Pożyczka firmowa dla działalności bez historii

Pożyczka firmowa dla działalności bez historii

Brak stażu i tym samym historii działalności firmy jest często przeszkodą w uzyskaniu pożyczki na finansowanie działalności. Nie oznacza to jednak wcale, że jest ona niemożliwa do otrzymania.

Jednym z dylematów osób, które pragną założyć swoją działalność gospodarczą, jest sfinansowanie jej startu. Oczywiście, są takie przedsiębiorstwa, w których początkowe koszty są niewielkie, ale najczęściej własny biznes wymaga także właściwego finansowania. Nierzadko wydatki idą w tysiące złotych. Naturalnie, najlepiej posiadać oszczędności pozwalające na założenie własnej firmy. Gdy jednak nie dysponujemy odpowiednią ku temu sumą, rozwiązaniem może być pożyczka.

Uzyskanie pożyczki na rozpoczęcie działalności gospodarczej nie jest aktualnie tak trudne jak przed laty. Więcej banków i firm pozabankowych wychodzi naprzeciwko potrzebom przedsiębiorców i ma w swoich ofertach takie właśnie produkty. Wobec tego możemy wtedy uzyskać pieniądze na start i wydać je na dowolny cel, na przykład na zakupienie wyposażenia stanowiska pracy, zatowarowanie sklepu czy założenie swojej strony internetowej.

Na jakich zasadach otrzymamy pożyczkę dla działalności bez historii?

Jako że nowa firma nie może udowodnić swojej historii, ponieważ dopiero rozpoczęła swoją działalność, nie musi też dostarczać dokumentów księgowych czy bankowych potwierdzających jej zdolność kredytową. Oczywiście, nie oznacza to, że pożyczkodawca nie sprawdza swojego klienta. Najczęściej kontrolowane są bazy dłużników, w tym BIG oraz BIK, które pozwalają na określenie, czy dany klient jest godny zaufania. Musimy podać też dane firmy we wniosku.

Generalnie łatwiej będzie nam o pożyczkę na start w pozabankowej firmie pożyczkowej, ponieważ firmy te udzielają pożyczek na bardziej dogodnych warunkach od banków. Podczas gdy bank może wymagać od pożyczkobiorcy biznesplanu czy zabezpieczenia, w firmach pożyczkowych nie stosuje się takich wymogów. Zwykle potrzebujemy tylko ważnego dowodu osobistego oraz braku zadłużeń odnotowanych w bazach dłużników, w tym w BIG. W związku z tym o pożyczkę mogą ubiegać się nawet te firmy, które dopiero co rozpoczęły swoją działalność gospodarczą.

Pożyczka firmowa dla działalności bez historii także w Aasa Dla Biznesu

Jeżeli interesuje cię szybka i wygodna pożyczka firmowa dla działalności bez historii, w Aasa Dla Biznesu przygotowaliśmy dla naszych klientów specjalną ofertę. To pożyczka ratalna, która udzielana jest w kwocie od 1 000 do 10 000 złotych i na okres do 24 miesięcy. Nie wymagamy dostarczania dokumentów – rejestracyjnych, księgowych i bankowych, a także nie wymagamy zabezpieczeń i poręczeń. Do uzyskania pożyczki potrzebne są jedynie dowód osobisty, pozytywna ocena kredytowa oraz poprawnie wypełniony wniosek.

Nasza pożyczka dla firm jest doskonałym wyborem na start – dzięki niej możesz sfinansować potrzeby swojej firmy, ale również możesz wykorzystać ją wtedy, gdy już prowadzisz działalność i chcesz uzyskać dodatkowe środki na działalność. Wniosek możesz złożyć u nas już teraz przez internet – zapraszamy do wybrania Aasa Dla Biznesu!

Pożyczkodawcą jest Aasa Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł (wpłacony w całości).

Podmiotem właściwym do pozasądowego rozstrzygania sporu wynikającego z umowy zawartej pomiędzy konsumentem a Aasa Polska S.A. jest Rzecznik Finansowy. Kontakt do Rzecznika Finansowego oraz szczegółowe informacje dotyczące postępowania dostępne są na stronie internetowej www.rf.gov.pl.

W celu rozstrzygnięcia sporu pomiędzy Aasa Polska S.A., a konsumentem, istnieje także możliwość skorzystania z platformy internetowej ODR, dostępnej tutaj. Platforma ODR ułatwia niezależne, bezstronne, przejrzyste, skuteczne, szybkie i sprawiedliwe pozasądowe rozstrzyganie przez internet sporów między konsumentami i przedsiębiorcami.