Nie bój się pożyczek on-line!

Nie bój się pożyczek on-line!

Pożyczki pozabankowe odgrywają obecnie ważną rolę na rynku finansowym. Na korzystanie z ofert firm pożyczkowych decyduje się coraz więcej osób, w tym przedsiębiorców, którzy potrzebują środków do rozpoczęcia i prowadzenia działalności

Obecnie cały proces pożyczania pieniędzy możemy przeprowadzić przez internet. Nie mamy potrzeby udawania się do placówki, ponieważ wniosek złożymy on-line, a pieniądze możemy otrzymać na konto lub do ręki przez przekaz pocztowy albo czek Giro. Zaciągnięcie pożyczki on-line jest szybkie, proste, wygodne i dodatkowo bezpieczne – nic więc dziwnego, że aktualnie coraz więcej osób decyduje się na takie rozwiązanie.

Zalety pożyczek online:

  • oszczędność czasu
  • możliwość załatwienia wszystkiego przez internet
  • łatwe porównanie ofert
  • szybkość
  • brak skomplikowanych formalności

Powyższe zalety powodują, że zaciągnięcie pożyczki online to dobra alternatywa dla zwykłych pożyczek bankowych, które w przypadku klientów biznesowych związane są również z dodatkowymi wymogami.

Czy branie pożyczek online jest bezpieczne?

To jedno z popularnych pytań związanych pożyczkami internetowymi. Wynika ono przede wszystkim z faktu, że wiele osób myśli, że są niebezpieczne i najlepiej udać się do banku, aby tam załatwić wszystkie formalności. Jednak w rzeczywistości pożyczki online są całkowicie bezpieczne, gdy wybierzemy firmę, która jest godna zaufania.

Przed zaciągnięciem pożyczki powinniśmy zwrócić uwagę na opinie na jej temat – dzięki nim będziemy mogli sprawdzić, czy z danej oferty warto skorzystać. Możemy znaleźć je obecnie na forach internetowych oraz serwisach poświęconych finansom i pożyczkom. Dzięki temu możemy wiedzieć, które oferty są godne zaufania.

Jak wziąć pożyczkę online krok po kroku?

Pożyczki internetowe są aktualnie bardzo łatwe w zaciągnięciu. Nawet osoba bez szerokiego rozeznania w obsłudze sieci będzie mogła bez trudu wziąć ją bez wychodzenia z biura czy z domu. Wystarczy, że będziemy postępować zgodnie z informacjami podanymi na stronie firmy pożyczkowej, a pieniądze możemy mieć u siebie już tego samego dnia.

W Aasa Dla Biznesu przygotowaliśmy dla naszych klientów bardzo atrakcyjną ofertę – dostępna u nas ratalna pożyczka firmowa on-line jest przeznaczona dla przedsiębiorców potrzebujących szybkiego wsparcia finansowego na dowolny cel. Nasza pożyczka dostępna jest też za pośrednictwem doradców finansowych współpracujących z Aasa.

O pożyczkę może ubiegać się każdy przedsiębiorca już od pierwszego dnia od założenia działalności gospodarczej. Nie wymagamy zabezpieczeń oraz poręczeń, dokumentów rejestracyjnych, księgowych i bankowych. Do uzyskania pożyczki potrzebne jest prawidłowe wypełnienie wniosku – można zrobić to już teraz na naszej stronie internetowej. Po jego przesłaniu przekażemy ci decyzję telefonicznie lub e-mailowo.

Zapraszamy serdecznie do bliższego zapoznania się z naszą ofertą zaprezentowaną na stronie internetowej – w razie pytań pozostajemy do dyspozycji.

Pożyczkodawcą jest Aasa Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł (wpłacony w całości).

Podmiotem właściwym do pozasądowego rozstrzygania sporu wynikającego z umowy zawartej pomiędzy konsumentem a Aasa Polska S.A. jest Rzecznik Finansowy. Kontakt do Rzecznika Finansowego oraz szczegółowe informacje dotyczące postępowania dostępne są na stronie internetowej www.rf.gov.pl.

W celu rozstrzygnięcia sporu pomiędzy Aasa Polska S.A., a konsumentem, istnieje także możliwość skorzystania z platformy internetowej ODR, dostępnej tutaj. Platforma ODR ułatwia niezależne, bezstronne, przejrzyste, skuteczne, szybkie i sprawiedliwe pozasądowe rozstrzyganie przez internet sporów między konsumentami i przedsiębiorcami.