

Do tej pierwszej zaliczają się między innymi takie gadżety reklamowe jak notatniki, kalendarze, długopisy, ołówki, koszulki, czapki, torebki materiałowe na zakupy, kubki. Są dostępne w przystępnych cenach i mogą być łatwo spersonalizowane. Mogą być zakupione przez firmę działającą w każdej branży i mają też uniwersalne zastosowanie – mogą być podarowane z każdej okazji, na przykład jako dodatek do zakupu, jako upominek z okazji szkolenia.

Druga kategoria to gadżety reklamowe dopasowane indywidualnie do branży firmy. Przykładowo, firma zajmująca się sprzedażą lub wynajmem samochodów może wręczać klientom breloczki na kluczyki, firma kosmetyczna może przekazywać klientom swoje kosmetyki w miniaturkach albo inne akcesoria toaletowe, na przykład ręczniki z logo, lusterka, kosmetyczki.

Luksusowe gadżety reklamowe

Warto też wspomnieć o tym, że zamówić możemy także luksusowe gadżety reklamowe, które kosztują więcej niż te standardowe. Zaliczają się do nich między innymi gadżety elektroniczne, odzież taka jak bluzy, kurtki, dekoracyjne karafki czy kieliszki, przedmioty do dekoracji domu jak koce czy poduszki, aby wspomnieć o niektórych z nich.

Takie luksusowe gadżety reklamowe mogą być wręczane kluczowym klientom czy kontrahentom albo mogą być nagrodą w różnych konkursach dla klientów. Mogą być też wyrazem podziękowania dla pracowników.

Dzisiaj gadżetem reklamowym może stać się praktycznie dowolny przedmiot – gdy tylko można umieścić na nim logo, na przykład przez nadruk czy laserem, może on zostać użyty jako upominek reklamowy. Z dostępnymi propozycjami można zapoznać się już teraz przez internet.

Pożyczkodawcą jest Aasa Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł (wpłacony w całości).

Podmiotem właściwym do pozasądowego rozstrzygania sporu wynikającego z umowy zawartej pomiędzy konsumentem a Aasa Polska S.A. jest Rzecznik Finansowy. Kontakt do Rzecznika Finansowego oraz szczegółowe informacje dotyczące postępowania dostępne są na stronie internetowej www.rf.gov.pl.

W celu rozstrzygnięcia sporu pomiędzy Aasa Polska S.A., a konsumentem, istnieje także możliwość skorzystania z platformy internetowej ODR, dostępnej tutaj. Platforma ODR ułatwia niezależne, bezstronne, przejrzyste, skuteczne, szybkie i sprawiedliwe pozasądowe rozstrzyganie przez internet sporów między konsumentami i przedsiębiorcami.