Gdzie po dobre pożyczki dla firm jednoosobowych?

Gdzie po dobre pożyczki dla firm jednoosobowych?

Firma pozwala na prace na własny rachunek – można wtedy być własnym szefem, co z jednej strony jest bardzo wygodne, ale z drugiej również niesie ze sobą dużą odpowiedzialność. Gdy pojawiają się problemy finansowe albo perspektywa inwestycji, wtedy pojawia się problem. Skąd wziąć pieniądze? Jedną z propozycji są pożyczki dla firm jednoosobowych.

 

Korzystanie z pożyczek w biznesie nie jest niczym dziwnym. Wybierają je zarówno mniejsze firmy, także te jednoosobowe, jak i duże korporacje. Wsparcie finansowe pozwala na łatwiejsze prowadzenie biznesu, podejmowanie przyszłościowych decyzji, ochronę firmy przed skutkami czasowej utraty płynności finansowej.

O pożyczki najłatwiej mają duże firmy osiągające wysokie zyski. Są dla pożyczkobiorców godnymi zaufania klientami. Nieco gorzej mają się już firmy jednoosobowe – tutaj zyski są już niższe, co oznacza również mniejszą zdolność kredytową. Zdarza się też, że pożyczkodawcy nie kwapią się do pożyczania pieniędzy jednoosobowym działalnościom gospodarczym. Nie wszędzie jednak spotkamy się z odmową. Gdzie możemy otrzymać dobre pożyczki dla firm jednoosobowych?

Pożyczka dla małej firmy – nie tylko w banku

Najczęściej pożyczko kojarzymy z bankami, ale warto wskazać, że nie są one jedynym miejscem, gdzie możemy je uzyskać. Coraz większym zainteresowaniem cieszą się firmy pożyczkowe, które oferują finansowanie dla biznesu na bardziej atrakcyjnych warunkach. W każdej firmie pożyczkowej dostaniemy też pożyczkę jako przedsiębiorca prowadzący działalność samodzielnie – również możemy wnioskować o nią całkowicie przez internet.

Przy poszukiwaniu dobrej pożyczki zawsze powinniśmy zwrócić uwagę na jej koszty. W końcu nikt nie lubi przepłacać. Oczywiście, koszty pożyczkowe zależą od szeregu czynników, w tym od tego, jakie warunki możemy spełnić, ile będziemy chcieli pożyczyć pieniędzy i na jak długo. Gdy nie będziemy mogli przedstawić żadnych zabezpieczeń oraz wtedy, gdy nie mamy zbyt dobrej zdolności kredytowej, proponowana kwota pożyczki nie będzie wysoka. Dlatego warto porównywać oferty, by wyszukać najlepszą.

W znalezieniu odpowiedniej pożyczki dla firmy mogą pomóc nam dostępne w internecie rankingi oraz kalkulatory. W jednym miejscu gromadzą one informacje o różnych ofertach pożyczkowych. W związku z tym nie musimy zaglądać na każdą stronę po kolei, ale od razu, jak na dłoni, mamy przed sobą wszystkie wyniki. Warto jednak pamiętać o tym, że nie zawsze wszystkie informacje w serwisach tego rodzaju są aktualne, dlatego zawsze powinniśmy potwierdzić je bezpośrednio na stronach.

Dużo pomocnych informacji o tym, jakie pożyczki dla firm jednoosobowych są godne uwagi, znajdziemy też na forach internetowych poświęconych finansom. Musimy jednak uważać na kryptoreklamę – zdarza się, że wpisy są sponsorowane.

Wybierz wygodną i szybką pożyczkę dla firm Aasa Dla Biznesu!

Jeżeli potrzebujesz szybkiej pożyczki dla swojej działalności gospodarczej, nie szukaj dłużej. Wybierz pożyczkę ratalną od Aasa Dla Biznesu. Swój wniosek możesz złożyć już teraz na naszej stronie!

Pożyczkodawcą jest Aasa Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł (wpłacony w całości).

Podmiotem właściwym do pozasądowego rozstrzygania sporu wynikającego z umowy zawartej pomiędzy konsumentem a Aasa Polska S.A. jest Rzecznik Finansowy. Kontakt do Rzecznika Finansowego oraz szczegółowe informacje dotyczące postępowania dostępne są na stronie internetowej www.rf.gov.pl.

W celu rozstrzygnięcia sporu pomiędzy Aasa Polska S.A., a konsumentem, istnieje także możliwość skorzystania z platformy internetowej ODR, dostępnej tutaj. Platforma ODR ułatwia niezależne, bezstronne, przejrzyste, skuteczne, szybkie i sprawiedliwe pozasądowe rozstrzyganie przez internet sporów między konsumentami i przedsiębiorcami.