Gdzie brać pożyczki dla firm w Warszawie?

Gdzie brać pożyczki dla firm w Warszawie?

Potrzebujesz dodatkowej pożyczki dla swojej firmy? Zależy ci na tym, aby uzyskać ją na dogodnych warunkach? A może chcesz wziąć ją bez wychodzenia z biura? W Warszawie ofert jest sporo i są one na wyciągniecie ręki. Gdzie możemy wziąć dobrą pożyczkę dla firmy działającej w stolicy?

 

Pożyczka dla firmy jest często najlepszym rozwiązaniem wtedy, gdy liczy się dodatkowe źródło finansowania. Możemy uzyskać ją na bieżące potrzeby, na rozwój, możemy też przeznaczyć ją na spłatę zobowiązań. Zapotrzebowanie na pożyczki dla firm w mieście Warszawa jest obecnie bardzo duże. W ślad za nim idą nie tylko banki, ale również firmy pożyczkowe, które są w stanie zapewnić swoim klientom bardzo atrakcyjne warunki. Przy tak dużym wyborze przedsiębiorcy często zastanawiają się, gdzie skorzystać z oferty.

Stacjonarnie czy przez internet?

Po pożyczkę możemy udać się zarówno osobiście do placówki instytucji pożyczkowej, jak i możemy wziąć ją przez internet. W Warszawie znajdują się siedziby każdego banku, a ponadto możemy odwiedzić szereg firm pożyczkowych działających stacjonarnie. To duże udogodnienie dla tych, którzy lubią załatwić wszystkie sprawy w placówce. Wystarczy tylko wyszukać adres i wybrać się na miejsce.

Jednak nie każdemu w pełni odpowiadają pożyczki dla firm udzielane stacjonarnie. Przede wszystkim ważną kwestią jest tu oszczędność czasu oraz wygoda – nie zawsze wybieranie się osobiście do placówki jest najszybszą opcją. Musimy odstać swoje w kolejce, a potem poczekać, aż pracownik wypełni wniosek. Dlatego dobrą alternatywą są pożyczki przez internet, które możemy wziąć bez wychodzenia z biura firmy.

Pożyczki dla firm dostępne przez internet są dzisiaj bardzo popularne. Warto wskazać, że oferują je też banki, ale tylko niektóre z nich mają taką opcję dla swoich klientów. Ponadto, aby je uzyskać, musimy być stałym klientem z kontem firmowym. Łatwiej jest o pożyczkę pozabankową w firmie pożyczkowej. On-line uzyskamy nie tylko chwilówki, ale również pożyczki ratalne, które pozwalają na uzyskanie pieniędzy na większą sumę i na dłuższy okres. Możemy wtedy łatwo spłacić zadłużenie, które będzie rozłożone na dogodne raty.

Gdy jednak będziemy potrzebowali większej sumy, wtedy jedynym wyborem będzie pożyczka stacjonarna. Wynika to też z faktu, że najczęściej musimy przedstawić wtedy odpowiednie zabezpieczenia, na przykład podpisać weksel in blanco, zastawić nieruchomość czy przedstawić poręczyciela. Umowa może też wymagać podpisania w kancelarii notarialnej.

Zapraszamy firmy do Aasa Dla Biznesu!

Jeżeli twoja firma potrzebuje wsparcia finansowego, w Aasa Dla Biznesu przygotowaliśmy dla ciebie atrakcyjną ofertę. To szybka, internetowa pożyczka ratalna, którą można otrzymać na sumę do 10 000 złotych. Wniosek o naszą pożyczkę można złożyć całkowicie przez internet – wystarczy tylko wybrać potrzebną sumę i okres spłaty w kalkulatorze na stronie głównej. Także współpracujemy z pośrednikami, którzy pozwalają na zaciągnięcie pożyczki stacjonarnie.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty w Aasa Dla Biznesu!

Pożyczkodawcą jest Aasa Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł (wpłacony w całości).

Podmiotem właściwym do pozasądowego rozstrzygania sporu wynikającego z umowy zawartej pomiędzy konsumentem a Aasa Polska S.A. jest Rzecznik Finansowy. Kontakt do Rzecznika Finansowego oraz szczegółowe informacje dotyczące postępowania dostępne są na stronie internetowej www.rf.gov.pl.

W celu rozstrzygnięcia sporu pomiędzy Aasa Polska S.A., a konsumentem, istnieje także możliwość skorzystania z platformy internetowej ODR, dostępnej tutaj. Platforma ODR ułatwia niezależne, bezstronne, przejrzyste, skuteczne, szybkie i sprawiedliwe pozasądowe rozstrzyganie przez internet sporów między konsumentami i przedsiębiorcami.