Kalkulator pożyczkowy – jak z niego korzystać?

Kalkulator pożyczkowy – jak z niego korzystać?

W poszukiwaniu odpowiedniej pożyczki dla firmy zawsze powinniśmy zwrócić na jej koszty. Często jednak trudno nam z góry określić, ile będzie kosztowało nas pożyczenie pieniędzy. W tym celu zostały opracowane kalkulatory pożyczkowe. 

Banki i firmy pozabankowe wychodzą naprzeciwko potrzebom klientów i coraz częściej umieszczają na swoich stronach internetowych specjalne kalkulatory. Są to bardzo proste w obsłudze narzędzia, które w kilka chwil pozwalają na określenie, z jakimi kosztami będziemy musieli się liczyć przy konkretnej pożyczce. Kalkulatory pożyczkowe znajdziemy również na różnych stronach z rankingami pożyczek – wtedy możemy za jednym zamachem zapoznać się z różnymi ofertami i obliczyć, jaka pożyczka będzie najlepsza dla biznesu.

Co obliczymy z kalkulatorem pożyczkowym?

Wielu z nas korzystało już na pewno z różnych kalkulatorów finansowych on-line. Możemy znaleźć je w szerokim wyborze, ale najczęściej dotyczą one ofert dla klientów indywidualnych. Do dyspozycji mamy między innymi kalkulatory liczące zdolność kredytową do kredytów mieszkaniowych, kalkulatory pożyczek samochodowych i kalkulatory pożyczek gotówkowych. Możemy również obliczyć, ile będzie kosztowało nas posiadanie karty pożyczkowej.

Jeżeli interesują nas pożyczki dla firm kalkulator także jest dobrą propozycją. W internecie znajdziemy przede wszystkim kalkulatory pożyczek gotówkowych przeznaczonych dla biznesu, zarówno tych oferowanych przez banki, jak i przez firmy pozabankowe.

Jak używać kalkulatora pożyczkowego?

Korzystanie z kalkulatora pożyczkowego jest bardzo proste. Te najmniej skomplikowane posiadają tylko dwa parametry do określenia, a mianowicie wysokość pożyczki oraz okres spłaty. Wystarczy wskazać je na suwaku lub na liście, a potem od razu zobaczymy, ile będzie nas konkretna pożyczka kosztowała.

Bardziej zaawansowane kalkulatory pozwalają na określenie dodatkowych parametrów, na przykład rodzaju rat (rosnące czy malejące), pożyczek z zabezpieczeniem, poręczeniem, pożyczek wymagających ubezpieczenia. Kalkulatory z bardziej rozbudowanymi parametrami są dostępne głównie w serwisach pozwalających na porównywanie pożyczek.

Oblicz swoją pożyczkę dla firmy w Aasa Dla Biznesu!

Jeżeli potrzebujesz szybkiej pożyczki, w Aasa Dla Biznesu możesz otrzymać ją jeszcze dzisiaj, gdy wypełnisz wniosek na naszej stronie internetowej. Zanim jednak to zrobisz, skorzystaj z kalkulatora umieszczonego na stronie głównej Aasa Dla Biznesu.

To bardzo prosty w obsłudze kalkulator z dwoma parametrami – wskaż w nim, ile pieniędzy potrzebujesz – kwoty zaczynają się od 1 000 złotych, a kończą na 10 000 złotych, a także na ile miesięcy chcesz pożyczyć pieniądze – maksymalny okres to 24 miesiące. Potem od razu zobaczysz, ile wyniesie cię łączna spłata pożyczki, jaka będzie pierwsza rata, a także jakie opłaty znajdują się w pożyczce.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej pożyczki ratalnej w Aasa Dla Biznesu!

Pożyczkodawcą jest Aasa Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł (wpłacony w całości).

Podmiotem właściwym do pozasądowego rozstrzygania sporu wynikającego z umowy zawartej pomiędzy konsumentem a Aasa Polska S.A. jest Rzecznik Finansowy. Kontakt do Rzecznika Finansowego oraz szczegółowe informacje dotyczące postępowania dostępne są na stronie internetowej www.rf.gov.pl.

W celu rozstrzygnięcia sporu pomiędzy Aasa Polska S.A., a konsumentem, istnieje także możliwość skorzystania z platformy internetowej ODR, dostępnej tutaj. Platforma ODR ułatwia niezależne, bezstronne, przejrzyste, skuteczne, szybkie i sprawiedliwe pozasądowe rozstrzyganie przez internet sporów między konsumentami i przedsiębiorcami.