Pożyczki dla firm na rozwój

Pożyczki dla firm na rozwój

Masz już własną firmę i planujesz jej rozwój, ale nie masz ku temu wystarczającej sumy? W takim przypadku warto pomyśleć o skorzystaniu z pożyczek firmowych. Dzięki nim możemy sfinansować łatwiej swoje plany i marzenia. 

Otwarcie nowego punktu sprzedażowego, rozszerzenie oferty o nowe produkty, zbudowanie własnej hali produkcyjnej czy magazynowej, ekspansja na zagraniczne rynki – to wszystko wymaga odpowiednich środków. Gdy firma nie dysponuje nimi samodzielnie, wtedy najczęściej sięga po finansowanie zewnętrzne. W tym celu możliwe jest skorzystanie z usług pożyczkowych oferowanych przez banki oraz firmy pozabankowe.

Zanim jednak zdecydujemy się na pożyczkę na rozwój swojej firmy, musimy obliczyć, ile pieniędzy będziemy potrzebowali. Dobry biznesplan pozwoli nam na oszacowanie szans powodzenia oraz konsekwencji rozwoju, także tych finansowych. Nie warto powierzać niczego ślepemu trafowi, ponieważ wtedy nasze projekty mogą zupełnie się nie udać i pozostawić nas z długami.

Ile pieniędzy możemy pożyczyć na rozwój?

Każda firma ma swoje inne potrzeby pod tym właśnie względem. Czasami wystarczająca będzie pożyczka ratalna na sumę do około 10 000 złotych, innym razem większa firma może wymagać wsparcia finansowego idącego w setki tysięcy złotych.

W pierwszym przypadku, gdy suma nie jest bardzo wysoka, wsparcie będziemy mogli otrzymać także bez żadnych dokumentów czy zabezpieczeń – wystarczy tylko dowód osobisty, poprawne wypełnienie wniosku oraz w większości firm brak zadłużeń odnotowanych w bazach. W drugim pożyczkodawca może zażyczyć już sobie dodatkowych form zabezpieczenia, na przykład hipoteki, poręczenia. Oczywiście, musimy mieć też odpowiednią zdolność kredytową i nienaganną historię kredytowania w bazach, na przykład BIG.

Maksymalna wysokość uzyskanej pożyczki dla firm na rozwój jest też zależna od długości kredytowania. Generalnie, im okres ten jest dłuższy, tym suma będzie mogła zostać rozłożona na mniejsze raty i w konsekwencji będą one łatwiejsze do spłaty dla klienta. Z drugiej jednak strony musimy wtedy pamiętać o tym, że opłaty związane z pożyczką także będą wyższe. Warto więc dokładnie porównywać różne oferty, by wyszukać dla siebie taką, która będzie idealnym połączeniem niskich kosztów, dogodnych warunków oraz właściwej sumy potrzebnej do rozwoju.

Weź pożyczkę dla firmy na rozwój w Aasa Dla Biznesu!

Jeżeli także planujesz rozwój swojej firmy i potrzebujesz wsparcia finansowego, w Aasa Dla Biznesu mamy dla ciebie atrakcyjną propozycję. Nasza pożyczka ratalna jest dostępna dla firm już od pierwszego dnia działalności i pozwala na sfinansowanie wszystkich wydatków – można wydać ją na dowolny cel. Oferujemy kwoty od 1 000 do 10 000 złotych z okresem kredytowania do 24 miesięcy. Spłaty następują w dogodnych, comiesięcznych ratach.

Swój wniosek o pożyczkę w Aasa Dla Biznesu możesz złożyć nawet w tym momencie na naszej stronie internetowej – wybierz potrzebną ci sumę i okres pożyczki i wyślij wniosek nawet teraz!

Pożyczkodawcą jest Aasa Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł (wpłacony w całości).

Podmiotem właściwym do pozasądowego rozstrzygania sporu wynikającego z umowy zawartej pomiędzy konsumentem a Aasa Polska S.A. jest Rzecznik Finansowy. Kontakt do Rzecznika Finansowego oraz szczegółowe informacje dotyczące postępowania dostępne są na stronie internetowej www.rf.gov.pl.

W celu rozstrzygnięcia sporu pomiędzy Aasa Polska S.A., a konsumentem, istnieje także możliwość skorzystania z platformy internetowej ODR, dostępnej tutaj. Platforma ODR ułatwia niezależne, bezstronne, przejrzyste, skuteczne, szybkie i sprawiedliwe pozasądowe rozstrzyganie przez internet sporów między konsumentami i przedsiębiorcami.