Pożyczka dla sklepu internetowego

Pożyczka dla sklepu internetowego

Chcesz założyć sklep internetowy? Zanim rozpoczniesz działalność, pomyśl o tym, jak sfinansować początkowe koszty związane z jego funkcjonowaniem. 

Zainteresowanie sklepami internetowymi jest obecnie bardzo duże. On-line kupujemy między innymi ubrania i obuwie, elektronikę, książki, kosmetyki oraz wiele innych produktów. Gdy chcesz zdecydować się na zakupy w sieci, masz przed sobą tysiące różnych adresów. Założenie sklepu internetowego jest wobec tego bardzo dobrym pomysłem na własny biznes.

Czego potrzebuje sklep internetowy?

Warto przygotować dokładny plan dotyczący swojej działalności w sieci. Dzięki niej będziemy mogli wystartować bez falstartu. Do działania sklep internetowy potrzebuje przede wszystkim strony WWW, również musimy zatowarować nasz sklep internetowy, czyli zakupić produkty, które będziemy chcieli w nim sprzedawać. Także trzeba będzie zastanowić się, jak będą one dostarczane do klientów i podpisać umowę z doręczycielem. Ponadto warto zadbać o reklamę, aby o nowym sklepie dowiedziało się jak najwięcej klientów.

Aby mieć pewność, że wszystko będzie dopięte na ostatni guzik, najlepiej zdecydować się na skorzystanie z usług fachowych agencji interaktywnych, które budują sklepy dla swoich klientów. Teraz do obsługi sklepów stosuje się specjalne oprogramowanie, dlatego nawet bez żadnego doświadczenia będziemy mogli łatwo dodawać produkty, usuwać je, zmieniać ceny.

W związku z tym założenie własnego sklepu to koszty idące na starcie w tysiące złotych. Oczywiście, najlepiej, gdy mamy odłożoną odpowiednią sumę. W przeciwnym przypadku będziemy musieli poszukać źródła finansowania zewnętrznego – dobrym pomysłem będzie pożyczka na działalność gospodarczą on-line, która da nam potrzebne środki do rozpoczęcia pracy.

Gdzie wziąć pożyczkę dla nowej firmy?

Otrzymanie pożyczki jako nowy przedsiębiorca nie zawsze jest takie proste, jak może się wydawać. Jest to głównie kwestia braku zysków, co powoduje, że instytucja pożyczkowa nie może obliczyć dokładnie zdolności kredytowej klienta. Wobec tego pożyczkodawca może wtedy zażyczyć sobie przedstawienia zabezpieczeń – poręczenia, podpisania weksla in blanco, hipoteki. Także banki mogą wymagać przedstawienia biznesplanu.

Nie wszędzie jednak musimy przygotowywać się na tak złożone formalności, gdy wybierzemy pożyczkę ratalną pozabankową. W Aasa Dla Biznesu przygotowaliśmy dla naszych klientów specjalną pożyczkę online, która pozwala na sfinansowanie wydatków do 10 000 złotych. Pieniądze mogą być przekazane na dowolny cel. Pożyczka może być rozłożona do 24 rat – dzięki temu nie jest ona trudna w spłacie.

Zatem jeżeli chcesz założyć swój sklep internetowy, ale nie masz odpowiednich środków, pożyczka ratalna od Aasa Dla Biznesu to sprawdzony wybór. Już teraz możesz zapoznać się z naszą ofertą i obliczyć pożyczkę dla siebie. Wniosek można złożyć od razu przez internet. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą!

Pożyczkodawcą jest Aasa Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł (wpłacony w całości).

Podmiotem właściwym do pozasądowego rozstrzygania sporu wynikającego z umowy zawartej pomiędzy konsumentem a Aasa Polska S.A. jest Rzecznik Finansowy. Kontakt do Rzecznika Finansowego oraz szczegółowe informacje dotyczące postępowania dostępne są na stronie internetowej www.rf.gov.pl.

W celu rozstrzygnięcia sporu pomiędzy Aasa Polska S.A., a konsumentem, istnieje także możliwość skorzystania z platformy internetowej ODR, dostępnej tutaj. Platforma ODR ułatwia niezależne, bezstronne, przejrzyste, skuteczne, szybkie i sprawiedliwe pozasądowe rozstrzyganie przez internet sporów między konsumentami i przedsiębiorcami.