Gdzie bez zbędnych formalności dostaniemy pożyczki dla firm na start?

Gdzie bez zbędnych formalności dostaniemy pożyczki dla firm na start?

Uzyskanie pożyczki na rozpoczęcie działalności gospodarczej może być sporym wyzwaniem. Nie każdy nowy przedsiębiorca dysponuje odpowiednimi środkami ku temu, aby sfinansować wszystkie początkowe wydatki. Wówczas najbardziej dogodnym wyborem są pożyczki na start. Gdzie będziemy mogli skorzystać z nich na najlepszych warunkach i bez skomplikowanych formalności?

Wielu z nas kojarzy pożyczki dla nowych przedsiębiorców z bardzo trudno dostępną formą finansowania. W końcu niedawno założona firma nie ma jeszcze żadnych zysków, a przed nią pojawiają się jedne z najwyższych wydatków, między innymi związane z wyposażeniem stanowiska pracy, zakupieniem materiałów i towarów, założeniem strony internetowej, reklamą, aby dotrzeć do jak największej liczby klientów. Nic więc dziwnego, że nowe firmy tak często zwracają się po pożyczki na start, które pozwalają im na opłacenie powyższych i wielu innych wydatków.

Pożyczki na start kiedyś i dziś

Rzeczywiście, w przeszłości uzyskanie pożyczki dla firm na start nie było takie proste. Nie mogliśmy otrzymać ich w każdym banku, a jeżeli były one już dostępne, instytucja wymagała szeregu dokumentów do dostarczenia. Znajdowały się wśród nich między innymi dokumenty rejestracyjne firmy czy biznesplan, który pozwalał bankowi na określenie, czy dany biznes rzeczywiście ma szansę na rozwój, a przedsiębiorca będzie mógł oddać swoje zadłużenie. Oczywiście, obowiązkowa była wizyta w placówce bankowej.

Teraz sytuacja nowych przedsiębiorców jest już znacznie łatwiejsza. Mogą oni ubiegać się o pożyczki dla firm na start nie tylko w bankach, ale również w firmach pożyczkowych. Co więcej, wszystko możemy też zrealizować całkowicie przez internet, więc nie musimy nigdzie wychodzić, by otrzymać środki. Uproszczono także warunki, na których pożyczki są oferowane. Aby uzyskać około 10 000 złotych, nie musimy dostarczać żadnych dokumentów. Wystarczy jedynie dowód osobisty oraz brak zadłużeń odnotowanych w bazach dłużników, na przykład BIG, BIK.

Dzięki temu nowa firma może bez skomplikowanych formalności uzyskać pieniądze na rozpoczęcie działalności gospodarczej – także bez wychodzenia z biura lub z domu, gdy wybierzemy pożyczki on-line.

Pożyczka na start w Aasa Dla Biznesu!

W Aasa Dla Biznesu zdajemy sobie sprawę z tego, w jakiej sytuacji są nowi przedsiębiorcy. W związku z tym wychodzimy naprzeciwko ich potrzebom i oferujemy szybką pożyczkę na start przez internet. Można otrzymać ją w kwocie do 10 000 złotych na dowolny wydatek. Jest to pożyczka ratalna udzielana na maksymalny okres 24 miesięcy. Dzięki temu nowy przedsiębiorca może dopasować taką wysokość raty, która będzie odpowiadała mu najbardziej – wystarczy tylko skorzystać z kalkulatora na naszej stronie.

Nasze pożyczki dla firm na start dostępne są dla każdego nowego przedsiębiorcy – wymogi są proste: dowód osobisty, stały adres zamieszkania w Polsce, brak zadłużeń w biurach BIG oraz prawidłowo wypełniony wniosek. Gdy spełniasz te wymagania, swój wniosek o pożyczkę na rozpoczęcie działalności możesz złożyć nawet teraz!

Pożyczkodawcą jest Aasa Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł (wpłacony w całości).

Podmiotem właściwym do pozasądowego rozstrzygania sporu wynikającego z umowy zawartej pomiędzy konsumentem a Aasa Polska S.A. jest Rzecznik Finansowy. Kontakt do Rzecznika Finansowego oraz szczegółowe informacje dotyczące postępowania dostępne są na stronie internetowej www.rf.gov.pl.

W celu rozstrzygnięcia sporu pomiędzy Aasa Polska S.A., a konsumentem, istnieje także możliwość skorzystania z platformy internetowej ODR, dostępnej tutaj. Platforma ODR ułatwia niezależne, bezstronne, przejrzyste, skuteczne, szybkie i sprawiedliwe pozasądowe rozstrzyganie przez internet sporów między konsumentami i przedsiębiorcami.