Szybkie pożyczki dla firm na oświadczenie

Szybkie pożyczki dla firm na oświadczenie

Pożyczki firmowe kojarzą ci się przede wszystkim z koniecznością spełnienia szeregu złożonych formalności? Z długim oczekiwaniem w kolejce oraz utratą cennego czasu? Teraz pożyczkowa rzeczywistość wygląda znacznie inaczej. Wszystko możemy załatwić bez wychodzenia z firmy, w pełni przez internet. 

Wiele firm często korzysta z pożyczek w celu finansowania swojej działalności. Takie dodatkowe wsparcie pozwala na zachowanie płynności finansowej firmy oraz łatwe pokrycie wszystkich pojawiających się kosztów. Pożyczki wybierane są też w celach rozwojowych – firma razem z nimi może wybudować nową halę, otworzyć kolejny sklep, reklamować się na nowych rynkach.

Do uzyskania pożyczki dla biznesu nie musimy jednak wcale przygotować stosu dokumentów i przez długi czas czekać na decyzję. Gdy wybierzemy dobrą ofertę, wszystko będziemy mogli załatwić przez internet, a tym samym oszczędzić swój czas, który będziemy mogli poświęcić na inne aktywności.

Kto oferuje pożyczki internetowe dla firm?

Aktualnie po internetowe pożyczki dla firm możemy zgłosić się zarówno do swojego banku, jak i możemy skorzystać z ofert pozabankowych. Warto przy tym wskazać, że nie każdy przedsiębiorca może liczyć na pożyczki bankowe – są one skierowane głównie do firm mających już dłuższy staż oraz pozytywną zdolność kredytową, która obliczana jest na podstawie operacji na koncie bankowym. W związku z tym trudności z pożyczką on-line w banku mogą mieć przede wszystkim nowe firmy oraz te, które są w gorszej sytuacji finansowej, ponieważ ich relacja dochodów do wydatków nie będzie wystarczająca.

Łatwiej będzie z kolei o pożyczkę pozabankową. Firmy pożyczkowe wychodzą naprzeciwko oczekiwaniom swoich klientów i posiadają w ofercie pożyczki ratalne oraz chwilówki, które pozwalają na błyskawiczne podreperowanie budżetu. Główną zaletą tych ofert jest ich łatwa dostępność – mogą korzystać z nich także firmy od pierwszego dnia działalności oraz te, które są w gorszej sytuacji i potrzebują szybkiej pomocy w celu odzyskania stabilności finansowej.

Na czym polega pożyczka przez internet dla firmy?

Swoją szybkość i wygodę pożyczki przez internet zawdzięczają przede wszystkim uproszczonej procedurze. Są to pożyczki dla firm na oświadczenie, czyli nie musimy wówczas dostarczać szeregu dokumentów wymaganych w przypadku zwykłego procesu pożyczkowego odbywającego się w placówce.

Klienci banków mogą skorzystać z pożyczek on-line za pośrednictwem swoich portali transakcyjnych – wystarczy zalogować się na konto i złożyć wniosek, a pieniądze mogą być dostępne już w parę minut. W przypadku firm pożyczkowych musimy złożyć odpowiedni wniosek. Wypełniamy go na stronie, przechodzimy proces weryfikacji tożsamości, a następnie otrzymujemy decyzję o pożyczce. Proces jest także bardzo prosty i nie zajmie nam dużo czasu. Decyzję możemy dostać nawet tego samego dnia, a niedługo później pieniądze!

Jeżeli potrzebna jest szybka i wygodna pożyczka ratalna dla firmy, zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty w Aasa Dla Biznesu. U nas pożyczkę otrzymasz bez wychodzenia z biura!

Pożyczkodawcą jest Aasa Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł (wpłacony w całości).

Podmiotem właściwym do pozasądowego rozstrzygania sporu wynikającego z umowy zawartej pomiędzy konsumentem a Aasa Polska S.A. jest Rzecznik Finansowy. Kontakt do Rzecznika Finansowego oraz szczegółowe informacje dotyczące postępowania dostępne są na stronie internetowej www.rf.gov.pl.

W celu rozstrzygnięcia sporu pomiędzy Aasa Polska S.A., a konsumentem, istnieje także możliwość skorzystania z platformy internetowej ODR, dostępnej tutaj. Platforma ODR ułatwia niezależne, bezstronne, przejrzyste, skuteczne, szybkie i sprawiedliwe pozasądowe rozstrzyganie przez internet sporów między konsumentami i przedsiębiorcami.