Pożyczki dla firm – mazowieckie to wiele ofert. Jak wybrać idealną?

Pożyczki dla firm – mazowieckie to wiele ofert. Jak wybrać idealną?

W Warszawie działa bardzo dużo przedsiębiorstw. Są to zarówno duże korporacje, jak i mniejsze firmy jednoosobowe. Wśród nich znajdują się też polskie oddziały zagranicznych firm. Nic więc dziwnego, że usługi finansowe dla biznesu w stolicy są tak rozbudowane. Wśród nich znajdziemy też szeroką gamę różnych firm pożyczkowych, które mogą szybko i wygodnie pożyczyć pieniądze na działalność. Jak jednak znaleźć najlepszą ofertę?

Wystarczy tylko skorzystać z internetu, aby przekonać się o tym, że ofert pożyczek dla firm w Warszawie i całym województwie mazowieckim jest bardzo dużo. Hasło „pożyczki dla firm mazowieckie” daje przeszło 380 tysięcy wyników. Do wyboru mamy między innymi pożyczki oferowane przez firmy pożyczkowe, banki, również przez specjalne fundusze i instytucje, które realizują programy pożyczkowe.

Gdy chcemy znaleźć dla swojej firmy dobrą pożyczkę, powinniśmy zawsze sprawdzać ją pod każdym względem. Czasami zdarza się, że bardzo atrakcyjna pożyczka ma wiele ukrytych opłat. Z drugiej strony ta, która jest droższa, może być bezpieczniejsza. W związku z tym nigdy nie decydujmy się na ofertę pierwszą z brzegu, ponieważ wtedy możemy ominąć szereg innych propozycji, które będą bardziej atrakcyjne.

Gdzie po pożyczkę w mazowieckim?

Zasadniczo wszystko zależy od tego, jakie warunki będziemy mogli spełnić. Najbardziej wymagające są banki, co widać szczególnie na przykładzie nowych firm. Mogą wymagać nie tylko dokumentów rejestracyjnych, ale też bankowych, z ZUS i US, biznesplanu. Jako nowa firma nie dostaniemy też wysokiej sumy, gdy nie przedstawimy dodatkowych zabezpieczeń, na przykład nie podpiszemy weksla in blanco, nie zdobędziemy poręczyciela, który poręczy za nas, nie mamy nieruchomości pod hipotekę.

Bardziej dostępne są z kolei pożyczki oferowane przez firmy pożyczkowe. Wielu z nas nie kojarzy ich zbyt dobrze, ale tak naprawdę to atrakcyjna alternatywa dla banków. Firmy pożyczkowe mają bardziej dogodne warunki możliwe do spełnienia bez problemu także przez nowe firmy czy firmy z zachwianą płynnością finansową, które nie zawsze mogą liczyć na pożyczkę w banku. Dzisiaj w wielu firmach pożyczkowych dostaniemy pożyczkę tylko na dowód.

Pożyczki oferowane przez różnego rodzaju fundusze cechują się najczęściej niskimi kosztami, ponieważ wspomagane są różnymi programami, na przykład z Unii Europejskiej. Niestety, aby z nich skorzystać, musimy spełnić szereg różnych wymagań, więc nie są one dostępne dla każdego biznesu.

Zapraszamy po pożyczkę do Aasa Dla Biznesu!

Jeżeli poszukujesz szybkiej wygodnej pożyczki dla firmy, zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą w Aasa Dla Biznesu. Przygotowaliśmy dla naszych klientów szybką i wygodną pożyczkę on-line na kwotę do 10 000 złotych z możliwością rozłożenia na 24 raty. Nie wymagamy żadnych zabezpieczeń i poręczeń, a pożyczki oferujemy już od pierwszego dnia działalności.

Złóż swój wniosek o pożyczkę całkowicie przez internet nawet dzisiaj – w Aasa Dla Biznesu możesz zawsze liczyć na szybką pomoc finansową!

Pożyczkodawcą jest Aasa Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł (wpłacony w całości).

Podmiotem właściwym do pozasądowego rozstrzygania sporu wynikającego z umowy zawartej pomiędzy konsumentem a Aasa Polska S.A. jest Rzecznik Finansowy. Kontakt do Rzecznika Finansowego oraz szczegółowe informacje dotyczące postępowania dostępne są na stronie internetowej www.rf.gov.pl.

W celu rozstrzygnięcia sporu pomiędzy Aasa Polska S.A., a konsumentem, istnieje także możliwość skorzystania z platformy internetowej ODR, dostępnej tutaj. Platforma ODR ułatwia niezależne, bezstronne, przejrzyste, skuteczne, szybkie i sprawiedliwe pozasądowe rozstrzyganie przez internet sporów między konsumentami i przedsiębiorcami.