Pożyczki dla firm – porównanie ofert pomoże w wyborze najlepszej

Pożyczki dla firm – porównanie ofert pomoże w wyborze najlepszej

Pożyczki firmowe to obecnie szeroka gama produktów zarówno bankowych, jak i pozabankowych. Firmy mogą wobec tego przebierać w ofertach. Zanim jednak zdecydujemy się na konkretną pożyczkę, warto sprawdzić różne propozycje. Tylko wtedy będziemy mieli pewność dobrze podjętej decyzji.

 

Firmy zaciągają pożyczki na różne cele – finansowanie bieżącej działalności, na przykład zakupienie towaru czy materiałów, na inwestycje, także na pokrywanie długów, aby wspomnieć tylko o niektórych. W zależności od potrzebnej nam kwoty możemy zdecydować się na standardowe pożyczki gotówkowe, które możemy wziąć też całkowicie przez internet. Do wyboru mamy też pożyczki z zabezpieczeniem, na przykład hipoteką, poręczeniem. Najwięcej zależy od tego, jakiej kwoty potrzebujemy – im będzie ona wyższa, tym więcej wymagań będziemy mieli do spełnienia.

Dobra pożyczka dla firmy powinna być dopasowana do jej potrzeb i możliwości. Najlepszym wyborem będzie pożyczka ratalna, która pozwoli na rozłożenie zadłużenia na łatwe w spłacie raty. Pożyczka powinna być też udzielona na korzystnych warunkach oraz nie powinna mieć żadnych kruczków, aby nie okazało się, że w trakcie spłaty pojawią się dodatkowe, nieprzewidziane koszty. Jak wyszukać taką ofertę?

Rankingi pożyczek – czy są godne zaufania?

Aktualnie wielu pożyczkobiorców korzysta ze specjalnych rankingów pożyczek, porównywarek oraz kalkulatorów pożyczkowych. Są to internetowe narzędzia, które pozwalają nam w kilka chwil wyszukać atrakcyjne oferty, a także obliczyć wysokość rat i opłat dla różnych z nich.

Serwisy z rankingami są bardzo pomocne, ponieważ na jednej stronie możemy zobaczyć niemalże wszystkie dostępne propozycje. Nie musimy wchodzić na każdą stronę osobno, a tym samym oszczędzamy czas. Jednak pamiętajmy o tym, że nie zawsze wszystkie informacje znajdujące się w takich serwisach są aktualne. Zdarza się też, że promują one różne pożyczki kosztem innych, na przykład te reklamowane są lepiej widoczne i rekomendowane.

W związku z tym rankingi warto przejrzeć, ponieważ pomogą nam one w rozeznaniu się w ofertach, ale zawsze przechodźmy też na strony banków czy firm pożyczkowych, aby tam sprawdzić szczegóły. W ten sposób będziemy mogli uchronić się przed różnymi problemami wynikającymi z doboru oferty nie do końca przez nas sprawdzonej.

Pożyczki Aasa Dla Biznesu – wszystko jak na dłoni!

Jeżeli chcesz wziąć pożyczkę dla swojej firmy i zależy ci na tym, aby była ona łatwo dostępna, bezpieczna i na dogodnych warunkach, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty w Aasa Dla Biznesu. Dla naszych klientów przygotowaliśmy atrakcyjną propozycję – to pożyczka ratalna, która dostępna jest na kwotę do 10 000 złotych i na okres do 24 miesięcy.

Jeżeli chodzi o różne pożyczki dla firm porównanie ich z naszą jest bardzo proste – na stronie głównej Aasa Dla Biznesu znajduje się specjalny kalkulator pożyczkowy, na podstawie którego możemy łatwo obliczyć koszty pożyczki. W ten sposób możesz sprawdzić wszystkie opłaty. Gdy nasza propozycja spełni twoje oczekiwania, po prostu wypełnij wniosek i złóż go on-line. Zapraszamy serdecznie!

Pożyczkodawcą jest Aasa Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł (wpłacony w całości).

Podmiotem właściwym do pozasądowego rozstrzygania sporu wynikającego z umowy zawartej pomiędzy konsumentem a Aasa Polska S.A. jest Rzecznik Finansowy. Kontakt do Rzecznika Finansowego oraz szczegółowe informacje dotyczące postępowania dostępne są na stronie internetowej www.rf.gov.pl.

W celu rozstrzygnięcia sporu pomiędzy Aasa Polska S.A., a konsumentem, istnieje także możliwość skorzystania z platformy internetowej ODR, dostępnej tutaj. Platforma ODR ułatwia niezależne, bezstronne, przejrzyste, skuteczne, szybkie i sprawiedliwe pozasądowe rozstrzyganie przez internet sporów między konsumentami i przedsiębiorcami.